לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2006, 23:05
  shmilu18 shmilu18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.06
קשרג"ים 1.4 (כנראה) כבוד!

לא היה לי מחשב כבר יומיים בשביל להודיע שסוף סוף מצאתי לעצמי תפקיד בצבא, התקבלתי למסלול קשרג"ים!!! אומנם זה לא חובלים כמו שחלמתי ורציתי ונלחמתי, אבל במחשבה שניה נראה לי שהמסלול יותר מתאים לי מאשר חובלים, אני מקווה שאני צודק...
לגיבוש הזה הגעתי אחרי שכבר אמרו לי ש'תמו מחזורי המיון לבני גילך' שמראש זה היה ידוע כשטויות, ורק בבקשה השניה קיבלתי את הזימון, שכאמור עברתי.
הבחורה מלשכ"ג שהודיעה לי שעברתי הציעה לי להיכנס לקורס שמתחיל ב4.12 אבל גדול עליי להתגייס ביום שני פתאום.. אני לא מוכן מנטלית, פיזית וגם רציתי להספיק עוד כמה דברים.. אז התקשרתי היום להודיע שאני דוחה את האפשרות בנימוס ולכן אני מתגייס ב1.4.2007 אז יש לי עווווד המוווווווון זמן...
בכל מקרה, למרות שהרבה הסבירו על זה בגיבושון אין לי שום מושג לקראת איזה תפקיד אני הולך ומה רמת העומס, אני יריץ קצת חיפוש בפורום, עד אז אם מישהו רוצה לרשום לי, בכיף...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2006, 13:15

הייתי אבל לא נתנו לי להשתתף(דופק גבוה)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "תגיד"

היה לי נאחס עולמי עם חובלים שדחיתי תגיבוש פעמיים..בפעם השלישית זה היה יותר מידי בשבילי, אולי זה היה רמז לבאות, לא יודע...
באתי לגיבוש עם שפעת קלה עד מאוד, והסתבר שזה השפיע על הדופק.. יומיים אח"כ כבר היה לי שפעת יותר חזקה כמו שהחובש הבטיח שהולך להיות/: ...
לגבי הבחירה שלך לעשות את המסלול של חובלים... אין ספק שהמסלול יוקרתי ומרתק הרבה יותר, אבל תחשוב טוב טוב אם אתה מאמין ב100 אחוז שאתה הולך לסיים את המסלול?, האם אתה מחובר ואוהב את הים ?יש לך נסיון בפעילות ימית? ואם התפקיד עצמו, שיש לו המון חסרונות מושך אותך ומעניין אותך?האם אתה רוצה לחתום 4 שנים קבע?
אם התשובות לכל אלה הם "כן בודאות" לך על זה, אם לא תחשוב פעמיים אם לא כדאי לך לעבור למסלול שהוא קצת פחות יוקרתי ומרתק אבל הוא יותר קל למעבר, פחות תחרותי ומעניין ועדיין נחשב איכותי ומאתגר...
שיהיה בהצלחה בכל אשר תלך....

ישן 01-12-2006, 11:24

תודה רבה אחי,
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי male_al שמתחילה ב "נכון , נזכרתי"

אני די מופתע שלא עברת כי אני זוכר גם באלונקה סוציומטרי וגם בצפנים אתה היית ממש טוב, ואתה בטח דורגת אחד מהגבוהים אצל כולם...
אבל בקטנה אחי, מנסיונות של מיונים קודמים אני יכול לאמר לך שלא תמיד זה היכולת שלך אלא גם מזל ואיך אתה נראה למפקדים באותו רגע... לדעתי למפקדים אין שום דרך להעריך בנאדם ואת היכולות שלו עפ"י גיבוש, קל וחומר גיבוש של 24 שעות כמו שהיה לנו.
אני בטוח במאה אחוזים שאתה תעבור את הגיבוש צנחנים, ואפילו תצא משם לפיקוד ולקצונה... וגם הגיבוש קשרג"ים שעשית יכול להיות בשבילך כנסיון וכנקודה חיובית..
שיהיה בהצלחה ומקווה לשמוע בשורות טובות ממך...
ולגבי 37 אני גם ממש מעוניין לדעת אם הוא עבר או לא, אבל נראה לי שהוא די דפק את עצמו בלילה הראשון שהמפקד התקיל אותו... נחיה ונראה...
מה לגבי 34?

ישן 01-12-2006, 15:57
צלמית המשתמש של lion032
  lion032 lion032 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל lion032
תרשה לי לתקן אותך כי נראה לי שאתה קצת מבולבל...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי shmilu18 שמתחילה ב "תודה רבה אחי,"

רק לפרוטוקול אני לא המשתמש המקורי של היוזר הזה אני רק חבר שלו ואני העברתי את 3 הגיבושים האחרונים שזה אומר את שני אלה של נובמבר ואת זה של אוגוסט בתור אחד מהמפקדים שלכם ואם אני יכול לומר לך דבר אחד זה שאתה טועה ואין לך משג עד כמה.
בתור מפקד אני יכול לומר לך שהכל נרשם. מי שמתנדב לכל שטות שהיא, מי מקטר על זה שהוא עושה משהו, מי שעוזר לחברים שלו, מי עומד איתן מול כל החרא שמעמידים אתכם בו, ומי שבאמת רוצה וממושמע כי אחרי הכל מי שלא ירצה את התפקיד לא יהיה ממושמע.
את כל מה שאנחנו חושבים עליכם ואנחנו רואים הכל תאמין לי אנחנו כותבים בפנקס ומעבירים את זה הלאה לראש מדור איתור שהיא זו שמעבירה אתכם את השלב על סמך ההישגים שלכם, חוות דעת של המאבחנות והמילואימניקים שהעבירו לכם את ההפעלות ולא פחות אם לא יותר על החוות דעת שלנו. ככה שמה שאני מנסה להבהיר לך כבר עכשיו כדי למנוע ממך לאכול המון חרא בשירות הצבאי עצמו, תהיה הכי טוב שאתה יכול לחברים שלך, מקצועי בחומר שאתה לומד, ממושמע, ורציני כי הסגל שלך תמיד יראה את זה.
ואנחנו יודעים כל כך הכל שאני יכול גם לומר לך שהבנות שהיו איתכם התקלחו ב5 בבוקר בזמן שחלקכם ישן וחלק אחר היה עסוק בלעשות בית זונות עד השעות הקטנות של הלילה ולמחרת ראו את הכל בביצועים שלהם.
בקיצור תמיד תזכור שכמה שאתה ישן מעט אנחנו ישנים עוד פחות ואנחנו תמיד נראה מה אתם עושים בכל חלק וחלק של היום כי זה עדיין התפקיד שלנו.
מקווה שהבנת את הנקודה שלי.

ישן 01-12-2006, 21:22

תגובה לlion ומספר שאלות עם אפשר
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי lion032 שמתחילה ב "תרשה לי לתקן אותך כי נראה לי שאתה קצת מבולבל..."

אוקיי,
בנסיוני כל מיני מיונים מהצבא החל מחובלים(*2) לעתודה לסטילים וגם לקשרג"ים, ואני מוכרח לציין בתור התחלה שאני חושב שבמיון היחידי שהגיע לי לדעתי לעבור-הקשרג"ים, עברתי(עדיין יש לי תגיבוש סטילים, שאליו אני מתכוון ללכת רק בשביל לתמוך בחבר שלי שמפחד מהגיבוש...)
אבל זה לא אומר ששיטת המיון הזאת טובה מאוד או גרועה, בגלל שהרבה פעמים זה איזשהו משחק שאתה משחק, שאתה יודע שיגמר אחרי 5 שעות, 24 שעות , 4 ימים ואפילו שבוע. רוב הפעמים, בעקבות השילוב של האינטרנט רוב החבר'ה כבר יודעים למה הם הולכים, יודעים מה מצפים מהם בכל משימה ואיך צריך להתנהג בכל רגע ורגע.
לפעמים יש לאנשים ימים טובים יותר שבהם מרגישים שרוצים יותר ולעשות יותר ולהתבלט יותר, ולפעמים יש להם ימים חלשים מאוד, לפעמים הימים האלו נופלים על הגיבוש.
למרות כל מה שאמרתי, אני מוכרח לציין שעוד לא עלתה לי בראש שיטת מיון טובה יותר לתפקידים בצבא.
עכשיו ברשותך אני רוצה לשאול כמה שאלות על המסלול אם תענה לי אני יהיה מרוצה מאוד:
א. האם המסלול עצמו הוא מסלול מנפה או שהוא מסלול שתומכים בך על מנת שתסיים אותו ותלך לתפקיד? האם יש תחרות בין החבר'ה על המקומות כמו שיש בטייס וחובלים וביחידות האלו?
ב. קיבלתי משוב(או הנפצה?) מהרבה אנשים לגבי התפקיד שהוא תפקיד ג'ובניקי לגמרי, היו כאלה שדימו את הקשר"ג למנהל מחסן רק שאתה מנהל מחסן של מכשירי קשר, יש אפשרות להגיע למצב כזה דרך המסלול?
ג. לא הבנתי בדיוק לגבי הקטע של הסיפוח, הסיפוח שלנו הוא לגדוד מבצעי עם מעצרים ודברים כאלה או פשוט 'התנסות' של מה שלומדים בקורס יסוד ברמת הגדוד?
ד. מתי עושים מסע כומתה ואיזה כומתה אני מקבל בסוף בסוף כאשר אני כבר עושה את התפקיד.

תודה רבה מראש!!!
שבת שלום ושישי מהנה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר