לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2006, 03:23
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אני מציע כמה פתרונות:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "פתרונות לבעיה המוסלמית בכלל ולבעיה הערבית בא"י בפרט"

1.בידוד גורמי הטרור באיו"ש,והוקעה של ארגוני הטרור מן האוכלוסיה הפלסטינית ע"י מתן סיוע כלכלי מצד ארה"ב כשישראל רותמת אותה למהלך.

2.יישוב יהודים מלא במאחזים שאינם נחשבים חוקיים,והפיכתם לחלק ממדינת ישראל.

3.לא לשאת ולתת עם ממשלה פלסטינית אשר מעודדת טרור כנגד ישראל.במידה וחמא"ס מכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית ומפסיק להיות ארגון טרור ומיגור הטרור בשטחים יוכח יש להתחיל במו"מ,עם סייגים שלישראל שמורה הזכות לתקוף את המדינה אם וכאשר תותקף.

4.עידוד הגירה של ערביי ישראל אל מעבר לקו הירוק תוך מתן תמלוגים במידה ותוקם מדינה פלסטינאית ריבונית.

5.לא לוותר עוד על שטחים,ולחתום הסכם על הקמת מדינה פלסטנאית שעליה חלים כל חוקי מדינה רגילה.

6.מאחר והמדינה היא ריבונית ועצמאית כל מתקפה משטחה של המדינה הפלסטינית החדשה תהווה עילה למלחמה כוללת,ובכלל הרס תשתיות ועוד.

7.דרושה לנו ממשלה ששריה אינם מושחתים,מוסריים,אנשים שמבינים בכלכלה,ביטחון ובעצם בכל משרד שבו יש תיק.עלינו להיות מדינה עם ממשלה יציבה,כלכלה יציבה,תקציב ביטחון גדול,ובטח ובטח שתקציב גדול שדרוש למיגור האבטלה והעוני בישראל בדגש על חינוך ברמה גבוהה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2006, 10:10
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
כמה הערות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "אני מציע כמה פתרונות:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
1.בידוד גורמי הטרור באיו"ש,והוקעה של ארגוני הטרור מן האוכלוסיה הפלסטינית ע"י מתן סיוע כלכלי מצד ארה"ב כשישראל רותמת אותה למהלך.

לא חושב שזה יעבוד. ניסינו את זה כבר וקראנו לזה "רפורמות". התוצאה- מלבד נשיא הואצלו סמכויות לראש ממשלה. מיותר לציין מה טיב הממשלה היום.במקום להוקיע את ארגוני הטרור קיבלנו אותם בממשלה החמאסניקית.

ציטוט:
3.לא לשאת ולתת עם ממשלה פלסטינית אשר מעודדת טרור כנגד ישראל.במידה וחמא"ס מכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית ומפסיק להיות ארגון טרור ומיגור הטרור בשטחים יוכח יש להתחיל במו"מ,עם סייגים שלישראל שמורה הזכות לתקוף את המדינה אם וכאשר תותקף.

גם בשלטון ערפאת והפת"ח זה לא עבד. למה שהפעם כן?

ציטוט:
4.עידוד הגירה של ערביי ישראל אל מעבר לקו הירוק תוך מתן תמלוגים במידה ותוקם מדינה פלסטינאית ריבונית.

איך תעשה את זה? הרי לא משנה כמה פיצוי הם יקבלו, עדיין ישתלם להם להיות אזרחים של מדינת ישראל מאשר של פלסטין כי בפלסטין אין ביטוח לאומי ורמת החיים נמוכה יותר (שלא לדבר על ימים של עוצר,סגר,פגיעות בתשתיות וחיסולים אם וכאשר יהיה צורך בשטחים)

ישן 11-10-2006, 22:11
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
אתם רואים? טרנספר לא חייב להיות אפילו מופעל באמצעות כח אלא במוח
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "בסדר אם אתה חושב שטרנספר הוא..."

אם היינו קצת חכמים היינו מנצלים את המצב לגרום לכך שפלסטינים רבים יעזבו מפה בכוחות עצמם והיו משאירים את הקיצונים פה ולהם יהיו חיי גיהינום, בלי חשמל אוכל עוצר כל יום וחצי לעכב אותם עוד כמה שעות במחסומים, מה שלא הולך בכח ילך בעוד יותר כח, פגיעה לא חייבית להיות פיזית היא יכולה להיות פגיעה כלכלית וכו', הקטע שיש לנו את היכולת הזו, אנחנו נותנים להם הכל מהמשאבים של עצמינו.
מספיק שדלק לחודש הם לא יקבלו, תוסיפו עוד 10,000 מהגרים פלסטינים שיברחו לירדן או מצרים וגם אם לא נותנים להם, הם יחתכו את הגדרות, רוצה עוד 10,000 פליטים, דפוק להם את תחנת הכח בעזה לרמת פגיעה שהיא תהיה מושבתת ללפחות חצי שנה, יש לך עוד 50,000 מהגרים עפים מפה, אין סוף לרעיונות כאלו וכאלו, הכל עניין של רצון, יכולת יש והרבה, גם העולם לא יוכל לקפוץ עלינו, הרי הפלסטינים רוצים הפרדה מוחלטת מהאויב הציוני אז למה להביא להם משאבים, זכותנו שחברות ישראליות לא יספקו דלק וכו'.

אני פשוט חושב שאין לאף עם אחר הזכות והקטנה ביותר, לחיות או לדרוך על אדמתנו בכל שטחיה "הכבושים" או לא הכבושים או איך שתרצו לקרוא לזה, לערבים יש עשרות מדינות ממערב אפריקה עד הודו ופקיסטאן במזרח עד לדנמרק ושוודיה בצפון ואינדונזיה בדרום, סליחה, אפילו עד לאוסטרליה בדרום, כשבתוך כל זה עשרות מדינות עם עצמאות מלאה ערבית, אורח חיים ערבי וכל מה שהם רוצים עם שטחים בגודל פי 700 משטח ישראל.
אנשים לא חייבים לחשוב על טרנספר כדבר קיצוני, טרנספר היה בעבר במשך אלפי שנים ובוצע ע"י עשרות עמים, לא אנחנו המצאנו את זה, אני פשוט, בניגוד למה שאחרים חושבים, רואה את הרעיון הזה כדבר שבאמת יפתור את הבעיה שלנו אחת ולתמיד עם הפלסטינים וגם ערביי ישראל ה"מסכנים שמרגישים מקופחים", כשם שגידול סרטן מוצא מגופו של אדם על מנת להבריא אותו, כך גם בעית הסכסוך שלנו עם הפלסטינים צריכה להיות מחוץ למדינה באופן פיזי על מנת לסיים את המשבר הזה.

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 11-10-2006 בשעה 22:31.
ישן 14-10-2006, 11:21

שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אולי אתן את המיטה החמה שלי לטובתם...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "במצב של הפליה טוטלית בטח שאינם "מאושרים" במדינה"

זה גייס חמישי,תהיה ריאלי ומציאותי רובם שונאי ישראל ששותפים להתכנסויות האפלות באצטדיון בסח'נין.רובם תומכים ב"אחיהם" הפלסטינים-שיילכו לגור איתם.
אם היה להם גרוע פה הם היו הולכים לחפש את עצמם במקום אחר,כנראה שהיחס מספיק טוב להשאיר אותם בארץ.
לגיס חמישי אין מקום להרגיש שזאת המדינה ובטח ובטח שלא לתת לו את אותו מעמד לה זוכים היהודים בא"י,שיפסיקו לתמוך ב"אחיהם" הפלסטינים ואז יהיה מקום לדבר.
שיפסיקו לשים תמונות של בשאר אסד בסלון ויידעו לשיר את ההמנון ויתמכו בגלוי במדינת ישראל וברוב היהודי שמכתיב את הקצב יהיה אפשר לשאת ולתת.

ישן 14-10-2006, 18:00
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
הם לא גייס חמישי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מענין כיצד אתה הייתה מרגיש אחרי 58 שנים של יחס של ניכור"

הם לא גייס חמישי כי הם מעולם לא היו חלק מישראל, וגם אין להם שום רצון להיות, טוב להם לחיות כפלסטינים כי זה הלאום שלהם, ככה הם נודלו, חונכו, גדלו וככה הם ימותו, רק מטומטם יכול להאשים לאום עוין שאנחנו בעימות איתו כבר 90 ומשהו שנה בבגידה, זה כמו להאשים את הגרמנים הסלובקים שהם בגדו בצ'כוסלובקיה כשהם תמכו בגרמניה. שטויות, הם תמכו בגרמניה כי זו המדינה והלאום שלהם, טבעי לגמרי שהם יעשו את זה ואדיוטי לצפות מהם לתמוך במדינה שעויינת את הלאום האמיתי שלהם.

אגב, אם כבר מדברים על גרמנים צ'כוסלובקים, תראו מה עשו להם בתור צ'ופר אחרי מלחה"ע ה2 לאות תודה על כך שהם תמכו בגרמניה...

ישן 14-10-2006, 18:22
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "פתרונות לבעיה המוסלמית בכלל ולבעיה הערבית בא"י בפרט"

1. מתנצל בפני הערבים הישראלים והפלסטינים על שנות הכיבוש והאפליה.
2. מקבל את התנצלותם על הטרור והמלחמות.

הטיפול יתחלק ל3: הטיפול בסורים, הטיפול בפלסטינאים והטיפול בערבים הישראלים.

סורים: מחזיר את הגולן בתמורה להסכם שלום מלא והפסקת התמיכה בחיזבללה. כמו גם שלום עם לבנון כמובן.

פלסטינאים: מכריז הפסקת אש כוללת בדרך להסכם שלום ומסיג את כל החיילים מהשטחים. מחזיר את ירושליים המזרחית. הכותל שלנו והר הבית שלהם. מפנה את כל ההתנחלויות (כולל אריאל). בין עזה ליו"ש בונה מעבר תת קרקעי בשיתוף עם מדינות אירופה וארה"ב. מגיע להסכם כולל וסיבובי עם מדינות ערב צפון אפריקה אשר עיקרו הסכם שילומים לפליטים הפלסטינאים במחנות הפליטים תמורת וויתור על זכות השיבה, ופיצוי של ארצות ערב על רכוש היהודים אשר הושאר שם במהלך העליות לארץ. חותם על הסכם שלום עם המדינה הפלסטינית ודואג שהאום והאירופאיות בשיתופי יעניקו להם עזרה בתחילת דרכם כמדינה.

ערבים ישראלים: מעניק אפליה מתקנת בכניסה לאוניברסיטאות ופשוט מצעיד אותם בהמוניהם לפקולטות ולקורסים מעניקי הכשרה מקצועית. דבר זה יביא למודרניזציה (אני מתכוון בעיקר לבדואים תושבי הנגב) וביחס ישיר לצמצום הילודה. מבטל כל הפלייה (כולל במוסדות ממשלתיים כמו הקרן הקיימת), וממתין עד שהאיבה תתמתן מה שייקח מס' לא מועט של דורות. כמובן להגיע להכרה שהם אינם מזדהים עם המדינה הציונית, וזה טבעי ואבוי לנו שנכפה אמונה על כל בני המיעוטים.

בשלב הבא כאשר אני כביכול חותם על הסכמי הכרה בישראל ושלום עם מדינות ערב המתונות, ובעצם עם כל הסובבות אותי, אני מבטל את צבא החובה והופך אותו לצבא התנדבותי.

ולסיכום ואת זה יאהבו חברי הפורום הנכבדים במיוחד, אני מכריז על הציונות במתכונתה הנוכחית כבלתי חוקית, הופך את ישראל למדינת כל אזרחיה ואוסר על גנרלים ללכת לפוליטיקה אלא רק אנשים עם השכלה מתאימה

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 14-10-2006 בשעה 18:38.
ישן 14-10-2006, 20:18

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שלום עושים כשיש רצון לעשות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
מנהיגים יכולים לחתום על 1000 הסכמים אבל מה שבסופו של דבר קובע זאת המציאות בשטח
אני רואה חדשות ובתור אזרח מנסה להבין למה אני צריך לעשות איתם שלום ולא מוצא תשובה
הייתה להם הזדמנות להראות שהם רוצים שלום לאחר שקיבלו שטח רב במסגרת ההתנתקות
אך במקום לשקם את עצמם ולבנות בתי חרושת ולהעסיק את המובטלים הם הפכו את השטח לבתי חרושת למרגמות וקסאמים
ואחר כך בחרו בחמאס כנציגיהם
כן, אותו חמאס שמוגדר ארגון טרור

נו באמת, גם לאחר ההתנתקות הכיבוש נמשך והפלסטינאים המשיכו לההירג. את החמאס הם בחרו לא רק בגלל האידיאולוגיה האנטי ציונית שלהם אלא מכיוון שזוהי תנועה אשר תרמה רבות לחברה הפלסטינאית. מה גם שאני לא רואה הבדל בין לבחור קיצוניים כמו חמאס אצלם לבין לבחור קיצוני כמו ליברמן אצלינו. ואל תשכח את כמות המנהיגים תומכי הטרנספר ושלל סוגי האלימות, שזכו אצלנו למנדטים לא מעטים.

בקיצור אין פה רע או טוב. יש פה שני עמים ללא עתיד ושכל אחד מאיתנו יעשה לבד את החשבון. ושהאחרון לא ישכח לכבות את האור.
ישן 14-10-2006, 20:38
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

אתה ממש אידיוט אתה יודע?
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "[QUOTE=רומק]מנהיגים יכולים..."

מתוך אמנת החמא"ס (האירגון ה"אנטי ציוני")

למרות שהחוליות רחוקות זו מזו, ולמרות שהמכשולים שהערימו הנוהים אחר הציונות בפני המוג'הידאן עצרו את המשך הג'יהאד, תנועת ההתנגדות האסלאמית נושאת עיניה להגשים את הבטחת אללה, ככל שיארך הדבר, שהרי השליח, תפילת אללה עליו וברכתו לשלום, אמר: "לא יגיע יום הדין עד אשר יילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים, ועד אשר יסתתר היהודי האחרון מאחורי האבנים והעצים, יאמרו האבנים והעצים: "יא מוסלמי, יא עבד אללה, יש יהודי מתחבא מאחורי, בוא והרגהו" (צחיח בוכרי).

אני רוצה לראות אותך מביא כזו קיצוניות מאיזשהי אמנה כלשהי של איזשהי מפלגה שאי פעם עמדה לבחירות בישראל או ביישוב היהודי, לא ביקשתי מפלגה שזכתה ב60% מהקולות, אפילו לא מפלגת שלטון, אפילו לא מפלגה חברת קואליציה, אפילו לא מפלגת אופוזיציה ואפילו לא מפלגה שעברה את אחוז החסימה, נו קדימה, בוא נראה אותך, חתיכת דמגוג בשקל.

ישן 14-10-2006, 21:46
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

מצטער אבל רק אדיוט מושלם או רשע יוכל להשוות בין השניים
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "קודם כל תמתן את צורת ההתבטאות..."

יש הבדל עצום, אוקיונוס שלם, בין קריאה לגירוש אוכלוסיה עוינת (לא שזה בסדר!), ובין קריאה לרצח עם והשמדה טוטאלית על בסיס דתי. לא תמצא בשום מקום על שום אמנה של שום מפלגה בתולדות ישראל קריאה להרג מוחלט של כל המוסלמים, כל הערבים או 'אפילו' כל הפלסטינים. אנחנו לא "מפעילים את אותו טרור", כי אם היינו רוצים כבר מזמן היינו יכולים להשמיד את כל הפלסטינים, שלא לדבר על לעשות להם טרנספר, ואפילו לא היינו צריכים מידע מודיעיני מהאבנים והעצים כדי לעשות את זה, בעוד שהעובדה שאתה ואני עוד קיימים כאן היא לא מחוסר המוטיבציה של החמא"ס, ואת זה גם אתה יודע.

ישן 14-10-2006, 22:00

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "מצטער אבל רק אדיוט מושלם או רשע יוכל להשוות בין השניים"

יש חלוקה מדעית בין מי שטרוריסט לבין מי ש"לוחם חופש/נאבק ברשעים/ חייל בצבא/נלחם על קיומו". החלוקה הזאת בפשטות היא-"הם ו-"אנחנו". אנחנו לוחמים על נפשינו והם טרוריסטים. אנחנו טובים והם הרעים.

אלימות נגד אזרחים היא טרור, זה מה שלימדו אותי. לא משנה אם רק התכוונו לפגוע באחמד, או רק התכוונו לחסל את איברהים ובדרך חיסלנו עוד 10 אזרחים. לא משנה איך תקרא לזה זו עדיין אלימות ויש שיגידו טרור. לאזרח הפלסטיני כמו גם לישראלי ההרוג לא משנה מאילו טעמים הוא הרוג, העניין שהוא הרוג, וזה יש לשים סוף.

אני באמת לא כזה מפגר כמו שאתה חושב. אני מבין מצויין את מורכבות הסכסוך ואת זה שאנחנו לא עומדים מול פציפיסטים דגולים אשר מזמזמים שירים של ג'ון לנון. הדבר היחיד שאני יודע שאנחנו חייבים לסיים עם זה ואני מתכוון אליי ואליך ואל כולנו, כי אם לא אז לא כדאי שנביא לפה ילדים. או שנביא אבל במקום אחר. רות סוף.
ישן 14-10-2006, 19:39

LOL רומק מחזק אותך
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "ואז רעש הנפץ של הטיל מעיר אותך בבהלה מהשינה......"

סייקופט,מזל שאנשים כמוך לא מנהלים את המדינה שלנו,עם הצעות כמו שלך היינו מאבדים את הזהות היהודית שלנו כאזרחים וכמדינה,מאבדים את הריבונות על המדינה,וכעבור כמה שנים שהם היו הופכים לרוב,היינו מגורשים אחר כבוד לארץ אחרת.
אין מקום למדינת כלל אזרחיה!,אין מקום לתת את הגולן למשטר ערבי לא יציב בעליל שבראשותו עומד חולה נפש המנוהל ע"י איראן,ערבים ישראלים נהנים מאפליה מתקנת אז חדל קשקושים,יש מקום לתת העדפה לבדואים ודרוזים שיוכיחו את נאמנותם וזיקתם למדינת ישראל.
יש מקום לייעל את הצבא אך לא דרך המעבר לצבא התנדבותי (רק זה חסר לנו).תפנה לאו"ם-מכיר את המשפט אידחקתני אווי אווי,האו"ם הוא הארגון הכי אנטי ישראלי שקיים עליי אדמות,גם ככה יושבים שם רק נורבגים ושלל סקנדינביים אטומים שמגנים כל מעשה של ישראל בשטחים.
אין מקום לוותר על שום שטח של מדינת ישראל,נעשה טעות אם נמשיך בוויתורים עלינו להחזיק בכמה שיותר שטחים וליישב אותם ביהודים ולהכריז על המאחזים כחוקיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר