לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2006, 18:57
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
בגידה חברתית כשאני באמצע..

היי מה מצב אנשים?
אז ככה.. מה הייתם עושים אם היו לכם שתי חברות טובות.. אחת מהן היתה דלוקה על מישהו והשנייה ידעה..זאת שדלוקה על מישהו חשדה בחברה השנייה שהיא הייתה באיזה קטע עם ההוא כאילו היא ממש שמעה את זה ישירות כאילו ממש היא היתה באותו מקום אבל היא לא היתה בטוחה וכשהיא שאלה את החברה ההיא היא התנהגה מוזר..
ומהחברה ההיא שכאילו בגדה נתנה לי מספיק סיבות לא גדולות אבל עדיין להאמין בזה שהיא באמת בגדה בחברה שלה..
כבר קרה פעם משהו אחר אבל גם בסגנון לפני הרבה זמן..
מה לעשות???
מצד אחד אני מרגישה שאני חייבת לספר לחברה שלי כי היא חברה שלי ואני רוצה לעזור לה ואני מרגישה שאם אני לא אספר לה אני אבגוד בה ומצד שני אני מסכסכת..
ובכלל החברה הההיא חברה שלי כבר 13 שנה ואיך אני אדע שאלי היא תיהיה נאמנה ואני יכולה לקרוא לה חברה???? כי אלו הקודמות שהיא עשתה להם קטע גם חברות טובות שלה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2006, 19:11
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinuky שמתחילה ב "בגידה חברתית כשאני באמצע.."

היא לא אמרה לי בוודאות אבל זה שקוף לפי מה שהיא אמרה לי שכן.. כל אחד היה מבין את אותו דבר כי אין מה להבין משהו אחר...כאילו אני מכירה אותה יותר מידי טוב ומשהו כזה כבר קרה לחברה שלה שהיא כמו אחותה..
היא לא בקשר רציני איתו אבל בזה שיש משהו אני בטוחה והדבר היותר נורא זה שהתכוונה להפגש איתו לפני כמה ימים שוב, כאילו לא איכפת לה בכלל מהקטע שחברה טובה שלה דלוקה עליו..

ואני לא יכולה לסמוך עליה.. זה מאבד מהאמון וכשזה מאבד אני לא יכולה להיות מזוייפת אני לא מסוגלת להתנהג יפה למישהו בכאילו שאני חושבת עליו דברים אחרים.
והיא בחיים לא תגיד לי כי היא לא רוצה שאני אספר לחברה שלי..אבל אחרי שחברה שלי שחשדה סיפרה לי שהיא מתנהגת מוזר פתאום גם אלי התנהגה מוזר..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר