לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2005, 23:57
  kobysh kobysh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.01
אני תומך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי סולידי,ספונטני,רגיש שמתחילה ב "נכון, אבל זה רק מראה"

אני תומך במאבק בתוכנית המטורפת של ממשלת המיעוט של שרון.
אני תומך בפעילות הסברה אינטנסיבית, המכילה המון פרסומים, התבטאויות ומעשים פרובוקטיביים - הכל במידה. רק דבר אחד אנו חייבים לזכור - מאיפה באנו. מבלי להיכנס כלל לעניין ההשוואה של גירוש יהודים מבתיהם, יש נושאים שהם טאבו והם מחוץ לכללי ה"משחק". כמובן שתוכנית הטרנספר אינה "משחק" אלא תוכנית נוראית שעלינו לעצור - חייבים כולנו להימנע ממעשים פוגעים ומעליבים מעין אלה.

חשבו על כך.
התוכנית המטופשת הזאת תימנע. אני מאמין ובטוח בכך.

קובי
אתר ההסברה - http://www.israel-wat.com
פעילות - http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...7911#post127911
http://www.israel-wat.com/lovekatif.gif

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2005, 14:28
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
אין ספק שגם בגין, שהתכוון לשלוט בישראל כפי שהיטלר
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב "למתנחל שמרים יד על חיילי צה"ל אין מצפון ואין רגש"

שלט בגרמניה (כך לפי בן גוריון) היה חיית טרף שאיימה להשתלט על מדינת ישראל בהפיכה צבאית תוך שימוש בכוחות הרשע שכללו ניצולי שואה שהיו על סיפונה של האניה "אלטלנה". לכן היה כל כך חשוב להטביע את אותה האניה בימי המאבק על עצם קיומה של המדינה במלחמת העצמאות. מאותה סיבה עצמה היה חיוני שיהודים יגרשו תוך שימוש בכוח את היהודים האלימים, הסוררים וחסרי האחריות שהתנגדו לכך, לתוך הגטאות שהוקמו לשם כך בימי מלחמת העולם השניה, ומאותה הסיבה עצמה יש להטביע ולגרש היום את המתנחלים. זה אכן נשמע הגיוני, לפי ההגיון הבולשביקי-יהודי-גלותי...

חוצמזה, אני לא מבין למה אתה מוכן לחכות שהמתנחלים יפתחו באש. הרי בן גוריון לא המתין עד שאנשי האצ"ל יפתחו באש כדי לפעול, להטביע את אלטלנה ולירות באנשיה. גם אנשי המשטרה היהודית לא המתינו עד שהיהודים הסרבנים יכו אותם או יפתחו באש עליהם. הם הקדימו תרופה למכה וגירשו את היהודים לגטאות לפני כן. למה אתה לא ממליץ לנהוג כמו אבותיך הרוחניים ?

נערך לאחרונה ע"י הנינוח בתאריך 12-01-2005 בשעה 14:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:16

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר