לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2006, 21:20
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
התחממות גלובאלית של כדה"א - שנת השיא: 2005

שנת 2005 הייתה השנה הכי חמה מאז תחילת תהליך הבדיקה.

כולנו גורמים להתחממות כדור הארץ ובקושי מנסים למנעה, ואני מניח שאתם יודעים את הסיבות לכך.

קישור לסירטון המכיל מידע כללי על התופעה:

http://www.climatecrisis.net/trailer

אם לא נעשה משהו, יש סיכוי טוב מאוד שבעשור הבא תופעות הלוואי של התחממות כדור הארץ רק יחמירו, ובצורה משמעותית. רק תחשבו על זה ושימו לב איך ב-14 השנים האחרונות כדור הארץ התחמם בצורה מטורפת (!!!). רק בגלל זה היו ההוריקנים והסופות באמריקה...וזה בטוח יגיע מתישהו לאירופה, אסיה ואפריקה, ולא רק בצורות של סופות אלא גם רעידות אדמה ועוד...לא חסר.

עוד קישור:
http://news.nana.co.il/Article/?Art...=403860&sid=126
(רק עכשיו שמתי לב שזה גם פורסם בנענע...)

דרך אגב, אי-אפשר ליצור איזה מכשיר שייצר בצורה מאסיבית מולקולות תלת-חמצן (המרכיבות את האוזון...) ?
אני יודע שהצמחים עושים את זה (אני צודק?) אבל כנראה לא מספיק...

מה שקצת דפוק, זה שבשביל להפעיל את המכשיר הזה בטח ייצטרכו חשמל...ובתהליך הפקת החשמל (לפחות בישראל) נפלט פחמן דו-חמצני לאטמוספירה...

נערך לאחרונה ע"י DCD בתאריך 21-10-2006 בשעה 21:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2006, 14:50
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
ההתחממות היא גלובאלית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "אני לא מבין"

כלומר, הטמפרטורה הממוצעת על פני כדור הארץ עולה. אי בהירויות שהיו בעבר לגבי מגמת העליה הזאת כבר לא קיימות והקהיליה המדעית כולה מסכימה שההתחממות ממשית. לעומת זאת קשה לחזות בדיוק מה יהיה האפקט האקלימי, אבל התמונה בגדול היא של יציאה מאיזון. שינויים בזרמי ים ורוחות יביאו לאי יציבות מחד (סופות אלימות יותר ותכופות יותר) ומאידך יהיו שינויים מקומיים מהותיים - אזורים פורים יהפכו לצחיחים ואזורים אחרים יתקררו דווקא. אחת התחזיות היא שזרם הגולף החם שזורם באוקיינוס האטנלנטי יתקרר באופן משמעותי (בגלל המסת קרחונים בקוטב) ולכן הטמפרטורות לאורך החוף בצפון אמריקה ובמערב אירופה ירדו עד כדי הווצרות עידן קרח קטן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר