לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2006, 20:09
צלמית המשתמש של Storm3r
  Storm3r Storm3r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל Storm3r
לא יודע מה לעשות... עזרה מכם בבקשה!

שלום לכולם,
אני כרגע בן 15 ויש לי חברה מזה שבועיים. בהתחלה הקשר נראה מצויין, לא הפסקנו לדבר כל היום במסנג'ר, לשלוח SMSים אחד לשני, אבל יש בעיה שקיימת מאז ההתחלה - אנחנו בקושי נפגשים, למרות שהיא גרה יחסית קרוב אליי (אותה עיר). רב הפעמים אני מציע לה להיפגש\לצאת ואז היא אומרת שהיא לא יכולה או שהיא מסכימה ופתאום מבטלת את הפגישה. יצא לנו להפגש כמה פעמים בכל זאת, אבל משו נראה לי קצת מוזר בקשר. בזמן האחרון היא גם לא מפסיקה לדבר איתי על כמה שהיא במצב רוח רע ושהיא מדוכאת, וליום הולדת שלי שהיה שלשום היא אפילו לא טרחה להפגש, להביא לי משהו, או אפילו רק להתקשר כדי להגיד לי מזל טוב. היא פשוט שלחה לי את זה במסנג'ר.
עוד משו, שאנשים אחרים אמרו לי שלא סביר הוא, שאחרי שבועיים לא יצא לנו בכלל להתנשק.

אני מרגיש שבזמן האחרון יש התרחקות בינינו ואני לא יודע מה לעשות היא עדיין אוהבת אותי ואני עדיין אותה... לא יוצא לנו להפגש... ואני לא רוצה שהקשר יתפרק כבר, כל כך מוקדם, כשהקשר בקושי התחיל.

אשמח לשמוע תגובות, הצעות או כל מה שעולה לכם על הראש ובא לכם לספר לי בקשר לזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2006, 21:23
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Storm3r שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות... עזרה מכם בבקשה!"

קודם כל לחכות שבועיים <ואפילו יותר>עד שמתנשקים זה בסדר גמור ולא בהכרח מעיד על משהו.

אתה חייב לדבר איתה על הדברים האלה כי הקשר גוסס ככה, היא לא משקיעה זמן ואנרגיות בקשר בכלל, אולי עובר עליה משהו וזה לא בדיוק הזמן הכי טוב עבורה להיות איתך בקשר, בקיצור תדברו על זה, אם זה ימשך אז תחתוך, ועדיף שזה יגמר לפני שיתחיל אם זה במילא הולך להיות כמו עכשיו.

בקשר לעובדה שהיא אמרה לך שהיא בדכאון, אתה יכול פשוט לשאול אותה למה היא ככה ופשוט להקשיב ולתת את כולך- אבל רק אם אתה מרגיש שזה יהיה הדדי בעת הצורך כי קשר בנוי גם <ובהתחלה בכלל> על הדברים האלה.

בהצלחה!

ישן 09-11-2006, 23:00
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Storm3r שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות... עזרה מכם בבקשה!"

אז ככה אומנם היה לך יום הולדת שזה אירוע חשוב בעיקר לבני זוג, אבל היא לא שכחה ושלחה לך הודעה במסנג'ר כמה שזה נראה עלוב זה לפחות מראה שאתה קיים בישבילה וזה גם מראה באיזה מצב עגום היא שהיא אפילו לא באה להיפגש איתך לכבוד אירוע זה.

מה שאתה צריך לעשות פה זה מאוד פשוט,לחשוב פעמיים אם היא שווה השקעה כי כולך בן 15 ואתה לא יכול לתאר לעצמך עוד כמה פעמים הן יבואו וילכו..(תאמין לי אני לא כל כך גדול מימך והפסקתי לספור מהגיל שלך)

השאלה היא אם אתה מרגיש שהיא שווה את ההשקעה או אם אתה בכלל מרגיש אליה משו רציני או שזה רגש חולף,או רק מזיז לך בצד הפורמלי של החברים(בני הזוג) שהיא לא ממלאת את תפקידה בקשר ורק אתה הוא היוזם...

לדעתי פשוט עובר עליה משו לך תיהיה איתה תגיע עד אליה אם זה חשוב אמרתם שאתם גרים קרוב.. אתה לא אמור להיות זר לה אם אתה רוצה שהקשר הזה יתקדם תשקיע אתה כי כנראה קשה לה משו..קיצר לך אליה אחי

ואם לא בראשלך כל המצבי רוח שלה והאדישות שלה תמשיך בשלך אם הקשר חשוב לה היא כבר תיזום...(על תעשה את זה אם אתה כן מרגיש אליה משו כי זה יאכל אותך)

GL
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר