לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2006, 06:08
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
בדעת מיעוט!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחק רועי שמתחילה ב "קרבות בעד/נגד"

אני מאד נגד. למרות זאת אתחיל מהיתרונות. כאשר אנחנו יודעים שמחכה לנו קרב (תחרותי),אנחנו מתאמנים הרבה יותר חזק, כך שלטווח הקרוב יש בד"כ שיפור מדהים. וזהו בעיקרון הייתרון הגדול.
החסרונות הם,שאנחנו מתחילים לטפח את האגו,וסופו של אגו מנופח הוא להתפוצץ לנו בפנים. אז ניצחתם בקרב יריב מסויים,מלבד ניסיון זירה,פציעה בהסתברות לא קטנה, ומדליה,לא הוכחתם כלום. הוכחתם שבנקודת זמן מסויימת הייתם יותר טובים מיריב מסויים.
נקודה נוספת היא, שביום הפרישה מתחרויות,מה שקורה הרבה פעמים, מפסיקים להתאמן בתדירות גבוהה והאימון מתרחש,במקרה הטוב, פעמיים בשבוע.
נקודה אחרונה, כמה אנשים ברמה באמת גבוהה אתם מכירים שמתחרים? מורים,ואנשים ברמות גבוהות (מאסטרים לדוגמה),לא משתתפים בתחרויות. אין זה כולל אנשים שאומנותם היא ספורט תחרותי (TKD לדוגמה).

חזרה לפורום
ישן 15-10-2006, 16:48
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
אני מאד בעד קרבות
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אני דווקא בעד קרבות, אתה לומד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
אני דווקא בעד קרבות,
אתה לומד אומנות לחימה, אתה בטוח שכל מה שלמדת יעבוד בקרב, אתה מגיע לקרב ואתה נוכח לדעת שטעית.
קרבות יחשלו את הלוחם מנטלית וצורת החשיבה רק תתפתח.

רק נגד תחרויות. אנחנו עושים קרבות מכל הסוגים (שאנחנו מכירים),עם\בלי מיגון,פול קונטאקט וסלואו.
בניתוח הסופי של הקרב זה לא מעניין מי ניצח\הפסיד אלא מה היו הטעויות, איזה מהלכים חיוביים היו וכו.
נ.ב.
את היכולות שלנו כבר הוכחנו,על המזרון ומחוצה לו. אנחנו מאמנים היום גם יחידות שמתמחות במלחמה בטרור.התרגולות שאנחנו מלמדים שם,HAND TO HAND COMBAT, נבעו מצרכים ספציפיים וכבר עזרו והוכיחו עצמן בשטח.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:59

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר