לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 01:54
צלמית המשתמש של jimbodog1
  jimbodog1 jimbodog1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
Facebook profile
שאלה בעייה בהתקנה על שרת ביתי

שלום,
פתחתי שרת על המחשב שלי בבית. השתמשתי באפאצ'י, PHP, MYSQL, בגרסאות האחרונות שלהן.
התקנתי לדוגמא פורום PHPBB וזה עבד פיקס. אבל כל מה שאני מנסה להתקין מעבר לזה עושה לי בעיות ממש מוזרות. ואני אפרט:

לדוגמא עכשיו ניסיתי להוריד את PHPNUKE, או HEBNUKER, או כל מיני סקריפטים שונים שאני מוריד מהאינטרנט לדוגמא מ hotscripts.com וכו'... ומה שקורה זה שברגע שאני מנסה להתקין לדוגמא אחד מהסקריפטים האלה (שבדר"כ מצויידים בקובץ התקנה עצמי כדוגמא instal.php ) אין לי בעצם אפשרות להגדיר אותם משום שזה מראה לי את הקובץ Install.php אבל הלחצן של הNEXT שלו לא עובר לשלב הבא... והוא לא מראה שום תקלה, או שלחילופין הוא מראה לי עמוד ריק (לבן).
מישהו נתקל בדבר כזה?

חשבתי על CHMOD 777/666 אבל זה מותקן על המחשב שלי בבית ! אני לא מעלה את זה ב FTP לשום שרת...
מה זה?

נ.ב
חשוב לזכור ש PHPBB עובד לי מעולה.
וכל סקריפט אחר, פשוט לא !

נערך לאחרונה ע"י jimbodog1 בתאריך 10-11-2006 בשעה 02:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2006, 23:38
צלמית המשתמש של jimbodog1
  jimbodog1 jimbodog1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
Facebook profile
לא הבנת אותי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Web שמתחילה ב "שום דבר לא יעבוד לך במערכת אם אין לך את הטבלאות"

יש לי עוד דברים חוץ מהתקלה בבסיס הנתונים...
זו היתה סתם עוד דוגמא.
ואגב, כן רוקנתי אותו...

ציטוט:
שלום,
פתחתי שרת על המחשב שלי בבית. השתמשתי באפאצ'י, PHP, MYSQL, בגרסאות האחרונות שלהן.
התקנתי לדוגמא פורום PHPBB וזה עבד פיקס. אבל כל מה שאני מנסה להתקין מעבר לזה עושה לי בעיות ממש מוזרות. ואני אפרט:

לדוגמא עכשיו ניסיתי להוריד את PHPNUKE, או HEBNUKER, או כל מיני סקריפטים שונים שאני מוריד מהאינטרנט לדוגמא מ hotscripts.com וכו'... ומה שקורה זה שברגע שאני מנסה להתקין לדוגמא אחד מהסקריפטים האלה (שבדר"כ מצויידים בקובץ התקנה עצמי כדוגמא instal.php ) אין לי בעצם אפשרות להגדיר אותם משום שזה מראה לי את הקובץ Install.php אבל הלחצן של הNEXT שלו לא עובר לשלב הבא... והוא לא מראה שום תקלה, או שלחילופין הוא מראה לי עמוד ריק (לבן).
מישהו נתקל בדבר כזה?

חשבתי על CHMOD 777/666 אבל זה מותקן על המחשב שלי בבית ! אני לא מעלה את זה ב FTP לשום שרת...
מה זה?

נ.ב
חשוב לזכור ש PHPBB עובד לי מעולה.
וכל סקריפט אחר, פשוט לא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר