לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2005, 19:36
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ritchieBlackmore שמתחילה ב ""כמה שטויות בשינוי הרכבים"..."

דיפ פרפל אחת הלהקות האהובות עלי, שמעתי את כל הדיסקים שלהם- ובכל זאת אני חושב שהיו להם כמה תקופות נוראיות. אחרי Made In Japan היה להם תקופה של חוסר יצירתיות וחזרה על נוסחאות קיימות. יאן גיליאן ורוד אוונס, היו הסולנים הכי טובים של הלהקה, שתי התקופות הכי טובות של הלהקה. התקופה של גלן יוז הייתה נוראית, הבנאדם לא יודע לשיר, הצרחות שלו גרועות, ובכלל, הוא לא חצי יצירתי כמו גלובר שניגן לפניו על הבס, אחרי שבלאקמור פרש, ובולין נכנס, זה בכלל היה מוזר. אחרי שהם חזרו מהפירוק, להרכב היותר טוב שלהם, הם פשוט חזרו על נוסחאות שוב. בסיילבס אנד מאסטרס- זה היה אחד הרגעים הכי משפילים שהיו להם, הם פשוט הרסו לעצמם את הכול. עם סטיב מורס היה להם אלבום מעולה אחד, ואחריו כמה אלבום נוראי, ואלבום בינוני (האחרון). בקיצור, דיפ פרפל יכלה להיות להקה מושלמת אם היא הייתה נשארת ב 2 ההרכבים הראשונים, ושומרת על יצירתיות. היו לה יותר מדי קטעים שנגמר להם היצירתיות, ואפילו הם הרגישו את זה- והחליפו הרכב לעיתים דחופות, מה שלא תרם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2005, 22:15

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Univers_Zero שמתחילה ב "בלאק סבאת' יותר מ-10"

בלאק סאבת' לא הלהקה הכי מושלמת שיכולה להיות- תכלס, הם היו מעולים, אבל לא מעולים ברמה של 10+. אוזי היה זמר דיי נוראי, אבל היה לו הרבה שואו. דיו כמעט ההפך בכל אופן, טומי איומי הוא גיטריסט מעולה, זה כן.
מטאליקה היא להקה דיי דפוקה, והיא כן over rated. אני לא רואה אפשרות להשוות אותה לשאר הלהקות שנתת להם 10. היא לא להקה שמגיעה לעשירית ממה שדיפ פרפל, לד זפלין, ביטלס, בלאק סאבת', או איסידיסי עשו.
ואיך אפשר לשנוא את אלביס? הוא הדבר האמיתי
וסקס פיסטולס הם 10 בקטגורייה של פאנק. בלי ספק, הם המקדמים העיקריים של המוזיקה הא-מילודית לחלוטין ראמונס, דה קלאש, פאטי סמית, ואיגי פופ גם ראויים ל 10 בקטגורייה הזאת.

ישן 18-01-2005, 17:29
צלמית המשתמש של Univers_Zero
  Univers_Zero Univers_Zero אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
טוני איומי הוא גאון מוזיקלי,
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי איתי מאיר שמתחילה ב "בלאק סאבת' לא הלהקה הכי..."

והשירה של אוזי מעולה, היא תורמת בין השאר לאווירה הקודרת של בלאק סבאת'
רוני ג'יימס דיו אחלה סולן, אבל להשוות את דיו לסבאת' זה לא לעניין.
זפלין, דיפ פרפל וכל אלה להקות ענקיות, אבל בלאק סבאת' היו הראשונים שכתבו ריפים כבדים ושמנוניים שהיו הבסיס לכל המטאל שהתפתח מאז.

"מטאליקה להקה די דפוקה" - אנחנו מדברים על אותה מטאליקה? עזוב את החומר שאחרי ג'אסטיס, למרות שגם אותו לא הייתי מכנה "דפוק" (אני לא מדבר על סיינט אנגר), ארבעת האלבומים הראשונים הם אלבומים שהיו די מכריעים בהתפתחות הת'ראש. מאסטר אוף פאפטס זה אלבום גאוני, לא פחות. כנ"ל ג'אסטיס. ואני בהחלט חושב שהם הגיעו, פחות או יותר, לרמה של זפלין ודיפ פרפל. לגבי איסידיסי - הם חמודים והכל, אבל הם בהחלט לא התקרבו לעשירית ממה שדיפ פרפל או בלאק סבאת' עשו. עם כל הכבוד, אין מה להשוות.

לגבי הסקס פיסטולז אני מסכים בהחלט. אז אמנם הראמונז והקלאש היו עוד לפניהם, אבל הסקס פיסטולז היו הפאנק הראשון כמו שפאנק אמור להיות, הן מבחינה מוזיקלית והן מבחינת הקונספט. נוורמיינד דה בולוקס זה אלבום מופת (למרות שזו פחות או יותר ההגדרה שהכי לא קשורה אליו, אבל בכל זאת זה אחד האלבומים האהובים עלי )

ישן 18-01-2005, 21:57

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Univers_Zero שמתחילה ב "טוני איומי הוא גאון מוזיקלי,"

הם היו הראשונים שכתבו ריפים כאלה, אבל תכלס, זפלין ודיפ פרפל היו גדולים מהם בהרבה מכל בחינה. פרפל וזפלין הגיעו בין היתר גם לריפים כאלה, אבל האיכות המוזיקלית של זפלין ופרפל הרבה יותר טובות משל בלאק סאבת' לדעתי. עם כל ההערכה שלי אל בלאק סבאת'. ואוזי התאים ללהקה, אבל יש לו קול גרוע הוא הצטרף ללהקה כי זה הדבר היחיד שהוא היה יכול לעשות עם עצמו משהו.

מטאליקה היו להם 3 אלבומים מעולים, (ג'אסטיס נחמד, אבל לא ברמה של השלוש הראשונים)- אבל מבחינת להקה, הם לא להקה גדולה במיוחד. הם אמנם פיתחו ת' ת'ראש, וזה לזכותם- אבל הם לא להקה שתרמה עשירית ממה שזפלין, פרפל, סאבת', או איסידיסי תרמו. ואיסידיסי _כן_ תרמו יותר ממטאליקה, וכמעט כמו התרומה של פרפל וזפלין למטאל.
והקלאש היו להקת חימום של הפיסטולס בסיבוב ההופעות הקצר של Anarchy In The UK, הם לא היו לפניהם.

ישן 12-01-2005, 00:02
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .::BMW::. שמתחילה ב "ציון ללהקות"

למה לעזאזל צריך לדרג אמנים ולהקות בציונים?
יש לכל אחד מהם חשיבות בעשור שלו לפריצת דרך מוזיקלית וסגנונית. את אלביס אני לא אוהב, את 3 הלהקות כן. אבל אי אפשר להתכחש לחשיבות שלו בשנות ה50.
הביטלס מבחינתי זו ההתחלה של הרוק והפופ המודרנים, מהמוזיקה שלהם צמחו והושפעו גם פינק פלויד ודיויד בואי שבאו ב67 וכמעט כל מה שאחרי מבוסס במידה כזו או אחרת על המהפכה שהם חוללו. ומי שמכיר יודע שהביטלס זה לא רק love love love...
סקס פיסטולז למרות חיהם הקצרים פרצו עם הפאנק שהולך נגד המוסכמות, קובע שמוזיקה לא חייבת להיות הרמונית ושיופי (גם במוזיקה) זה בעיני המתבונן...
החשיבות של מטאליקה היא באייטיז בעיקר עם פסגת היצירה שלהם and justice שכולו אלבום קונספט על שיעבוד האדם בחברה (דת, צבא, חינוך, קונפורמיזם...) ומוזיקת מטאל שנכנסה לקונצנזוס באלבום השחור (שהוא מבחינתי האחרון של מטאליקה שאני אוהב)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר