לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2005, 19:26
  Hemingway Hemingway אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
אהבה - מה לעשות?

שלום לכם!

יש לי ידידה שכבר מתחילת שנה שאני מרגיש אליה משהו מעבר לידידות. הייתי אומר שאני, כיום, דיי מאוהב בה. התאהבתי בה לפני שנה, כשהתיידדנו אבל מכל מיני סיבות לא יכולתי לממש משהו.
בתחילת השנה הזו (שנת הלימודים) אחרי שכבר התאוששתי והתגברתי על בעיות העבר אני מרגיש אליה שוב משהו. הפעם זה הרבה יותר מהעבר.
תראו, היא ממש חמודה ויש לנו דברים משותפים. במיוחד מכנה משותף אחד, חזק מאוד.
אני רואה אותה כאחת המתאימה לי ביותר! אבל אני חושש לדבר איתה על זה.
אינני בטוח מה היא מרגישה כלפיי ואני לא בטוח אם היא מעוניינת בחבר או לא. אני חושש שאם אני אדבר איתה והיא תסרב זה יהרוס את הקשר בינינו... ולא הייתי רוצה. אני ממש מחבב אותה גם בתור ידידה, בתור אדם!
לכן, אני לא יודע בדיוק מה לעשות ואשמח לשמוע את עצותיכם בעניין.

תודה חבר'ה!

--- Ernest Hemingway ---

נערך לאחרונה ע"י Hemingway בתאריך 09-01-2005 בשעה 19:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2005, 19:43
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hemingway שמתחילה ב "אהבה - מה לעשות?"

אני הייתי לפני כמה זמן במצב בדיוק אבל בדיוק כמו שלך הייתי מאוהב מאוד שמישהי שידעתי שיש לנו בסיס משותף ביחד והיא האחת בשבילי וכל מה שאתה כתבת... במקרה שלי לא יצא לי איתה כלום לצערי בגלל כל מיני סיבות שלא קשורות בי. אם אתה מרגיש ככה כלפיה אתה חייב פשוט להזמין אותה לצאת פעם או לדבר איתה ממש בגלוי על זה שאתה מרגיש כלפיה משהו יותר מידידות כי אם לא תעשה את זה אתה תמשיך לחיות את החיים שלך כמו שאתה חיי עכשיו כלומר בהתלבטויות ובחוסר אונים לגביה וכבר מתי שיהיה מאוחר מדי אתה תרגיש שפספסת משהו באמת גדול וזה נורא קשה לחיות עם זה תאמין לי אני לצערי יודע על מה אני מדבר... אז תחשוב על איך לקדם את הקשר שלך איתה ותעשה את זה בהקדם ככה זה מאוד יקל עליך ואפילו אם היא לא תסכים אתה תראה שאחרי זמן קצר אתה כבר תתגבר עליה...
אז בהצלחה !!
ישן 10-01-2005, 22:47
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן אהלן !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hemingway שמתחילה ב "אהבה - מה לעשות?"

היי שוגר, מה שלומך ?
תראה, הדילמה שלך מוכרת עד מאוד, אני חושבת שכל אחד מאיתנו היה במצב זהה עם ידיד/ה (לא שזה מנחם... )
אבל לי מהיכרות קצרה ביותר עמך, עושה רושם שאתה בחור שנודף קסם ולכן אתה צריך להיות בטוח בעצמך .
ואני לא מדברת בהכרח על ביטחון בפן האגו המופרז, אלא ביטחון בדעות וברצונות .
בחורות אוהבות בנים החלטתיים שיודעים מה הם רוצים .

זה מאוד טבעי ורלוונטי שכל מיני מצבים אפשריים יטרידו אותך, אבל בכל דבר בחיים יש סיכון- בין אם נרצה או לאו
וזה מה שהופך את החיים למעניינים ומפולפלים ולא משעממים, קבועים מראש וברורים בהכרח .
אם נמלא ליבנו תמיד בחששות- אלו ישתלטו לנו על החיים ויכתיבו לנו אותם ויעצרו אותנו מאחור .
אז חמוד, אם אתה רוצה את הבחורה- תתאמץ, תשקיע עד שתראה פירות גדלים .

עכשיו- אחרי שעברנו את השלב הזה, בוא נעבור לשלב הבא- שלב התאכלס !
אז ככה, בתור התחלה אתה צריך להיות "גשש- בלש", לגשש את השטח ולראות 'מה פה קורה פה ?'
אני מניחה שבתור ידידים טובים אתה מנהלים שיחות נפש, נכון ?אז אולי תנסה לברר אם יש מישהו בכוונת ?
מה בדבר בילויים צפופים, אילו אתם מנהלים ? -רואים סרטים ביחד ? אוכלים ביחד ?
כי יש לי רעיון ממש נחמד לכייף שלא מתפרש בהכרח ככוונות רומנטיות :
לדוגמה, נגיד אתם רואים סרט ביחד (אבל בבית, לבד- בטעות ) ומאורע שכזה בחורף מחייב כרבול בשמיכה !
-אז אם אתם יושבים אחד ליד השני מכורבלים, אתה יכול להתחיל לדגדג אותה בצחוק עם הרגל ולראות איך היא מגיבה,
אתה יכול להציע לעשות לה מסאז' או 'נעים' ביד; -אלו מסוג הדברים שלאו דווקא מרמזים על כוונות רומנטיות (אלא אם
ממשיכים איתן), אבל הם יכולים בהחלט לתת אינדיקציה לרמת התעניינות והשקעה בפינוקים קטנים .

ועצה קטנה/גדולה, הדבר הכי חשוב במערכות יחסים (הן ידידויות והן חברויות) הוא היכולת לצחוק ביחד.
זה מתחיל מדגדוגים, ממשיך בבדיחות פרטיות קטנות וכך למעשה נבנית מערכת בריאה ומוצלחת .
אני יכולה לצרף לזה גם טיפ - לחייך הרבה, אנשים שמחייכים הם אנשים שמושכים אליהם אנשים אחרים .
כשאדם מחייך אליך- הוא מהפנט אותך אליו ומגרה את התעניינותך .
מאידך- אנשים מדוכאים, עצובים ובעלי פנים נפולים- הם לא אנשים שנחמד להיות במחיצתם לאורך זמן.
אז תחייך לבחורה יקירי והרבה, כי לא סתם אומרים שחיוך שווה מליון דולר .

ולסיכום העניין- תאמין בעצמך יקירי, ותאמין (לי) שאם נועדתם להיות ביחד- אתם תהיו .
אני רוצה להוסיף גם משהו בנוגע להתדיינות באשכול; אני דווקא מאוד בעד מערכות יחסים המתחילות מחברות טובה,
שכן כימיה טובה ממשיכה למערכת יחסים מוצלחת וארוכה .
חבר שלי ואני לדוגמה- מעבר לבילויים, למשיכה ולאהבה, הכרנו בתור ידידים טובים ללא כוונות מעבר; כך למעשה הכרנו די ב"נייטרליות" .
וכעת- היכולת שלנו לדבר על הכל ולשתף אחד את השניה ברגשות שלנו- מאוד "מחליק" לנו את העניינים וכך למעשה
אנחנו לא צוברים שום כעסים ובקושי רבים . בפעמים היחידות ש"רבנו", זה היה בגדר הפגנת חילוקי
דעות בצורה מנומסת שתמיד הסתיימה בחיוך .
ולכן- אני בעד חברות על בסיס היכרות מוקדמת מאשר כניסה למערכת יחסים על בסיס היכרות חפוזה .

אני אשמח מאוד לעדכון; חזק, אמץ והצלח !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 10-01-2005 בשעה 22:54.
ישן 11-01-2005, 01:14
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בהמשך לדברי רחלי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אהלן אהלן !"

אני רוצה להזכיר לך שיש כמה נקודות לקחת בחשבון כמו משיכה חיצונית נושאי שיחה (שאת זה הבנתי שיש לכם) ואישיות ואופי האם יש דברים שמציקים לך בתור ידיד ואתה מבליג אבל יהיה לך קשה לחיות איתם בתור חבר, לא מזמן פירסמתי אשכול בקשר לנושא הזה של מעבר מידידות לחברות את מוזמן לקרוא אותו שוב ואת התגובות שהיו שם בלינק הבא: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=9743

בעיקרון לדעתי אם משוכנעים שאותה בחורה היא אחת שווה לקחת סיכון כדי לא לחיות אחרי זה בתהייה מה היה קורה אם? שזה אחת ההרגשות והתחושות הכי גרועות שיש לאדם.

ולאשת דשא (וגם בקשר אלייך) כמובן שהמצב שונה לאחר שנפרדים וזה לא אותו מצב למרות שאתם חוזרים להיות ידידים אבל אין סיבה לא להמשיך את הקשר, תלוי איך נפרדתם ובעיקר תלוי כמה את מעונינת להמשיך להיות איתו בקשר, לדעתי אם את מאוד מעונינת ותפעלי ותעשי מה שצריך כדי שתמשיכו להיות בקשר ולהדק אותו שוב אין שום דבר שימנע זאת

שיהיה לך בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר