לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2006, 13:37
  Pan1c Pan1c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06
וטרינרים כעתודאים

שלום,
רציתי לדעת כל מה שאפשר על וטרינריה בעתודה.
התקשרתי לאיזשהי וטרינרית בצבא שקיבלתי את הטלפון שלה, והיא אמרה לי שאומנם דרושים לצבא מספר וטרינרים מצומצם מאוד (שניתן לספור אותם על יד של צב נינג'ה) אך גם אלו הרוצים להתקבל למסלול הנ"ל הוא מעטים.
ניסיתי לבדוק בכל דרך אפשרית (חיפשתי בכל חור באינטרנט) דרך ליצירת קשר עם וטרינר שהוא עתודאי, אך לא מצאתי.
כמו כן ניסיתי גם לברר במה הוטרינרים עוסקים בצבא, וראיתי שאומנם יש כמה שהם אכן עובדים בעבודה פרקטית בטיפול וריפוי חיות (של יחידות הכלבנים לדוגמא) אך גם ראיתי שיש וטרינרים שעוסקים בתברואה וגירוש חיות משוטטות מן הבסיסית (וזאת בעצם השאלה העיקרית שלי, מה הסיכוי שבמידה ואני אהיה וטרינר צבאי אני אעסוק בגירוש חיות משוטטות ומה הסיכוי שאני אהיה וטרינר צבאי המטפל בחיות?).

אשמח לדעת כל דבר על וטרינריה בצבא ועל הוטרינרים העתודאים בפרט.

מי שיש לו יותר ניסיון ועומק בדבר, מוזמן בשמחה לפנות אליי באייסקיו 221343573, אודה לכל מי שיוכל לתרום לי מזמנו על מנת להבהיר לי כמה וכמה דברים.

תודה רבה ושיהיה לכם יום צבעוני ומהנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2006, 13:53
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
מנסיון אישי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "וטרינרים כעתודאים"

בזמנו גם רציתי ללמוד ווטרינריה כעתודאי.האמת הפשוטה היא כמו שאמרת,צריכים ממש מעט כאלה.

כדי להיות ווטרינר אתה צריך לבקש לימודי ביולוגיה/בעלי החיים כעתודאי,אחרי שלוש שנים בקורס במידה ויש לך ציונים מעולים ו"לפי דרישות הצבא" יכולים לאשר לך להמשיך ללמוד כווטרינר.
סף הקבלה לביולוגיה הוא לא מהגבוהים (670 פסיכומטרי) אבל אתה חייב להצטיין כל הקורס.

הנקודה היא שהצבא צריך יותר ביולוגים מווטרינרים (מסיבות ברורות למדי) ולכן הסיכוי לקבל אישור הוא נמוך,במקרה כזה את הנתקע כביולוג.תחשוב גם על זה שככל שאתה לומד יותר (במידה והתקבלת לווטרינריה) אתה צריך לשרת יותר זמן בצבא.

בקשר לתפקידים-ווטרינר הוא לאוו דאווקה אדם שנותן חיסון לכלב שלך,תפקידים של הווטרינר העירוני הוא לבדוק שהבשר שמגיע למסעדות הוא תקין,לדאוג לכך שכלבים יחוסנו בזמן,שהחרא של הכלבים יאסף מהרחובות וכו'.יש הרבה ווטרינרים שעוסקים בעבודת ניירת,וככה גם בצבא.
ווטרנרים מפקחים על האוכל שמגיע לבסיס,על חיות הבר שמסביב ובעיקר על הנקיון במטבחים למינהם. הווטרינרים ש"זוכים" לעבוד כווטרינרים עם חיות הם מעטים ביותר.

דבר אחרון-יש לזכור שלצה"ל הרבה יותר משתלם להעסיק ווטרינר במילואים אחרי כל ההכשרה שהוא עבר מאשר להכשיר ווטרינר לשירות קבע בבסיס.

לצערי אין לי אייסיקיו אז לפרטים נוספים אתה מוזמן לפנות אלי לפרטי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר