לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: איך (ואם בכלל) השינויים השפיעו עליכם?
לא הרגשתי שינוי כלל. 1 11.11%
הרגשתי שינוי, אך אינני יכל להצביע על שיפור או הרעה במצב הפורום. 3 33.33%
השינויים, לדעתי, היו חיוביים. 5 55.56%
השינויים, לדעתי, היו שליליים. 0 0%
מצביעים: 9. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2005, 14:02
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
סקר איך (ואם בכלל) שינויים בפורום השפיעו עליכם?

בשבועות האחרונים, שי ואני ניסינו לשנות קצת את דרך הפעולה שלנו כמנהלים, ולעסוק יותר ביצירת חידות, הנחיית דיונים, ופחות בהפצת מידע. כמו כן, בחרנו לתת קצת יותר חופש ביטוי, במקומות שבהם הדיונים נגררו קצת מחוץ לתחום המדעי נטו.
המטרה שלנו היתה לנסות להדגיש את תפקיד התיווך של המנהלים בדיונים, ולאפשר לכלל הגולשים להתבטא. במידה מסויימת, רצינו להביא גם לגיבוש מסויים של חברי הפורום.

עכשיו אנחנו רוצים לשמוע את דעתכם על השינויים. השאלה העיקרית מוצגת בסקר, והיא (בתקווה) תאפשר לנו להעריך עד כמה השינויים היו חיוביים, או שליליים, מבחינתכם.
אבל אנחנו מעוניינים לשמוע גם הערות ספציפיות לשיפור, לשינוי, אולי להחזרת המצב לקדמותו, וכל דבר אחר שאתם מעוניינים להגיד לנו או לשאר חברי הפורום בנושא.
האם לדעתכם הצעדים חיזקו את הגרעין הקשה של הגולשים בפורום? האם דווקא גרמו להורדת המקצועיות יתר על המידה? איך ניתן לשפר (בלי להעמיס עלינו, המנהלים, יותר מידי מטלות נוספות )? אולי דברים אחרים?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2005, 18:56
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
כן ולא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ג_ב שמתחילה ב "איך (ואם בכלל) שינויים בפורום השפיעו עליכם?"

לא הייתה האפשרות שחיפשתי מבין האפשרויות בסקר ולכן אכתוב תגובה, (אני מקווה שיבואו נוספות בעקבותיי).

אני חושב שחלק מהשינויים היו מבורכים ותרמו לפורום, ומאידך, חלקם הפריעו.
הוכנסו נושאים נוספים שהיו עולים פה לעיתים נדירות, אני מתכוון בעיקר לחלק של הטבע, (החלק האחרון בשם הפורום ), נושאים שאני מתעניין בהם יותר ובעיקר מבין בהם יותר, לא אכחיש, היו פה דיונים שמבחינתי היו פחות נהירים מסינית ספרותית.

אני מוכרח לציין, זה הפורום המועדף עליי מבין אלו שאני גולש בהם, (ואפשר לומר שאני גולש אך ורק בפרש, מבחינת פורומים), אני צובר פה הרבה מאד ידע, אני מחכים ובנוסף, הכרתי דרך הפורום אנשים שאני מאד מעריך.
רובם הגדול של הדיונים פה מקצועיים, עניניים ומעניינים, אבל, לפעמים קורים מקרים שדיונים מתפתחים לכיוונים פחות מדעיים ופחות מדוייקים, (ובתקופה האחרונה, למרות שהם מתמעטים, היו רבים כאלו), וככלל - נתונים לפרשנות, מבחינה עקרונית, אין לי בעיה עם דיונים כאלו, וכשיש לי דיעה, אני אף מביע אותה ושמח להשתתף בדיון, הבעיה שלי היא עם מינון הדיונים הללו, הם הלכו והתרבו.
מצד אחד, דיונים כאלו דווקא משכו תשומת לב והביאו לגל תגובות, (יעידו אותם אשכולות עם מעל ל-20 תגובות, שהם מחזה נדיר בפורום), מצד שני, ראיתי לא פעם תגובות שמקומן לא פה לדעתי, אלא בפורומי תיאולוגיה ומיתולוגיה.

משהו חשוב נוסף, אין לי טענות למנהלי הפורום, הם עושים את עבודתם נאמנה, הם ידענים ומעשירים ואם להודות, גם מגלים סבלנות מרובה. מבחינה עקרונית, אין להם השליטה על האשכולות הנפתחים ולכן איני בא בטענות כלפיהם, מבחינתי הם יכולים להשאיר כל אשכול שייפתח ובלבד שישימו סמל "אין כניסה" אם מדובר באשכול לא מדעי .

באשר לנושאים שאני הייתי רוצה לראות פה יותר:
אנתרופולוגיה
זואולוגיה וביולוגיה
גיאוגרפיה
פליאונטולוגיה

פחות מספרים ויותר טקסט מסיבה פשוטה שתראה מוזרה לרבים - מתמטיקה מורכבת מרתיעה אותי .

נראה לי שזהו לעכשיו
ישן 13-01-2005, 23:46
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
כמה דברים בתגובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "כן ולא..."

תוספת החידות והמאמרים שהופיעו לאחרונה היו מבורכות מאוד, הם הוסיפו והעשירו את הידע של כמעט כולם אני מניח.

כמה דברים בנוסף:
אותי לעומתך לא מרתיע ולא מפחיד מספרים ונוסחאות ותיאוריות פיזיקליות מגוונות ומוזרות, להפך אני אוהב אותם, אני אוהב גם טבע וכו', לא צריך לצמצם בכלום רק להרחיב.

הפורום הזה עצמו לא ממש "חי" למרות שהוא מעוד מעניין ומעשיר (מהסיבה שאין מספיק אנשים שיחייו את זה חוץ מהמנהלים שעושים עבודה ניפלאה) בגלל זה אני אומר תפרסמו בכל נושא קשור שבא לכם כל עוד הוא קשור לנושא של הפורום ויכול להעשיר אחרים. (לא צריך לצמצם אשכולות רק להוסיף!!!)

(בכלל פורומים מדעיים קשה להשאיר פעילים וחיים ותוססים כמו פורומים כלליים (ע"ע 20+ , מה שבראש וכו') ואפילו יותר קשה מפורומים מקצועיים בגלל שאף אחד לא ממש עובד בזה ולכן לא ניתקל בשאלות כאלה ביום יום או בלימוד של משהו)

בקטע של אשכולות לא מדעי, הלא מדעי זה בעיני המתבונן, לפי מה שניראה לי כיוונת קצת לאשכול שאני פתחתי, אני בעצמי התפלאתי ממספר התגובות שהיו ומהתגובות התמוהות והמוזרות שהיו (כמו זאת עם השדים)..... מה שכן אף אחד כמעט לא הבין אותי (או שלא הגיב בצורה שמראה את ההבנה שלו) אני התכוונתי שם למשהו כמו ניסוי החתול.... אם החתול ראה שהוא חי אז הוא חי והחתול לא היה יכול לראות שהוא מת לכן בשבילו זה 100% שהוא חי, אם נגיד נלך על הפירוש של הפיצול לייקומים אז הוא חי ביקומים שהוא חי בהם... (זה פועל גם בהסברים אחרים חוץ מהיקומים רק ההסבר טיפה יותר מסובך) אבל עזבו הפסקתי לנסות להסביר את זה בגלל שאנשים לא ממש מבינים מה זה תורת הקוואנטים ולא מבינים את המילים שיוצאות מהפה שלי................

אז מה שאני רוצה להגיד זה שאני לא ראיתי כאן הרבה אשכולות לא מדעיים כמו שאסף טוען ואני רוצה לשבח את המנהלים שעושים פה עבודה ניפלאה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר