לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2006, 08:40
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mosheyr שמתחילה ב "תודה שימי, אשמח לקבל לינק גם לחינמיות"

www.zoneedit.com - הם נותנים שירותי DNS בחינם (עד לכמות שימוש מסויימת), ונותנים גם Fail-over לפי ה FAQ שלהם, אבל לא הצלחתי לראות אם זה כלול בדיל החינמי שלהם, בדוק לבד...

בנוסף, אתה יכול לעשות כזה דבר לבד, באמצעות שרת ה DNS החינמי PowerDNS (שיכול לעשות עוד הרבה דברים מעניינים אחרים). כמובן שבמקרה הזה תצטרך ריבוי שרתי DNS משלך כדי שהם עצמם לא יהוו את המוקד לנפילה...

ובסופו של דבר - לפחות מבחינת אמינות השירות שלך שלא בגלל יציבות חומרה - אלא תוכנה - ייתכן ששווה לך לשקול שאת השירות שלך לא תתן על גבי הפלטפורמה המכוסה בפורום זה, אלא דווקא על ידי כל פלטפורמה מתחרה שהיא (כי כולן אמינות יותר...)

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2006, 11:57
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
שינוי DNS מתבצע במהירות
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי endr_ps2 שמתחילה ב "שינוי DNS"

ברגע שאתה עושה שינוי על השרת - כתובת הDNS על השרת משתנה.
הבעייה שלך תהייה מנגנון הcaching המקומי אצל הלקוח.
כל כתובת שהלקוח ביקש פעם אחת מהשרת תהייה "תקינה" למשך 15 דקות (ברירת המחדל, ניתן לשינוי), ורק לאחר 15 דקות מהפעם האחרונה שהלקוח שאל מה הכתובת של שרת "www.co.il" הוא ילך שוב לשרת לשאול, כך שהשרת שלך יהיה "לא זמין" לכול היותר 15 דקות.
ולפני ששימי יקפוץ ויגיד "לא נכון, יש מנגנון caching מטופש בIE ששומר ליותר זמן", יכול להיות שאתה צודק, אבל אני לא משתמש בIE, אז אני לא יודע

לגבי הפתרון שהצעת, NLB הוא פתרון נחמד (שכבר הצעתי בתחילת הפורום) אבל הוא הכי "פשוט" מכול שאר הפתרונות האפשריים.

ישן 28-10-2006, 18:34

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "שינוי DNS מתבצע במהירות"

ברירת מחדל של TTL ברשומת A היא 15 דקות? נשמע לי מוזר ביותר - כי נדמה לי שבשרתי ה DNS של מיקרוסופט זו שעה אחת...

מה עוד שאצל שרת ה DNS של הקליינט בכלל יכולות להיות הפתעות - ואני כבר ראיתי מקרים שאחרי שעבר ה TTL בשרת המקורי - בשרת אצל ספק האינטרנט - התוצאה נשארה עוד ימים רבים

בכל אופן - את ה TTL אפשר להגדיר ידנית למשהו קצר ביותר, כגון דקה אחת, זו לא בעייה.

ספציפית לגבי IE - הוא שומר ללא הגבלה (לפחות לא אחת נראית לעין) - ניקוי Temporary לא עוזר, סגירה ופתיחה לא עוזר, רק הפעלה מחדש של המחשב... מי יודע מה לעזאזל הם עשו שם =)

ישן 29-10-2006, 19:54

לא אמרתי דבר כזה מעולם...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "נו ברור"

מצד שני, כן אמרתי שמשהו שנכתב ויועד מראש להיות בסביבה פנים-רשתית, לא אמורים להשתמש בו באינטרנט... ושרת שיש משהו כמו 15 דרכים שונות לעדכן אותו מרחוק (כולל אנונימית), ושמשלב את המידע שלו בתוך אוסף עצום של מערכות תלויות ורגישות בעצמן - זה בדיוק אחד מהדברים האלה שאתה לא אמור לשים באינטרנט, אלא אם כן אתה ממש ממש משועמם וממש ממש מחפש שיפרצו לך לשרת - וכל מה שהבנאדם רצה במקור היה high availability - משהו שבוודאי לא מתקיים במקרה שפרצו לך ל DNS, לפחות לדעתי :\

ישן 30-10-2006, 16:08
  mosheyr mosheyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לא אמרתי דבר כזה מעולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
מצד שני, כן אמרתי שמשהו שנכתב ויועד מראש להיות בסביבה פנים-רשתית, לא אמורים להשתמש בו באינטרנט... ושרת שיש משהו כמו 15 דרכים שונות לעדכן אותו מרחוק (כולל אנונימית), ושמשלב את המידע שלו בתוך אוסף עצום של מערכות תלויות ורגישות בעצמן - זה בדיוק אחד מהדברים האלה שאתה לא אמור לשים באינטרנט, אלא אם כן אתה ממש ממש משועמם וממש ממש מחפש שיפרצו לך לשרת - וכל מה שהבנאדם רצה במקור היה high availability - משהו שבוודאי לא מתקיים במקרה שפרצו לך ל DNS, לפחות לדעתי :\

שימי האם התיאור הבא מתייחס לDNS של WIN2003 ? אם אשמח אם תתן לי כמה לינקים על הפרצות אבטחה האלה - כי אני כן משתמש בזה ולא הייתי רוצה "15 דרכים שונות לעדכן אותו מרחוק (כולל אנונימית)" בדגש על האנונימיות.

האם יש שרתי DNS חינמיים - להתקנה על השרת ?

תודה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר