לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2006, 14:39
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אתם יודעים מה יכול להיות מעצבן ?

לנסות לשלוח איזה משהו במסנג'ר ,

להתנתק כמעט בסוף איזה 8 פעמים .

לדבר עם התמיכה של הספק שמאמת שנותקתי 8 פעמים , ומפנה אותך לבזק (התשתית )

לדבר עם התמיכה של בזק שאומרים לי שהיו לי בעיות כאלה - כן כבר הבאתי תכנאי לאזור איזה מליון פעם , שהחליפו את כל הלוחות בלוח המרכזי ובלא בלא בלא . . מחזירים אותי לספק

אני מדבר עם התמיכה של הספק ומעלה לשיחה גם את בזק !
נתקע איתם איזה 60 דקות בכל מיני נסיונות לפיתרון או בכלל זיהוי הבעיה, לא מצליחים ממש לזהות מה הבעיה ומאיפה היא נובעת .
מקבל שם משתמש זמני לניסוי וסיסמה מהספק , לא עובדת (על ראוטר
מקבל אחת אחרת והיא כן עובדת .

וכל זה כשאני שומע ומתווכח עם שניהם וכל אחד מנסה להפיל את האשמה על השני .

ומה עוד בסופם של שעתיים בטלפון אני עדיין לא יודע מה הבעיה ואני משתמש בשם משתמש זמני לדביקה !

אוההה אני ממש אוהב את השירות שמקבלים הלקוחות במדינה הזו , בסופו של דבר אני עוד אהרוג איזה מישהו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2006, 15:15

זה כי אתה פראייר :P
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "גם לי יש ניתוקים חוזרים ונשנים.."

אני כבר עשיתי להם כאב ראש,
היה באצלנו פה ברחוב טכנאי 3 פעמים בחודשים האחרונים .
החליפו את לוח החיבורים ועוד כל מיני דברים, הבעיה היא שהניתוקים חזרו ועד שהם שזה לא יסתדר אני יכול לשגע לשניהם את הצורה הבחורה מהתמיכה טכנית של בזק קיבל ייעוץ מהמנהל שלה והבחור מבזק בינלאומי גם מתקע איתי זמן רב, אם אתה לא עומד על שלך אתה יוצא כמו רוב הצרכנים בישראל ! פראייר! ו 99% מהצרכנים בישראל פראיירים לצערי ולכן אף פעם לא תשמע על מרד צרכנים בישראל .

תעמוד על שלך וגם שאחרים יעמדו על שלהם ורוב החברות שבישראל יהיו בבעיה, רק שמה קודם האנשים צריכים לעמוד על שלהם

ישן 24-10-2006, 13:51

האמת הבעיות התחילו אחרי שהחלפתי רואטר מאצלם
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "תתפלא, בבית ההורים היו המון..."

ואני עדיין מתעצבן איך שאבי ביצע את העסקה של הרואטר הזו - הייתי קוני איזה ראוטר שווה .
הבעיות התחילו כשהחלפתי מה 600EW שהיה לי לרוטר רוטאל (אחרי שמשום מה ה 600EW הלך לעולמו- כבר לא מסנכרן את הקוו) אך לפני כן היו לי חודשים ארוכים בלי שום בעיה .

עכשיו אם האוטר בעייתי שיחליפו ושהם יבואו אליי , אם הקוו דפוק למרות שהבנתי שהם כבר החליפו את כל מה שניתן להחליף אז שיהיה הם יבדקו עוד הפעם ! מה שמעניין אותי שהקוו יהיה טוב בלי קפיצות ובלי אף ניתוק .
הבעייה העיקרית שזה מתנתק כשאני מבצע UPLOAD , וחוץ מזה שזה ממש מעצבן זה גם בלתי סביר כי אני אפילו לא משתמש בתוכניות שיתוף קבצים!

מה שכן אני לא עוזב אותם עד שהבעיות יפתרו, ואני אפילו לא אנסה לשחק עם זה, אבי רצה שאשלם לשירות שלהם איזה 5 שקלים בחודש אז אני אגרום להם להצטער שבכלל הציעו את ה5 שקלים האלה

ישן 24-10-2006, 14:18
צלמית המשתמש של שקל_עשרים
  שקל_עשרים שקל_עשרים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.02
איכות הקו מאוד משתנה בין אזור לאזור
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "הקוו בכבלים יותר גרוע מאשר בקוו בזק"

למרות שמניסיון אישי (אני בעלים של יותר מ 70 קווי אינטרנט ברחבי הארץ גם של כבלים וגם של בזק) באופן גורף איכות הקו בכבלים טובה יותר, פינגים טובים יותר (לא יודע אם זה חשוב לך), יחסית כמעט ואין תקלות, השירות שלהם מהיר יותר וטוב יותר (כמובן ביחס לזה של בזק).

חוץ מזה שאתה לא חייב ליהיות מנוי טלוויזיה או טלפון בכבלים בשביל האינטרנט שלהם. זה לא קשור אחד לשני.
אם כבר, אתה כן חייב ליהיות בעלים של קו טלפון בזק ולשלם אחזקה על קו של בזק גם אם הוא משמם לאינטרנט בלבד.

ישן 24-10-2006, 15:58

אני שונא כשזה קורה :P
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי שקל_עשרים שמתחילה ב "בכל מה שרק אפשר בשביל כסף נכון לעכשיו"

ציטוט:
ישנה בעייה בקישור למסד הנתונים.
אנא המתינו מספר שניות, ונסו להיכנס אל הדף מחדש על ידי לחיצה על רענן בדפדפן שלכם.

הצוות הטכני של האתר קיבל יידוע על הבעייה, ואין צורך ליצור איתם קשר.

אנו מצטערים על אי הנעימות.

בברכה, צוות "פרש".

ועוד אחרי שכתבתי תגובה ממש ארוכה שהלכה לעולמה

ועוד הפעם זה קרה לי שהאתר נתקע ואין תגובה ואני כבר עצבני גררררררררררר !

בכל מקרה קיצר אני אקצר כי כבר אין כוח לתגובה ארוכה,
נודניק אני לא נודניק אבל אני כן עקשן , אם אסכם איזה משהו איתם אז אני רואה את זה כעניין סגור, אם זה לא מתקיים אז אני כבר לא נודניק אבל מאיים בצורה מסויימת .

הספק וגם עם בזק לא ממש מעוניינים לוותר עליי כי אני לקוח ממש אבל ממש ישן, גם לי יש כמה וכמה קווים ובנוסף בגלל שאני מתעסק עם טלפונים VOIP אז אני מפנה אנשים אליהם למנהל מכירות שם שנותן לי חבילות מיוחדות לחברים שאני מביא לשם כך שהם דווקא מעוניינים בקשר אליי ( כבר הבאתי להם 30 לקוחות בלי עמלה או כלום , רק שיבצעו את העבודה כמו שצריך )

וחוץ מזה טכנאי שבא אליי במיוחד כבר 3 פעמים בחודש מראה שהם לא יוותרו בקלות - כל פעם שהבעיה צצה אני מתקשר ויום אחרי טכנאי בא כדי לברר עוד הפעם כך שזה טוב .

ובקש לעבודה אז מקווה שהולך לך טוב במה שאתה עובד כסף טוב זה תמיד טוב בתנאי שהוא נקי

ישן 25-10-2006, 09:41

אוקיי אז כבר ב 9 בבוקר היה אצלי טכנאי של בזק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "אתם יודעים מה יכול להיות מעצבן ?"

ויאללה סיפור מתחיל מחדש...

רק שהפעם הוא לא התנתק כשעליתי קובץ למישהו בתור ניסיון שלי להדגים !
בכל מקרה בדק את הקוו וכמעט והוא התפלא שכמעט ואין רעשים (אני מרוחק 20 מטר אווירי מהשרת של בזק באזור) .
החלפנו רואטר באחד מסוג אחר, נתן לי מספר טלפון שלו במקרה שיהיו לי עוד ניתוקים שתינו קפה ועוגיות ויצא לדרכו הבחור .

20 דקות אחרי מתקשרים אליי מבזק ומבררים אם הכל הסתדר ואין עוד בעיות אז הסברתי לבחור שעוד מוקדם מידיי להעיד אם הבעיה נפתרה, מה שכן הוחלף לי הראוטר .

טוב לפחות אני רואה שיש יחס

ישן 25-10-2006, 14:03

לא הצטרכתי לאיים עליהם במקרה הזה כי הטיפול דיי טוב
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "חשבת לאיים בניתוק מהספק?"

פעם כששילמנו איזה 250 שקל על חבילת אינטרנט במהירות גבוהה והיתה ירידית המחירים הדרסטית ולא נזכרתי לבקש לעדכן מכירים אז המשכתי לשלם עוד כמה חודשים בודדים במחיר הגבוהה, ואז פעם כן הסתכלתי על החשבונית והתקשרתי ושאלתי למה אני משלם כל כך הרבה עם המחרים של היום אז הם אמרו לי שאני משלם כך כי לא ביקשתי עידכון חבילה ... בלא בלא בלא טוב אז איימתי וקיבלתי כמה חודשים אנטרנט חינם (קיזוז כביכול של מה ששילמתי להם ) וזו הפעם היחידה שבה אני זוכר כן איימתי לנתק .

בכל מקרה עד עכשיו הכל הולך סבבה אז אולי ראוטר הרוטאל לא יכול להחזיק בעומסי העלאה, לא ממש יודע

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר