לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2006, 12:43
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
מה דעתכם על המצב הבא:

מכירים את הסרט "רק ידידים"? זה סרט אימה בשבילי. הכרתי מישהי לפני כמה חודשים, יצא לנו לדבר בטלפון כמה פעמים אבל בגלל המלחמה לא נפגשנו. אתמול פגשתי אותה, אבל מחר היא טסה לחו"ל לחודש ואז מתגייסת (וגם אני מתגייס אז). אני בשום פנים לא רוצה שתהיה ידידה שלי, אני רוצה שתהיה חברה שלי (ולא יזיזה או מה שלא יהיה). הקטע הוא שכשהייתי אצלה נמנעתי מלנשק אותה כי 1. לא הבראתי מאיזה וירוס ופחדתי להדביק אותה שלא תתבאס בחו"ל חחח
2. מה זה יתן לי שחודש אני לא אראה אותה ואחשוב עלייה בגלל זה כל הזמן?...מי יודע מה יצא מזה..חודש זה לא מעט זמן (אם כי אין לי בעייה לחכות).

גם לא דיברנו ישירות על להיות יחד עדיין לא הרגשתי שזה הזמן הנכון (היא תטוס לחודש ובזמן הזה נהיה יחד?! ) אבל היו רמזים עבים...
אשמח אם תביעו דעה אם עשיתי נכון או לא, ומה עוד אפשר לעשות כדי לא להפוך לידיד שלה : ) תודה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2006, 03:15
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
אני חולק על דעתך.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "למה שבשלב הראשון לא תהיה ידיד שלה?"

אם אתה מעוניין במישהי, אז למה להתחיל להיות ידיד שלה?
למה לא לנסות לצאת איתה? לחזר אחריה?
אם אתה מתחיל להיות ידיד שלה, ולא קורה כלום בחודש הראשון שאתה מכיר אותה,
אז היא גם היא מגדירה אותך בתור ידיד שלה. ואז נוצר מחסום - מחסום המעבר מידידות לחברות.

אני אישית לא מבין למה לשמור על קשר ידידות עם מישהי שאתה רוצה, אתה פוגע בעצמך.
הרי לא יעבור הרבה זמן והיא תספר לך על מישהו שהיא יוצאת איתו, וזה מאוד יפגע וחבל.

הרבה בחורים עושים ככה, הופכים להיות הידידים הכי טובים שלה, ואחרי הרבה זמן מספרים לה על הרגשות.
ואז הם מתפלאים למה היא משיבה: "למה אתה מספר לי את זה רק עכשיו?"

נערך לאחרונה ע"י Oasis11 בתאריך 12-10-2006 בשעה 03:23.
ישן 12-10-2006, 22:21
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "מה דעתכם על המצב הבא:"

קסנו היקר (אולי תגיד מה קוראים אותך ויהיה יותר קל? )
לדעתי, אתה עושה בשכל שאתה מתכנן לדבר איתה כבר עכשיו. אין למה לחכות. אמנם לא בדיוק תהיו "חברים" כשהיא תהיה בחו"ל אבל לה ולך יהיה למה לחכות.
אתה חייב להגיד לה מה אתה מרגיש, כמובן, בצורה הכי יפה ונחמדה שאפשר בלי להתבכיין על ה"קשיים" כי קשיים נועדו כדי שיתמודדו איתם.
אני יכול להגיד לך בוודאות שאם תהיה אהבה (אמנם דברים לא שחור ולבן תמיד- אבל בגדול) אתה תשרוד איתה גם צבא, גם טירונות, גם אימון מתקדם, גם קו, גם קורס מ"כים, גם קורס קצינים, גם שנה בתור קצין זוטר ותפקיד שני, גם קורס מ"פים\מג"דים וגם אקדמיה... (ואוו מישהו הולך להיות הרבה זמן בצבא אה?).
אני יכול להגיד לך ש"שרדתי" קשר בצבא, שנה מהשירות שלי, אם אני הצלחתי- כולם יכולים.
עוד דבר, יש לך דווקא יתרון עצום שהיא הולכת גם לקרבי, יהיו לכם יותר נושאים משותפים יחד, תוכלו לדרבן אחד את השניה, היא תבין אותך ואתה אותה יותר. (חוץ מזה במקום לחזור בסופי שבוע ולהתבכיין לה - כמו שאני עשיתי אתה תצטרך להיות זה שמתבכיינים לו חח סתם).
יש לי רושם שאתה דיי מבין מה אתה עושה ויודע מה להגיד לה, אז אני נמנע מלהתערב לך כאן.
בהצלחה איתה.
אגב- לאן אתה מתגייס?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר