לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2007, 23:18
  Qmark Qmark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Qmark שמתחילה ב "דילמה"

שוב חברים אם הקשר היה חשוב לי רק בשביל מין
לא הייתי איתה כבר שנה
אני באמת אוהב אותה , היא חשובה לי מאוד וכן אני מבין אותה

ומצד שני יש לי פחד אנחנו כבר שנה ביחד
היא אמרה לי שבגיל 17
זה אומר עוד שנה

אין לי בעיה לחכות בשבילה אבל לפעמיים אני מקבל ממנה מסרים שהיא מצפה ממני שאני יחכה לה גם עוד 3 4 5 שנים
והיא אמרה לי שאם אני אוהב אותה אני יחכה לה
אבל יש גבול נכון ?
אני מרגיש חרא בזה שאני אומר את זה אבל זה נכון
אני אוהב אותה אבל יש גבול לא ?

פשוט יש לי דילמה אני אוהב אותה עד מוות
אבל אם עוד שנה היא תצפה שאני יחכה לה עוד שנה שנתיים
יוצא שאני מבזבז את הזמן על הקשר

וזה לא שאני מחשיב את הדבר הזה הכי חשוב בעולם
פשוט לכול בן אדם זה חשוב
אני לא יודע מה לעשות

נערך לאחרונה ע"י Qmark בתאריך 13-05-2007 בשעה 23:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2007, 02:43
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06

חברה שלך לא בסדר שהיא לא מבינה אותך... לדעתי.
אתה כבר בן 20, אתם כבר כמעט שנה ביחד - שזה המון המון זמן. היא צריכה להבין שאתה בגיל שהסיפוק המיני מאוד חשוב לך, ולפחות אם לא לשכב אז שתספק אותך בדרכים אחרות ... אבל אם זה גם לא - אז לדעתי הבעיה היא אצלה לא אצלך...
לי קשה להבין איך הצלחת במשך שנה להתאפק מקיום מיני כלשהו... אני הייתי משתגע... כל הכבוד לך. חברה שלך צריכה להעריך את זה... אתה צריך להסביר לה את זה... ואם היא עדיין ממשיכה "לשים עליך זין" תיפרד ממנה.. כי לא מגיע לך מישי כמוה שלא מתחשבת בך.

לא מבין ת'בנות האלו שאתן כבר בקשר, יש מחוייבות, עבר הרבה זמן, יש האהבה - לא אבל "אני לא מוכנה" ... הורג אותי התירוץ הזה לחוסר ביטחון ולתחושת פחד בלתי מוסברת... גם בגיל 16 צריך ללמוד להתבגר.

שיהיה לך בהצלחה.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 14-05-2007, 07:14
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לדעתי

בדיוק כפי שאמר LENNON - שניכם צודקים, והרצונות של שניכם לגיטימיים.
אני דווקא מעריכה שניסית למצוא פתרונות חלופיים שאמורים לספק את שניכם - גם אותך - לחלוק בצורה כלשהי מין איתה, וגם אותה - שזה בעצם לא קיום יחסי מין מלאים.
אני חשבתי בשני כיוונים שונים:
הראשון - למצוא פתרונות חלופיים עוד יותר יצירתיים שייתכן שהיא כן תסכים לבצע אותם.
הכיוון השני - שאני הרבה יותר בעדו - תתאפק, תפסיק ללחוץ (כל רגע שאתה מסביר את עמדתך זה לוחץ עליה, למרות שאתה לא התכוונת לכך). (אח"כ אני אסביר למה לגבי הכיוון הזה)
הסיבה שאני בכלל חשבתי למצוא עוד רעיונות יצירתיים, למרות שאני דווקא מזדהה עם חברה שלך, היא כי יצר הוא דבר שיכול להיות מאוד מסוכן אם לא יכולים לשלוט בו. ולשלוט בו זה משהו שדורש כל כך הרבה אנרגיה, במיוחד אם מדובר במין. יש בעייה בנושא הזה שהיא הרבה יותר קשה משלך: בעולם הדתי אסור לקיים יחסי מין במחזור, וגם לא שבוע אחריו. תאר לך ששני הצדדים רוצים לקיים יחסי מין אבל אי אפשר. גם רעיונות חלופיים אסורים לגמרי, כי אסור לגעת בכלל. ידיד אחד שלי אמר לי - תעזבי את הקטע שרוצים לקיים יחסי מין. אם היא בוכה אני לא יכול אפילו לגעת בה להרגיע אותה. האיסור הזה הוא על אנושי.
אני אחזור רגע ליצר. יצר הוא בדר"כ דבר שהרבה יותר חזק מאיתנו. הרבה פעמים אנחנו חושבים שאנחנו שולטים בו, אבל לרוב זה לא נכון. מצטערת. עדיף לפרוק כל פעם קצת מאשר שזה יתפוצץ בצורה לר רצויה.
דרך אגב, אני חושבת שזה שאתם ברוגז עכשיו זה הדבר הכי טוב שיכול להיות לשניכם, במיוחד בשבילך. שלא יקרה איזה מצב שבוא עלולים להגיע למצב שהיא בכורח תעשה משהו שהיא לא רוצה.
טוב, אז לחלק הטכני: אני מניחה שמה שהצעת לה הוא מין אוראלי, או שתעשה לך ביד, או שתאוננו ביחד. תיראה, יש הרבה בנות שזה מגעיל אותן, כי היחס שלנו לגוף שלנו הוא לא כמו היחס שלכם לגוף שלכם. ייתכן שהסיבה לגועל היא דברים בלתי רשמיים בנוגע למין שנכנסו לראש בגיל מוקדם. זה לא משהו שאומרים לך. אתה פשוט קולט בתור פעוט את כל הנושא הזה וזה נחרט אצלך בראש ומשפיע אח"כ בגיל הרבה יותר מבוגר. זה בדיוק כמו שאם אומרים לילדה בת 5 שאסור לה לאונן, אז יוצא שבגיל מבוגר (16, 20 והלאה) יהיו לה בעיות עכבות, ויהיו הרבה דברים שיהיה לה קשה לקבל, ייתכן שיהיה לה קשה להגיע לאורגזמה, יש סיכוי גבוה שהיא לא תהיה בין אלו שמקבלות ריבוי אורגזמות.
טוב, אז ההצעות שלי הן קצת אחרות, אבל אולי יספקו: הכיוון הכללי הוא לנטרל לך את הידיים, כי כפי שאמרתי קודם - יצר. רעיון ראשון - לנהל שיחות בנוסח 056. אתה והיא - כל אחד בחדר אחר, היא מפתה אותך ומדברת איתך, ואתה גומר בטלפון. נכון, נכון, זה נשמע קינקי, אבל אנחנו במציאת פתרון מתאים, ולא בשפיטה.
רעיון אחר הוא לכבול לך את הידיים באזיקים או אזיקונים - מאחורי הגב או למיטה או למשהו יציב אחר. אתה עם בגדים או מקסימום בלי חולצה והיא - לבוש מלא או חלקי. אתה גומר בלי חדירה ובלי שהיא תיגע באיברים שהיא לא רוצה לגעת. האיברים הבעייתיים מנוטרלים ומוסתרים.

לגבי הרעיונות האלה אתה חייב לקחת משהו מאוד חשוב בחשבון: ייתכן שכשאתה תגמור זה יגעיל אותה באופן כללי רק מהעובדה שעדיין היא לא בשלה נפשית להשתתף איתה בחוויה כזו. לא בגלל הדרך שבה עשיתם את זה.

וזה מביא אותי לכיוון ההפוך לגמרי. מכייון שאנחנו בנויות אחרת מכם קשה לכם מאוד להבין את הקטע של "אני לא מוכנה". אצלינו הרגש, האינטימיות והמין מחוברים אחד לשני בקשר בל יינתק, ואילו אצלכם - כל חלק יכול לתפקד בפני עצמו ללא קשר לחברו. אם אחד החלקים לא יהיה בשל אצלינו - לא נוכל להגיע להנאה מלאה, וזה בלשון המעטה. זה יכול יגרום לתגובות קיצוניות הפוכות לגבי דברים שאמורים להיות כיפיים. בשביל שתבין קצת את הרעיון, ממחקרים שעשו מצאו שגם נשים שלא הגיעו לאורגזמה עדיין נהנות ממין (בדור הקודם אורגזמה נשית זה לא היה משהו שחשוב לאנושות, ולבעלים היה איכפת רק מסיפוק עצמם. הם גם לא חשבו על ביצועים יותר טובים רק בשביל האישה שלהם), וזה בגלל מילוי החלק הרגשי. נכון שזה לא ניראה לך הגיוני? בלתי נתפס?
באופן כללי מין הוא לא רק הנאה ויצר גופני. כשמסכימים לקיים יחסי מין, במיוחד אצל נשים זו בעצם הסכמה לכניסה לאחד האיזורים הכי אינטימיים, למרחב הפנימי שלנו - מרחב הרגש. אנחנו צריכות להיות בשלות גם בחלק הזה ולא רק בחלק הפיסי. אם אתה רוצה להגיע איתה ליחסי מין, הדרך שלך צריכה להיות לליבה. להיות איתה יותר אינטימי במרחב הרגש. הרבה יותר ממה שאתם עכשיו. כשהיא תהיה הכי פתוחה במרחב הרגש - אז גם ייפתח באופן טבעי החלק הפיסי. אתה צריך לתת לה להרגיש ביטחון טוטאלי במרחב הרגש. היא צריכה להרגיש שהיא יכולה לבטוח בך ולספר לך הכל. ממש הכל. ממש להיפתח אליך. בדיוק כמו שהיא נפתחת לגמרי עם החברות הכי טובות שלה. אצל כל אישה זה משהו אחר, והרמה של החלק הרגשי שהיא צריכה להגיע אליה היא שונה. כשאתה מדבר אליה על הרגשות שלך היא מרגישה לחוצה. אתה רוצה דד-ליין, ואין בדברים כאלה דד-ליין. היא אמרה לך 17, אבל רומזת לך שזה אולי לא יהיה אלא בגיל הרבה יותר מאוחר, היא בעצם מנסה להגיד לך שאין בזה דד-ליין. אם לא תמלא אותה בתחומים אחרים חשובים לא פחות בשבילה - זה לא יקרה לעולם, או שזה כן יקרה אבל זה לא יהיה הכי כיפי בשבילה. היא לא תבין מה כל הרעש סביב המין, פשוט כי היא לא נפתחה בחלקים האחרים שלה. זה בכלל לא תלוי בך או בכישורים שלך. ואם היא לא תהנה, מבטיחה לך שגם היא לא תהנה.
אז זהו. תתאפק ותיתן לה ביטחון רגשי. תהיה הרבה יותר טוב ממה שאתה עכשיו. תנסה להגיע לדרגה שאתה החברה הכי טובה שלה. (לא חבר טוב, אלא חברה הכי טובה)
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 14-05-2007, 12:46
  Qmark Qmark אינו מחובר  

אני כבר לא יודע מה לעשות
אחרי שנה ביחד אי אפשר לדבר איתה על שום דבר
כול דבר שאני מנסה להסביר לה ושהוא לא נראה לך ישר הופך לריב
כול דבר חייב להיות בדרך שלה כמו שהיא רוצה
שום דבר אחר לא מקובל
היא לא רוצה לקלוט שבקשר יש 2 אנשים ולא רק היא

שלחתי לה בבוקר SMS שאני אוהב אותה ושאני מוכן לחכות לה כמה שצריך
רק שאין לי בטחון כרגע לדבר איתה על דברים כי זה הופך לריב ישר
אני לא רוצה לריב איתה
אבל שנה ביחד ואין לי ביטחון לדבר איתה .. בגללה .. היא ישר פוסלת אותי
לא מעריכה בשיט כלום

אני הכי שבעולם מבין את הקטע שהיא לא מוכנה עדיין ומעריך את זה
אני מוכן לחכות לה אבל אני רוצה שהיא תדבר איתי
נמאס לי מהקטע שאם אני מעלה משהו בנושא אז הזיזול שלה כלפיי כיאלו ככה זה צריך כי היא רוצה ככה
אני מנסה להסביר לה שלא הקטע שהיא לא מוכנה מפריע לי אלא הקטע שהיא לא יכולה להעריך או לדבר איתי כמו בן אדם

נמאס לי כמה אני צריך לסבול את זה
לא עשיתי כלום שאני אמור לקבל את זה ככה
אני פוחד לאבד אותה כי היא באמת אהבת אמת שלי אבל למה לי להישאר בקשר שלא מעריכים אותי בשיט ומתנהגים אליי כיאלו אני כלום

עשיתי בשבילה מליון ואחד דברים ואחרי שנה אני לא מסוגל לדבר איתה על דברים שמפריעים לי בגלל שהיא פוסלת אותם ישר
די יש גבול
ישן 14-05-2007, 14:53
  Qmark Qmark אינו מחובר  

היה לי שוב שיחה איתה והפעם באמת נקיתי מה שהיה לי על הלב
בתחילת הקשר חשבתי שאני לא יכול לא לדבר איתה יום אחד , שאני לא יכול לחיות לא לראות אותה
ואנחנו רואים אחד את השני אולי פעמיים בשבוע
אנחנו גרים 20 דקות נסיעה ...
בזמן האחרון נהייה לי יותר קל להתרחק
בזמן האחרון עלו לי מחשבות שאולי הקשר שלנו לא בדיוק מה שהוא אמור להיות

ההרגשה שאנחנו שנה ביחד והקשר עומד פשוט
זה לא רק הקטע של היחסי מין
שאני מוכן לחכות לה
הצעתי לה לנסוע לאילת בקיץ ביחד
אז היא אמרה שלא היא לא רוצה לנסוע איתי
היא אף פעם לא נשארה לישון אצלי

תעזור לי להבין את זה
זה בסדר שחברה שלך לא תרצה לנסוע איתך ביחד
או להישאר אצלך
אחרי שנה ביחד ..

זה פשוט משגע אותי
היא לא ילדה קטנה כבר
ובכלל החשיבה וההתנהגות שלה בוגרת מאוד אבל אני לא מצליח להבין את הקטע

ואני גם חושב שאם היינו עושים כאלה דברים יותר
אז גם החשיבות של המין אחרי שנה הייתה נמוכה יותר
והיה יותר קל באמת להתמקד בקשר שלנו ולא אם אנחנו מקיימים יחסי מין או לא

אני מת שהיא תשאיר אצלי לישון
רק המחשבה להיות לידה ולישון ואני באמת רק מתכוון לישון
או לקחת אותה לצימר או לנסוע איתה לאילת

וכול זה נחסם אצלה
ומבאס אותי
ישן 14-05-2007, 16:57
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Ohad_Naim שמתחילה ב "במידה ולהורים שלה אין בעיה..."

חחח, זה נשמע לי מצחיק שבן 20 ישן עם בת 16.

ובקשר לנושא, לפי מה שקראתי, אתה לא מרוצה מהקשר, אך אתה מוכן לחכות.

כשאתה מגדיר לחכות, איך אתה מגדיר אותו ולמה אתה מגדיר אותו? לחכות שהיא תיהיה בוגרת? לחכות שהיא תדבר איתך בהיגיון? לחכות שהיא תעשה איתך סקס?

לדעתי הלחכות שלך הוא הסקס, כיוון שאני חושב שאתה רוצה סקס ממנה בגלל שהשקעת בה שנה מחייך ואתה רוצה פיצוי.
(זאת רק דעתי האישית ויכול להיות שאני טועה)

ולסיום, הקשר לא מצליח כרגע לדעתי, אתה יכול לחכות עם הקשר לתת לו להירגע ואז לדבר איתה.

ובגדול - הדעה שלי, לא בטוח נכון כי אני לא מכיר אותך ואותה, ויודע רק לפי הפרטים שפירסמת.

ומצטער אם ביאסתי אותך, כי יש לי הרגשה שכן

נערך לאחרונה ע"י SkyRaider בתאריך 14-05-2007 בשעה 17:01.
ישן 17-05-2007, 15:47
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Qmark שמתחילה ב "היה לי שוב שיחה איתה והפעם..."

היא עדיין לא מוכנה, את זה כבר הבנת, הרצונות שלך, גם הם מובנים.. חיכית שנה, זה בהחלט מתחשב.

אתה אוהב אותה ואכפת לך ממנה.. בנתיים, חכה עוד שנה, שנה וחצי.. אולי משהו ישתנה, אין טעם להסתכל על זה כבר מעכשיו.

בתור בת הגיל שלה, אני אכניס אותך לראש שלה.. היא עדיין בת 16.. אני לא אומרת לך עובדה ברורה, אבל עדיין מאמינים באהבה נצחית ומושלמת ללא פגם. כלומר, "אם הוא באמת אוהב אותי. הוא יחכה לי, עד כמה שצריך.." וזה אצל הרבה ככה (הרבה חושבות כך).

היא לא לוקחת אותך כמובן מאליו, כנראה שהיא פשוט מספיק אוהבת אותך וסומכת עלייך שתבין אותה ותחכה לה, עד כמה שצריך.

אתה לא מתכוון אולי, אבל אתה מלחיץ אותה, היא יודעת שאתה לא בגיל שלה, אתה יותר מבוגר, אני מניחה שהיא מבינה שגם לך יש צרכים.

אולי אני לא ממש עוזרת פה, אבל אולי תקבל טיפה מנקודת המבט שלה..

שיהיה לך בהצלחה.. וכמובן קח אותי במידה, אני לקחתי כמדגם ת החברות שלי ואותי. אולי זה לא משקף בדיוק את חברה שלך.

ישן 14-05-2007, 17:21
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
טוב, גיבשתי דעה.

קראתי את כל ההודעות שלך ולדעתי, המצב הוא כזה:

קודם כל, תרשה לי להביא את ההערכה שלי. זה באמת לא בנאלי לחכות למישהי שנה. זה יפה מאוד וזה כן מעיד על אהבה מבחינתי.

לדעתי, הדבר שפחות מפריע לך הוא העדר הסקס. הדבר מפריע - אבל פחות. לך, מפריע משהו אחר הרבה יותר: העדר האינטימיות.

מפריע לך שהיא לא מוכנה לבוא לישון אצלך, מפריע לך שהיא לא רוצה לרדת לאילת... מפריע לך המימד הזה בקשר. לדעתי, אם המימד הזה היה קיים בקשר היית יכול לחכות לה (במובן המיני) עוד הרבה זמן. על זה אתם צריכים לדבר.

בקשר להעדר הסקס - על זה אתם לא צריכים לדבר. הדבר רק ילחיץ אותה יותר ויותר. ההפך. לא לדבר על זה. להגיד פעם אחת - ולא לדבר על זה מאז: "אני מוכן לחכות לך כמה זמן שיידרש כי אני אוהב אותך. עד כמה שה"קושי" לחכות לך גדול - כך האהבה שלי אלייך יותר גדולה". וזהו. אם היא מעלה את זה שהיא רוצה שתחכה לה עוד שנה, שנתיים, שלוש וארבע... תגיד: "כן". היא רוצה להרגיש בטחון. בך, בקשר שלכם. זה בסה"כ מובן, לא?

הדבר שהפריע לי הוא זה:
"אבל אם עוד שנה היא תצפה שאני יחכה לה עוד שנה שנתיים
יוצא שאני מבזבז את הזמן על הקשר"

מבזבז את הזמן על הקשר? תראה, אם אתה בקשר כלשהו בגלל הסקס - אתה שם מהסיבה המאוד מאוד לא נכונה. הסיבה הנכונה היא מה שכתבת בהודעה אחרת: "היא באמת אהבת אמת שלי".
זאת הסיבה לקשר בריא. נכון, הסקס הוא תוסף בריא וחשוב. אבל... מבזבז את הזמן? זמן שמה? שהיית יכול לשכב עם בנות אחרות? או זמן לקשר עם מישהי אחרת?
כי אם היא אהבה כל כך גדולה - אז זה נוגד.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 14-05-2007 בשעה 17:23.
ישן 14-05-2007, 20:38
צלמית המשתמש של snowhitey
  snowhitey snowhitey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
אני חושבת שאתה צריך להפרד ממנה

יש הבדל רציני בין בחור בן 20 לילדה בת 16.ילדה בת 16 לא מסוגלת להבין את זה היא לא בשלה לקשר מסוג כזה היא לא יכולה לתת לך את מה שאתה רוצה.אני לא אומרת שאתה רוצה רק את זה,
אבל כל מי שנמצא כאן והוא מעל 20 יכול לומר לך שהחלק הזה הוא חלק מאוד תורם וחשוב בקשר.
הראש שלך עובד אחרת והראש שלה עובד אחרת.תזכר בעצמך שהיית בן 16 או 17 ותראה לבד שהחשיבה והבגרות שלך השתנו מאז להיום.היא סך הכל ילדה.ובלי להכיר אותך או אותה אני אומרת לך שזה לא מתאים.כי זה לא משהו שלא בסדר ספציפית איתך או איתה.זה משהו שלא יסתדר לכל אחד.זה הבדל מהותי בבגרות ומחשבה.במיוחד בגילאים האלו.אני חושבת שאתה צריך לעזוב אותה ולתת לה להתבגר ולהתבשל בקצב שלה,כי בינינו-לבחור בן 20 יש צרכים וילדה בת 16 לא תספק את זה,וזה רק מתסכל.ומה שיקרה בסוף שימאס לך ואתה תעזוב.צר לי לפוצץ את הבועה הרומנטית אבל זו מציאות ומי שמתכחש לזה חי בסרט...

ישן 16-05-2007, 21:37
  Qmark Qmark אינו מחובר  

עידכון :P

עברו יומיים לא קלים עלינו אבל יומיים חשובים לקשר שלנו
אני לא מתכוון להיפרד ממנה כי אני פשוט אוהב אותה
עברו שנה ביחד ואני לא יוותר עליה כול כך בקלות

בחזרה לנושא
הבעיה הייתה פשוט שלא דיברנו
ברגע שיצא לנו לדבר ובאמת להוציא דברים מהלב , הכול זרם

חרוב :
שהתכוונתי אם אני מבזבז שנה
זה בגלל שלקחתי את הדברים שהיא עשתה כחוסר רצינות שלה לקשר
מלא דברים שבקשר עושים לא יצא לנו לעשות עדיין וראיתי את זה כסימן שאולי היא לא רוצה קשר רציני אלא סתם להעביר את הזמן

בכול מקרה דיברנו וכן אני שקט עכשיו יותר
אני מרגיש הרבה יותר טוב
כי הבנתי שכן הקשר חשוב לה ושכן היא מרגישה מה שאני מרגיש שאנחנו כול כך מתאים אחד לשני
בקשר לדברים שעדיין לא קרו , היא בפעם הראשונה דיברה איתי מהלב והסבירה לי שזה יקרה והכול יהיה בסדר אבל לאט לאט
בדרך כלל שהעלתי נושאים כאלה היא הייתה זורקת עקיצות שממש לא היו נעימות
הסברתי לה שזה לא ממש נעים לשמוע וזה הראה לי שאולי היא לא רצינית בקשר שלנו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר