לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2005, 22:42
  Baby Girl_69 Baby Girl_69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
ניצול?? ידיד??

אוקיי.. האמת.. שזה פעם ראשונה שאני כותבת פה..
ואני לא יודעת בדיוק מה לרשום ואיך להתחיל, אז אני פשוט יתחיל....

אז ככה..
בחופש הגדול ירדתי לאילת עם כמה חברות והכרנו שם קבוצה של בנים ממש מתוקים שהיו איתנו שם כל הזמן.. ודי שמרו עלינו ודאגו לנו כל הזמן (בנות 16) כי הם היו יותר גדולים(18) ובאמת נהנו איתם היינו איתם ממש סבבה וחופשי.. ונשארנו בקשר גם אחרי אילת כשחזרנו הבייתה..
ואני נשארתי בקשר מאוד מאוד טוב עם אחד מהם שם.. ואני לא ישקר.. הוא נראה טוב..!!! טוב מאוד!!!
וכששמעתי באילת שיש לו חברה.. התבאסתי.. שחזרנו הוא וחברה שלו נפרדו מסיבות אישיות שלהם.. ואני והוא התקרבנו קצת יותר.. ויצאנו פעם אחת.. ויצאנו פעם שניה.. ושלישית.. ונהנתי.. באמת נהנתי..
אבל הוא הבטיח לי לפני שאני לא יפגע.. ואני הבטחתי לו לא להפגע.. אבל כמו שכולם אמרו לי.. זה קרה.. ונפגעתי.. אמרו לי שזו טעות.. כי הוא גר רחוק והוא גדול ממני.. למה נפגעתי?? הרגשתי קצת מנוצלת.. לא יודעת.. מן חוסר יחס כזה, מדבר איתי רק שרוצה לראות אותי.. וזה עצבן אותי!! מאוד!! ונעלבתי.. אז פשוט פתחתי עליו ואמרתי לו את כל מה שעלה לי בראש באותו רגע.. וכן אולי קצת הגזמתי.. אבל ככה יצא.. ממש כעסתי!! אבל באותה מהירות שכעסתי ככה התחרטתי.. פתאום הבנתי מה אמרתי ולקחתי הכל חזרה... לא!! אני לא בנאדם חלש אבל פשוט הוא ילד שממש נהנתי לדבר איתו על הכל והכל!! הוא תמיד אמר לי מה לעשות אף פעם לא שפט אותי ותמיד היה אמיתי.. ומה לעשות הקטע שהיה בנינו הרס.. עכשיו הוא שוב שלח לי הודעה.. והתחלנו לדבר רגיל.. התחלתי להרגיש כמו פעם.. לפני שיצאנו.. ואז שוב הוא אמר שהוא מתגעגע.. ושהוא רוצה לראות אותי כי המון זזמן לא התראנו.. בלי שום דבר מעבר לזה.. אז אמרתי לו שמע התחלתי קשר עם מישהו.. אבל אם זה באמת כזה תמים.. אז בכייף.. כי גם אני מתגעגעת!! ואז הוא אמר לי לא.. עזבי לא משנה כבר.. התחיל להגיד משהו על זה שאנחנו לא ידידים רגילים ולא יודעת מה.. ואני בשיא תמימותי חשבתי שכשאמרתי לו.. ולקחתי חזרה.. משהו קרה.. ואולי נחזור להיות כמו פעם.. אז מה?? כל הזמן הזה שדיברנו זה היה רק כדי להגיע לזה??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2005, 15:57
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן מותק :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Baby Girl_69 שמתחילה ב "ניצול?? ידיד??"

קודם כל- ברוכה הבאה לפורום !

לגבי הנושא שהצגת- הבחור המדובר קצת סותר את עצמו, לאחר שהוא יצר קשר לאחרונה הוא אמר לך :
ציטוט:
ואז שוב הוא אמר שהוא מתגעגע.. ושהוא רוצה לראות אותי כי המון זזמן לא התראנו.. בלי שום דבר מעבר לזה..

ואז לכשאמרת לו שיש לך מישהו הוא אמר "עזבי לא משנה כבר", שזה יכול לומר מספר דברים אופציונליים :
1. יש לו כוונות מעבר .
2. הוא מקנא .
3. הוא לא רוצה להיכנס ביניכם .
-אבל עזבי שניה את ניתוח הדברים שהוא אמר, הוא צריך לשדר לך מסרים ברורים וחד משמעיים (ואל תתביישי להגיד לו את זה) .
ומעבר לעובדה שהוא צריך להחליט אם הוא מתכוון למה שהוא אומר, אני לא מבינה איך זה שהתחלת קשר עם מישהו
אחר והבחור המדובר עדיין מעניין אותך... זה לא נראה לי כ"כ הוגן כלפי הבחור שאת יוצאת עימו עכשיו .
ובכלל - אמרת לו שאת מעוניינת לחזור להיות רק ידידים אבל זה גם לא מספק אותך . אז יקירה, מה את רוצה ?

הדבר הכי הכי חשוב במערכת יחסים (כלשהיא) זה להיות בטוחים ושלמים בה .
לי- מנקודת ראות אובייקטיבית, חיצונית וללא כל היכרות עמך, עושה רושם שאת קצת מבולבלת ואת לא בדיוק
יודעת מה את רוצה ממנו ו/או מהקשר הזה (ותאמיני לי שגם אני הייתי שם, לא פעם ולא פעמיים...)
אז אולי בשלב זה את צריכה לקחת צעד אחורה ממנו (ומהבחור הנוכחי שאת יוצאת איתו) ולהבין מה את רוצה .
-ככה את תצאי בראש ובראשונה הוגנת כלפיך וכלפי הרגשות שלך ואח"כ כלפי שני הבחורים .

בהצלחה יקירתי, אשמח לשמוע עדכון !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 08-01-2005 בשעה 16:00.
ישן 09-01-2005, 10:25
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מחזק את דבריה של רחלי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אהלן מותק :)"

אני מסכים עם מה שרחלי אמרה ורוצה להוסיף עוד כמה דברים:
בתור התחלה יקירתי נראה לי שאת מבולבלת לפחות כמו ההודעה שכתבת פה, לקח לי לפחות פעמיים ויותר כדי לנסות להבין את מה שכתבת (ואני חוזר ומבקש גם בשביל כולם ובייחוד בשבילי תפסיקו לכתבו עם השלוש נקודות כמו באחד ההודעות שפורסמו:" אז הוא אמר לי... ואני אמרתי לו... ומאז אנחנו לא מדברים" אנחנו (או לפחות אני למרות שאני מאמין שגם השאר) לא טלפתיים וקשה מאוד להבין ולעזור ולייעץ שצריך לנחש מה המשורר רצה להגיד אז בבקשה תפרטו ותכתבו ברור לטובת כולנו בתודה מראש )

כדי להבין בדיוק את הסיפור וכדי שאוכל לייעץ לך אז אשאל אותך מספר שאלות
1. האם לא רצית שיקרה משהו ביניכם?
2. האם שהרגשת שהוא מזניח אותך או מתקשר רק שהוא רוצה להפגש דיברת איתו על זה?
3. האם את היית מתקשרת בעיקר אליו או שזה היה הדדי
4. האם באמת התחלת עם מישהו או שזה היה רק תירוץ כדי לא להפגש מהידיד שלך שוב?

ושוב כמו שאמרה רחלי לדעתי את צריכה לשבת עם עצמך ולהחליט (ואת כמובן מוזמנת להתייעץ איתנו ו/או חברות הורים וכל אחד שלדעתך יעזור לך) מה את רוצה מעצמך ומשאר האנשים כדי להמנע מפגיעות נוספות הן בעצמך והן באחרים

שיהיה לך בהצלחה בחשיבה ובהמשך הדרך ואנחנו פה לשירותך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-01-2005, 16:58
  Baby Girl_69 Baby Girl_69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
כן, אני מבולבלת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Baby Girl_69 שמתחילה ב "ניצול?? ידיד??"

קודם כל, תודה על התגובות!!
ודבר שני אני מבטיחה שאני ינסה להפטר מהנקודות שלי...
ובאמת פחדתי שלא תבינו :\ אבל אני שמחה שהצלחתם בסופו של דבר

אז ככה, אני לא יודעת מה אני רוצה!!!! אני חשבתי על זה המון עוד לפני שיצא לי לראות את התגובות, ואני ממש לא יודעת. אולי באמת אני יוצאת עכשיו עם מישהו כדי להרחיק את ה"ידיד" שלי ממני.
וזה באמת קצת לא פייר, צודקים! אבל עשיתי את זה לא בכוונה, לא התכוונתי שזה ייצא ככה, שמתי לב לזה רק אחרי שחשבתי על הכל קצת.
אז בנוגע לשאלות שלכם
בהתחלה כן, רציתי שיקרה בנינו משהו. אם אני יכחיש אני ישקר לעצמי. אבל גם נפגעתי שהוא לא התקשר, ושהוא כן התקשר זה היה רק שהוא רצה לראות אותי, וזה גרם לי להרגיש מנוצלת, אז צעקתי וצעקתי וצעקתי ולקחתי הכל חזרה.. ממש חכמה הא?? :\
ואז שחשבתי שהכל חזר לנורמל, שוב באה אותה רמיזה, "לא לא עזבי אנחנו לא ידידים רגילים...." אבל זה לא היה אמור להיות סתם?? געגוע?? אני יותר מדי תמימה?? אתם לא נפגשים עם ידידים שלא ראיתם המון זמן? או שפשוט הוא לא בסדר.. וסתם אני מרגישה רע.
ולפי מה שהבנתי מהתגובה שלו שהוא שמע שאני יוצאת עם מישהו, אז כן, הדבר הראשון שעלה לי לראש זה שיש לו כוונות מעבר!! על הקנאה לא חשבתי כל כך. ומן הסתם התירוץ שלו היה "לא אין כזה דבר ידידים, אני לא רוצה להרוס לך." אבל הוא אמר לי שאנחנו נהיה ידידים בלבד!!!!!
אני ממש לא מבינה מה הוא רוצה!!!!

שוב תודהה, באמת מכל הלב
ו.. אם לא אכפת לכם רק להגיד לי אולי בני כמה אתם?? סתם מסקרן אותי לדעת מה טווח הגילאים בנינו ובכלל לדעת פחות או יותר מי אתם, עם מי אני מתייעצת.

ישן 11-01-2005, 00:31
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תשובה אלייך יקירתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Baby Girl_69 שמתחילה ב "כן, אני מבולבלת"

קודם כל בקשר לשאלה האחרונה של מי אנחנו אז את מוזמנת להכנס לאשכול ת.ז. שנמצא בפורום הזה ולקרוא עלינו ועל אחרים וגם כמובן לכתוב על עצמך כך שנוכל להכיר אותך
בגדול אני רק יגיד לך ששמי ארז ואני בן 32 (לא להבהל מהגיל ) נשוי באושר לאישה מדהימה בשם מיכל
ורחלי בת 19 וגם לה יש חבר ושאר הפרטים כמו שאמרתי את מוזמנת לקרוא באשכול הנ"ל (ואם כבר שאלות בקשר לגיל אז בת כמה את?)

בקשר לשאלתך / בעייתך, קשה לדעת בדיוק למה התכוון המשורר או במקרה הזה הידיד שלך ולדעתי כדי לדעת את התשובה המדויקת תצטרכי לשאול אותו, יכולים להיות הרבה אפשרויות כמו שאולי הוא היה מעונין בך והיה ביישן או אולי היה מעונין למטרה מסוימת ואולי סתם רצה אותך כידידה, לדעתי אין טעם להעלות השערות כי כל השערה יכולה להיות נכונה ושגויה בדיוק כמו כל אחת אחרת ולכן את האמת תקבלי רק ממנו, אבל השאלה היא במי את יותר מעונינת בבחור הנוכחי או בידיד שלך? , נראה לי שזאת סוגיה יותר חשובה מאשר מה הידיד שלך רצה או מה היתה המטרה, אם את מעונינת בבחור הנוכחי שלך אך עדיין רוצה לדעת בקשר לידיד תתפסי אותו לשיחה וכמובן רק תבהירי לו שאת עם החבר הנוכחי אבל רוצה לסגור אותו את העניין שהיה לכם, ברגע שזה יהיה שלם לך ותדעי הכל או לפחות כל מה שאת רוצה ומטריד אותך זה כבר לא יעסיק אותך כל כך

שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר