לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2006, 15:32
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
עזרה בהכנת פעילות על אסון צאלים

אני צריכה את עזרתכם...
אני צריכה להכין מור"ק על אסון צאלים ("אבל X{הקצינה שלי}, אסון צאלים זה לא קרב!" "מה ס'תומרת, יש הרוגים!"... סתומה..).

קיצר, אני צריכה להכין פעילות של שעה ל-10 מדריכות על אסון צאלים (או א', או ב', או שניהם).
עכשיו, קטונתי מלהיות יצירתית- אז אני הולכת על הכי פשוט שאפשר: אני מתכוונת להעביר את ההתרחשויות בצורה מתומצתת, ולנסות ולפתוח דיונים כמה שיותר מעניינים..
איפה הבעיה? זה פשוט לא מעניין! כאילו זה כן, אבל לא לשעה שלמה.....

במה אתם יכולים לעזור לי?
בהתבסס על הידע שלכם (ואני יודעת שהוא גדול- אל תשקרו...) אני צריכה נקודות לדיון שמופקות מהמידע הקיים בגבול הבלמ"סי, מהידע שלכם, ומסיפורים ששמעתם או שאתם מכירים ושאני לא (שזה לא ממש חכמה..).

חוץ מזה- כל מידע שיש לכם, כל הפקת לקחים שנעשתה, כל שביב סיפור שלא מופיע ככה סתם בכל מקום- אני ישמח לקבל!

רב תודות, צום מועיל וגמר חתימה טובה לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2006, 20:59
  גילילינג גילילינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
נושאים לדיון
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "חבר'ה, אני מזה מתנצלת שאני..."

אני אתחיל מהסוף: קודם את צריכה לחשוב על הערכים שאת רוצה לדבר עלייהם - ואז לחפש ארוע מתאים.
בכל מקרה, למרות שלא הצלחתי למצוא את הפנקסון הכחול של 10 ערכי צהל, לפי הזכור לי ישנו הערך "אחריות", וגם אם לא, זה עדיין רלוונטי ונושא לדיון "איכותי".
המסקנות של ועדות הבדיקה (עינן) מצאו לנזוף בבעלי תפקידים מהדרגים הגבוהים, למשל ראש אמ"ן. אפשר לקיים דיון מהי מידת האחריות של קצין בכיר במערך, שלא עסק ישירות בפעולה הכושלת, אך עדיין היחידה תחת חסותו, אז יש לו אחריות תמידית יהיה אשר יהיה. אפשר גם לעסוק בשאלה האם אחריות מוטלת מגבוה או נלקחת ביוזמה אישית.
מקווה שהייתי ברור, אם לא אני אנסה שוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר