לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2006, 23:34
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
זה לא ממש נכון.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "אחי אני אתן לך דוגמא למה שקרה לחבר שלי"

בקשר למלווה- כל אחד והמלווה שלו.
אצלי למשל אמא שלי הייתה המלווה שלי כל תקופת המלווה, קשה לי לציין משהו ספציפית שלמדתי ממנה, אולי למדתי מהו הקנס על כל עבירת תנועה פעוטה שעשיתי- היא הזכירה כל פעם בקול רם.
וזה היה כשעברתי ב5 קמש את המהירות המותרת, כשזינקתי באדום צהוב, כשעברתי בירוק מהבהב- למרות שזה נחשב לירוק מלא מבחינת החוק, כשעקפתי מימין גם כשזה רכב שפונה שמאלה.

קיצר אני למדתי תוך כדי צפיה בנהגים אחרים- אבא, ועוד כל מיני אנשים מזדמנים אחרים.

לגבי העונש- שלילה של הרישיון של הנהג, החרמת הרכב למשך 30 יום+ קנס והוצאות איחסון.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2006, 00:48
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
מה שניראה לי זה ככה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b.shlomi שמתחילה ב "שאלה בקשר לנהיגה מי שמבין יענה"

הנהג שהוא בעל הרכב נותן למישהו לינהוג שאין לו רישיון או אין לו מלווה לינהוג, ויושבים מאחורה עוד נוסעים עם או בלי רשיונות
אז זה הולך ככה לפי ההיגיון אם שוטר תופס אותכם יהיה מישפט שישלול לבעל הרכב(עם הרשיון כמובן)את הרשיון ולזה שנהג יקבל שלילת רשיון(אם יש לו) וכל השאר שרק "ישבו"? ברכב ונהנו מהנסיעה יקבלו שלילה ל5 שנים לעשות רשיון זאת אומרת שהם ישבו ברכב שהם מודעים על כך שלנהג הלא חוקי אין רשיון נהיגה והם בכל זאת עלו לרכב אז הם לא יוכלו לעשות רשיון 5 שנים על רכב...
הכל תלוי בשופט השופט גם יכול להחרים את הרכב ואת הרשיון לצמיתות זאת אומרת רק בבית המישפט תהיה החלטה אבל ההחלטה של בית המישפט בענייין כזה תהיה מאוד חמורה
ואל תשכחו שאפשר גם להיכנס לכלא על דבר כזה!!
בכל מיקרה אני לעולם לא יקח סיכון בליסוע על רכב ללא רשיון או מלווה או לתת למישהו לינהוג אחר כך אוכלים הרבה חצץ+חרא אז למה להיסתבך....?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר