לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: אליאסף וניר לניהול: הצבעה דמוקרטית חושרמוטה.
מסכים בהחלט 12 60.00%
נמנע 4 20.00%
לא מסכים. אני אסביר את ההצבעה שלי באשכול. (מי שרוצה להשאר אנונימי, שיסביר לי את מי הוא רוצה בפרטי) 4 20.00%
מצביעים: 20. אינך רשאי להצביע בסקר זה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2006, 10:48
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
בד"כ אני לא מגיב לכאלו הודעות, אבל הייתי מוכרח
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שץ450 שמתחילה ב "אתה לא מרשים אף אחד"

א. אף אחד לא ניסה להרשים, full metal פשוט אמר שבגלל היציאות בתפקיד שהוא מתגייס איליו, הוא נאלץ לפרוש מהניהול.

ב. היות והאשכול הזה לא נפתח כחלק מנושאי הפורום אלא כאין סוג של אשכול אוף, אז אנשים מתעניינים וזכותם להתעניין לאן חבר בפורום מתגייס, צריך להבין שהפורום לא נועד רק לניגוחים ומחלוקות אלא ליצירת חברויות (ולו חברויות למקלדת בלבד) בין אנשים בעלי תחומי עניין משותפים, ועד כמה שאני יודע, חברים מתעניינים גם בחיי היום יום של חבריהם ולא רק איך לעקוץ ולהעליב.

ג. זכותך להביע את דעתך האישית על המנהל ועל כל חבר פורום, אבל במיוחד לאור העובדה שאתה חבר חדש בפורום ולא כל כך מכיר את הנפשות הפועלות, עדיף שתעשה את זה בקצת יותר דרך ארץ ובקצת יותר תשומת לב לדברים שאתה אומר.

ד. לחסום אנשים ולסגור אשכולות זה בדיוק תפקידו של מנהל הפורום.
להלן מה שכתבתי באשכול אחר לגביי תפקיד הניהול בפורום :

תפקידו של מנהל הפורום :

מנהל הפורום קיים בכדי לעשות סדר בפורום, בעבר כשמספר החברים בפורום היה מצומצם הסתדרנו בלי מנהל פעיל (לאחר שהמנהל הקודם בנג'מין נאלץ לפרוש מחמת חוסר זמן), כשמספר החברים בפורום גדל, גדל גם הבלאגן וחיפשנו מנהל, full metal הציע את עצמו ומאז הוא מנהל את הפורום ביד נאמנה וכמעט ללא התערבות.
בשביל תרבות הדיון ובשביל התנהלות נורמלית אנו זקוקים לחוקי פורום ולמנהל פורום, ממש כמו שזקוקים לחוק במדינה, לא יתכן שיתעופפו כאן קללות, ירידות וספאם באופן חופשי, הדבר סתם מעיק ומפריע למי שבאמת מעוניין לקבל ערך מוסף מהפורום הנ"ל.

להלן : דוגמא לאשכול ששנעל מפורום צבא וביטחון (פורום מכובד מאד בפרש), שימו לב לסיבה המזערית שבגללה האשכול ננעל, אך עדיין ניהול שכזה חשוב מאד.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=237611

ולכן גם אם למישהו יש השגות על ידיעותיו של מנהל הפורום באומנות לחימה כזאת או אחרת, יש לזכור כי זהו לא תפקידו העיקרי, תפקידו הוא לנהל את הפורום ולא מטרה לניגוח בשל ידיעותיו.

*. ומראש, תעשה לי טובה, אל תעלב ממה שאמרתי ואל תתנפל עלי, הכל נכתב ברוח טובה מצידי, ובנסיון להבהיר מספר נקודות.

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 27-10-2006 בשעה 10:50.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר