לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2006, 17:28
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אמממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TimmyTimmy שמתחילה ב "מה יותר טוב Hot או Yes ?"

אני אוהבת ייס
לסבתא שלי יש הוט ואין לי מה לראות כשאני באה אליה..
גם אנחנו התלבטנו לעבור להוט (חחח יותר נכון ההורים) וחבר של אחי אמר שהוא עבד במכירות בהוט והוא לא אוהב הוט ושאין שם מה לראות ושיש לו ייס ואת זה הוא אוהב..

גם לי ממש נוח בייס אני אוהבת את התוכן וגם את הממיר..
חחח רשום לך בטי וי כשהסוללת הולכות להגמר..זה חמוד..
אבל חיסרוןןןןן מאוד גדול שבחורף אין הרבה פעמים קליטה כי זה לווייני והמזג האוויר מפריע.

אז תחשוב ככה:
חסרון להוט: תוכן, vod, מהירות.
יתרון להוט: בחורף אין תקלות יותר מבדר"כ.

ייס יתרונות:תוכניות מעניינות, מהירות של הממיר מהירה,יש להם בית קולנוע חדש אז כנראה שהם מבינים בסרטים ובאיכויות, חושבים על נוחיות אהה ועוד משהו ששמתי לב בחגים ייס פותחת ערוצים שבד"כ הם בתשלום לכולם ובהוט לא.
חסרונות:חורף..תקלות שלא בשליטתם היות וזה לווין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 14:48
  אודי .מ אודי .מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בתור אחד שהיה בשניהם..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TimmyTimmy שמתחילה ב "מה יותר טוב Hot או Yes ?"

הייתי בYES, ועברנו להוט בגלל שזה יוצא הרבה יותר זול עם הטלפון והאינטרנט..

מה עדיף? YES..

1) ליס יש הרבה יותר סרטים מעניינים, ואל תגידו שלכולם אותו דבר - לא, ממש לא!
2) בהוט הממיר יותר מהיר, מגיב יותר מהר.. ומה שטוב שבלחיצת כפתור אפשר לשנות את שפת הממשק מה שביס לוקח כמה דק'..(ואנחנו דוברי רוסית ועברית אז כל פעם משנים..)
הממשק ביס..הממיר שלו יותר נכון איטי יותר משל הוט.
3)ביס אני יכול לדפדף עד אותה השעה למחרת..ולראות מה יש.. בהוט זה יותר מסובך כי צריך להיכנס למקומות..
4) ביס אם אני בתוך ההגדרות או משהו, אני עדיין שומע את המתרחש בערוץ, בהוט יש לי מנגינה מעצבנת ואני די מפספס קטעים..
5) בהוט יש לנו מלא בעיות, נדבר רק על אלו שקשורות לממיר? בערב זה עושה מעין הפעלה מחדש..מתכבה ככה סתם ונדלק שוב..כאילו לחצו על כפתור Reset או הוציאו מהשקע את הממיר..מעצבן! באמצע סרט!.. ואגב האינטרנט שהם מביאים בכבלים עם המודם והכל - חרא. אני ממש לא מרוצה מממנו..עושה לי ים בעיות.

ממ..זה הכל..

אני הייתי ביס 5 שנים נדמה לי.. ושילמנו די הרבה..הקטע של "אנחנו נעבור לHOT אם לא תורידו" לא ממש עבד, ובHOT מקבלים כל כך הרבה במחיר כזה קטן..אז עברנו..
ואני מצטער על זה ובגדול.
עדיף אינטרנט קווי, יס, ודווקא על בזק אפשר לוותר..ולשלם טיפה יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:33

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר