לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2006, 19:51
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אני לא יודע באיזה בסיס אתם שירתתם
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EatMe שמתחילה ב "חח אחי מה אתה דואג לזה?"

אבל לצאת משיבטה בכל יום בתחבורה ציבורית היה סיוט אדיר.
גם שהייתי צריך לצאת משם באמצע השבוע (כדי לחזור לבסיס שלי, לפני שאתם פותחים עיניים) לא היו מספיק אוטובוסים והאוטובוס שהגיע מבסיס של גבעתי באזור הגיע רוב הזמן מלא ולא עצר בכלל בתחנה.

יום אחד הייתי צריך לחזור משיבטה לניל"י כדי שמישהו אחר יוכל לצאת הביתה, הגעתי לתחנה בזמן לאוטובוס הראשון שאמור להגיע ב6:50, כמובן שחיכיתי עד 7:30 לפחות, הגיע אוטובוס מלא, לא מפוצץ, המשיך לסוע בלי לעצור, נעצר, העלה אזרח עובד צה"ל ונסע בלי לעלות אף חייל.
האוטובוס השני שהגיע אחרי שעתיים וחצי בערך היה מפוצץ לחלוטין, אבל הנהג הסכים לעלות את כולנו וכל הנסיעה היינו צריכים להיות דחוסים כמו סרדינים.

באופן כללי אני עושה היום הכל כדי לא לסוע באגד, אני משתמש במוניות שירות או דן או רכבת רק כדי להימנע מהחברה שמתייחסת לחיילים כאזרחים סוג ז'.

ולפותח האשכול - בטירונות וברוב היחידות מזמינים לחיילים אוטובוס בדרך כלל לתחנה מרכזית בבאר שבע ולברי המזל אפילו לתל אביב (ולפעמים הנהג מחליט להיות גבר ולמרות שמשלמים לו להגיע לבאר שבע הוא מסכים להסיע את החיילים לתל אביב) הבעיות מתחילות רק כשאתה צריך לצאת בתחבורה ציבורית, וזה בדרך כלל קורה אם אתה יוצא להפניות באמצע השבוע או לארוע משפחתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר