לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2006, 20:12
  KingSnoofkin KingSnoofkin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
ווואייייייייייי אנשייייים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KingSnoofkin שמתחילה ב "מלחמת רובי אוויר"

א. חאלס להיות הומואים "חליפות מגןן" ו.."תשלם לי שאני יחטוף כדור בעין"
מה הבעיה לבוא עם משקפי שמש או משהו כזה?! זה לא חודר את זה תאמינו לי
וגם..כולם קובעים שאפחד לא יורה מהכתפיים ומעלה..ככה שהסיכון הוא נמוך יותר שיפגע דווקא בעין...דבר שלישי..אני גר בסביבה של חיפה.....דבר רביעי..העניין עם ה"משטרה"..כבר פעם אחת משטרה באה אלינו ששיחקנו בביתספר באמצע הלילה...היא לא עשתה כלום..סתם אמרה "אסור לכם להיות פה עם הרובים..לכו לאיזה שדה שאין שם אפחד כדי שמישהו לא יחשוד בכם".....אז זה ממש ממש לא בעיה למצוא מקום טוב...וכל מי שלא רוצה להשתתף במלחמה הזאת..שזה אחד הדברים הכיפיים..אז שלא יגיב כמו אידיוט ב"אההה אתם חסרי חיים"..כי עצם זה שהוא מגיב..מראה שהוא חסר חיים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2006, 01:32
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
כל העניין זה לא לצאת פצוע עם כחולים בגוף
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי KingSnoofkin שמתחילה ב "ווואייייייייייי אנשייייים"

ולסבול אלא להנות,פה לא רק שאתה משחק בלי חליפות מגן אלא לוקח את הסיכון שיורים רק עד הכתף ואם באותו רגע הבן זז,ה"בליסטיקה" של הכדור השתנתה וזה קורה הרבה למה לקחת את הסיכון?.

משקפי שמש נשברות בקלות ובלילה אי אפשר לשחק עם משקפי שמש תהיה בטוח,אני מכיר הרבה אנשים כמוך שאמרו לא חודר לא יקרה כלום וסיימו בלי עין .

ד"א רק בשביל הקטע אחותי בת 13 שיחקה עם אחד הנשקים שיש לי במקרה הסקורפיון ונפלט לה כדור על הירך,לא רק שנהיה לה שטף דם אלא הוא עבר רק אחרי שבועיים מאז הנשקים מתחת למיטה ולא מוצגים לראווה על הקיר בחדר(האחיות חסרות האחריות). אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם זה יפגע למישהו בעין.

ישן 24-10-2006, 12:00
  KingSnoofkin KingSnoofkin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
חחחחח שמע זה לא רגיל שיפלט כדור
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "כל העניין זה לא לצאת פצוע עם כחולים בגוף"

א. היא ירתה ממרחק של כמה ס"מ..לא פלא..
ב. אז באים עם משקפי מגן חזקות (לא משקפי שמש) או משקפי צלילה (וכן..ניראה מוזרים..למי אכפת?! זה בלילה!)
ג. כל הקטע זה לדעת להתחמק כמה שאפשר ואז לא לסבול..הקטע של הסבל זה רק להעלות את האדרנלין! שאתה מקבל כדור בבטן ושיא הכואב לך אבל אתה טוען ודופק כדור לזה שירה בך..ואתה מבסוט..זה כמו לשחק ברובי לייזר..אין בזה אקשן..אז מוסיפים את הקטע של הכאב שיהיה אקשן ואנשים ישתגעו! ו..אוי יוי יוי..אז יהיה לך סימן עגול וקטן ואדום שאחרי יומיים שלוש יעבור..מה תעשה בצבא?!

קיצר..זה כמו פיינטבול..רק פחות כואב..זה פאקינג כדורי פלסטיק קטנים!!!!!
ומי שרוצה מוזמן לבוא עם חליפות מגן ומשקפי מגן ומצידי גם חליפת צלילה...העיקר שנארגן איזה קרב גדול כזה..זה ממש ממש כיף!

נערך לאחרונה ע"י KingSnoofkin בתאריך 24-10-2006 בשעה 12:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר