לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2006, 13:51
  חתלתולה סינית חתלתולה סינית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל חתלתולה סינית
עצוב לי ומתסכל אותי אוףף...

שלום לכולם אני חדשה כאן.... ונחוצה לי עזרה...
בבקשה אמרו מה אתם חושבים ומה לדעתכם לעשות אני כבר לאיודעת
כלהזמן אני מנסה להיכנס לראש של הבנים ותמיד קורה משושמפתיע אותי מחדש ואני לא מבינה למה זה קרה..

אז הנה הסיפור שלי: (קצת ארוך אבל בבקשה תקראו עד הסוף.. תודה)

מלפני הרבה זמן הייתי בקשר עם מישהו והייתי קצת הרבה דלוקה עליו.. בהתחלההוא היה חתיך ומתוק ומצחיק, והוא לא ידע את מה שאני מרגישה.. לאט לאט הקשר דעך עדשלא דיברנו בכלל מספר חודשים ואז... הוא חזר התקשר והכל חזר אליי הרגשות המחשבות וכלזה... נקרא לו X...

אז הוא חזר והיה נחמד ודיברנו ופה ושם... ולמחרת נפגשנו..לפגישה הוא בא.. עם חבר.. (לו נקרא Y)

בפגישה X לא היה כ"כ נחמד.. היה זר משונה.. וגם עשה כמהדברים שלא היו במקום.. ונפגעתי ממנו מאד.. ואני מניחה שאם Y לא היה אז הייתי אווירוהוא לא היה מדבר איתי בכלל.. לפחות מישהו שם היה אכפתי ואנושי ונסה לשמח ולדבראיתי.. למרות שלא הלך לו כ"כ..

X פגע בי בצורה מאד חזקה והיה לי קשה לצאת ממנו אבל ב"ההתגברתי והמשכתי הלאה ושכחתי ממנו.. אך תמיד רציתי להודות ל-Y על היחס שלו... אבללא יכלתי לא הייתה לי דרך לתקשר איתו..

שבוע שעבר..אחרי הרבה זמן שלא דיברנו.. הייתי בתל אביב עם חברה...ובמקרה פגשתי את Y.. בהתחלה לא זיהיתי אך הוא כן ודיבר איתי ושמח לראות אותי ושאל מההמצב איתי ומה שלומי... ושאל מה עם X... מפה לפה ביקש שנעשה "סולחה" ושאני יביןאותו מהסיבות שלו... בסוף X בא.. דיברנו. .אך לא הרגשתי כלפיו כלום.... Y שוב התייחס יפה. .אבל הפעם זה לא סתם.. יפה.. זה יותר מידיי יפהה הרגשתי לפי מה שעשהאמר והתנהג.. שאני מאד מוצאת חן בעיניו ולמען האמת גם הוא מצא חן בעיניי.. העברנוואת הערב ביחד... אני הוא וחברה שלי, X וחברים שלהם נוספים והיה ממש נחמד ומצחיק וסבבהלאללה וכייף

קבענו למחרת בים... ואכן באתי למחרת אך מסיבות שונות לאנסענו לים אלא לדירה שלו- בה הוא חי לבד יחד עם X....

X לא היה.. הייתי איתו לבד..
דיברנו ודיברנו
ודיברנו הרבה מצאנו הרבה נושאים משופים, ודיברנו על דבירם נחמדים ומשמעותיים.. על החיים.. ראינו ביחד טיוי.... ושכבנו במיטה אלב הוא לא נגע בי הוא גם לא ניסה לשלוח ידיים.... מדיי פעם דגדג אותי וזה אבל ממש לא ניסה לשלוח ידיים למקומות אינטימייםם.. אני לא חיפשתי ולא רמזתי ולא רציתי. אבל בדוגרי זה מוז רלהיות עם בחור לבד בבית ולשכב איתו במיטה מבלי שינסה משו (ולא, הוא לא הומו.. הייתה לו חברה והם נפרדו לא מזמן ודיבר עליה הרבה)
הוא גם שאל אותי אם עוד יש לי רגשות כלפי X ושיחק לי בשיער וממש היה ממש מתוק ורך וחמוד... בשלב מסויים עברנו לחדר שלו ושמנו סרט בדיוידי אבל לא ראינו תמונה אחת מהסרט רק דיברנו ודיברנו וקצת נרדמנו... לבסוף איכשהו התנשקנו... וזו הייתה הנשיקה הכי הכי אבל היכ טובה שהייתה לי בחיים.. ממש מושלמת... והוא נהנה גם.. למרות שהייתה קרצה (והוא ביקש רשות לעשות זאת)
הוא פשוט היה מתוק כ"כ והראה איכפתיות ודאג לי ואירח אותי ממש טוב..
כאשר הוא ליווה אותי לתחנה... גיליתי ששכחתי אצלו משו ורציתי לחזור אך הוא מיהר לעשות משו דחוף.. אבל אמר לי בהתלהבות ובחיוך "יש, ישלי תירוץ להיפגש איתך שוב.." וגם פעם אחת במהלך השיחות אמרתי לו משו ואז אמרתי- אם נפגש.. אז הואאמר לי למה אם??? ברור שניפגש?!

והכל היה מושלם כ"כ ויפה ומתוק... חבל"ז..
ומפה כל הבעיה המוזרה מתחילה..
הוא לא עונה לטלפונים ולא להודעות...
התקשרתי לשאול משו- ולא ענה
שלחתי לו הודעות ולא חזר
למחרת התקשרתי מחסום ענה ואמר שהוא במקלחת שאחזור אליו עוד כמה דוקת.. חזרתי- היה מכובה.. אחרי כמה זמן חזרתי מהמספר שלי.. לא ענה... חזרתי שוב... היה תפוס..
למחרת בלילה התקשרתי- מחסום, לא ענה..
והיום התקשרתי.. והוא ישן וענה לי בקול ממש מנומנם
אני לא מבינה להמה זה ככה.. אני זוכרת שאמר לו שנגמר לו הכרטיס.. אבל לא מבינה למה הסינונים האלה.. הרי כשהיינו ביחד לא נראה כלל שהוא היה רוצה לסנן
יש מצב שזה בגלל החבר שלו: אך החבר שלו לא מעיניין אותי ואין סיבה שזה יפריע לו כי הוא לא אהב אותי ולא היה בנינו משו רציני
ואני מתוסכלת
ומתגעגעת אליו
חשבתי להיפגש בתירוץ של מה ששכחתי, כי זה לא שלי אלא של חברה והיא רוצה את זה בחזרה... אבל הוא לא עונה ורק מסנן וזה כוא בלי כ"כ ואני בלי מצב רוח

נכון שבקושי מכירה אותו וזה רק יומיים.. אבל זה היה יותר מידייי

מה עליי לעשות למה זה ככה קרהה?
ולא אל תגידו לי לשכוח או תעזבי.. אני לא יכולה... :-(

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2006, 23:59
  חנו'שית המאמו'שית חנו'שית המאמו'שית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.05
שלום לכולם זאת חתלתולה סינית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חתלתולה סינית שמתחילה ב "עצוב לי ומתסכל אותי אוףף..."

לא הצלחתי להכנס מהמשתמש של חתלתולה סינית אז פתחתי משתמש אחר..

הלוואי והייתי יכולה ללכת לשם.. אלב הם עברו דירה. .כלורמ אתמול (יום שישי ) הם עברו דירה
סיימו את השכירות שלהם במקו םשהם גרו ואיפה שהייתי.. אני יודתע שX עבר בטווח לירושליים.. אבל Y עוד לא היה סגור על עצמו א הא נשאר בתל אביב או הולך עם X...
לא יכלתי ללכת אליהם סתם ככה באמצע החיים..
אבל מה שכן יום אחד השבוע ביום רביעי נדמה לי הלכתי לתחנה המרכזית בתל אביב והם היו גרים 10 דקות ליד
ולפני כן התקשרתי לY מחסום
והוא ענה וכששמע אותי- פשוט ניתק בלי מילים....
אני חושתב שאולי במאת ויש מצב X אמר לו משו אבל לפחות שיגיד לי שיסביר שלא יודתע מה.. שלא יעלם
מה גם שמה ששכחתי אצלו- זה בכלל לא שלי
ואני לא יודתע איך לקבל את זה בחזרה..

אבל המצב כ"כ מציק
והכיי מעצבן שהוא לא יוצא לי מהראש אווף
למה בנים עושים דבירם שלא מובנים??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר