לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 15:49
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב אז אני אומנם לא נמשכת לבנים אבל אענה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "סקר: מה אתן מעדיפות? גוף שווה וחטוב בגבר או פנים יפות?"

טוב. את האמת אני הייתי אומרת שיהיו לו פנים של מימי וגוף של דרו קארי ועדיין לא היה לי משנה. אני בנאדם שמאוד הולך על אישיות וחושב שאישיות טובה גורמת לאדם להיות יפה גם מבחוץ וגם מבפנים. אני ראיתי הרבה אנשים שהם ניראים בסדר והאישיות שלהם כל כך מזוויעה שלא יכולתי לסבול להסתכל עליהם ולו לשנייה.

אבל אם כבר הייתי בוחרת בין זה לזה, לשאלתך -פנים יפות. אני חושבת שהכי כיף להסתכל לפנים שמחייכות אלייך ונעים לראות את היופי שבהן. גוף תמיד אפשר להרזות\להשמין\לחטב את הגוף.

בכל מקרה אם זו הייתה שאלה על נשים אז גם הייתי עונה אישיות אחר כך פנים אחר כך גוף. זה סדר העדיפויות שלי לגבי השאלה. כי זה לא משנה הגוף עדיין יש את המשיכה לאישיות שגורמת רצון להתרפק בזרועות האדם הנ"ל, וזה גם מה שיוביל לסקס {לשאלתך לגביי אם בחרנו גוף} זהו נראה לי

אפשר לשאול ממה נבעה השאלה?
תות {מקווה שעזרתי...}

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2005, 07:52
צלמית המשתמש של שאנטית אלגנטית
  שאנטית אלגנטית שאנטית אלגנטית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שאנטית אלגנטית
המלצה לזו ששאלה ולתות...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "טוב אז אני אומנם לא נמשכת לבנים אבל אענה"

כבר מזמן הפסקתי להאמין לתורת היופי.
קרה לא פעם ולא פעמיים שנמשכתי למישהו שכלפי חוץ היה יכול לגרום לחורף להגיע לפני זמנו, אבל היה בו משהו סקסי ומפיל...
הכל , אבל הכל עניין של משיכה...!! רררררררר...

תות, שאלה לי אלייך...
למה את חושבת שמראה חיצוני מעיד איך שהוא על אופיו של הבן אדם?
אם נפגעת אי פעם מבחורה עם עיניים ירוקות לא אומר שכל הרותם חרא...
הכללת וקבעת שפנים יפות הם דיי קקות (אם יורשה לי)...זה לא נכון.
אני וגם את יודעות את זה...
תותי, אני מצטערת אם אי פעם פגעתי בך...אבל את חייבת להבין ולהפנים
שלא עשיתי את מה שחשבת שעשיתי...
מקווה שתסלחי.

ישן 17-01-2005, 00:04
צלמית המשתמש של תותית

ממ רותם... שושי...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שאנטית אלגנטית שמתחילה ב "לזו ששאלה ולתות..."

לא קראת את התגובה שלי?...
אני בנאדם שמסתכל על אישיות. אם לבנאדם יש אישיות טובה - מכוער ככל שיראה אני יכולה להיות מאוהבת בו ולהנות מכל רגע איתו ולהרגיש שהיופי מכסה אותו מאהבה.
אם האדם יהיה שיא היופי, דוגמן, שרירי, פנים מדהימום נאמר ג'סטין מ"הכי גאים שיש"..והאישיות שלו תהיה בקנטים - אני יכולה להקיא עליו לפני שאחשוב להתקרב אליו בצורה מינית.
אני קובעת לפי אישיות. מבחינתי אישיות משפיעה על המראה.

את הצגת את הדעה שלי ההפך לגמרי!. פנים יפות לדעתי זה כמו שאמרתי לאמיר למטה - עיניים כנות,אמיתיות וחיוך מהלב. שאוכל להסתכל לאדם בעיניים ולראות את האהבה שלו כלפיי. שאוכל לראות את החיוך כשאני עושה לו טוב.מבנתוש?...
יופי זה בעיניי המתבונן.

תקראי את תגובתי בשנית, אולי תביני אותי יותר.

ורותם.. סלחתי ממזמן. ואני מאמינה לך. מעדיפה להאמין לך מאשר לאבד אותך.
רק שאת נעלמת לי באיסיקיו... אני כותבת לך הודעות ואת לא עונה... אני לא ארדוף אחרייך:\ אם את לא רוצה לענות...לא אכריח...
בכל מקרה... מתגעגעת המון. נשיקות וחיבקוקים... {את חייבת לי מזל טוב.. אני וזוהר היום 3 שבועות ביחד}
תות מאושרת

ישן 17-01-2005, 09:22
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
כן ירבו כמוך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ClAsSiC GiRl שמתחילה ב "אולי קצת באיחור אבל בכל זאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ClAsSiC GiRl
טוב אז ככה האמת היא שאני רוצה בחור שיהיה פשוט חמוד ומתוק מבפנים, כמובן שלמראה החיצוני יש תפקיד אבל לא כל הזהב נוצץ מה שנקרא, לכן, אני מעדיפה מישהו רגיל חמוד אבל בעל אופי טוב.
למראה חיצוני תפקיד ראשוני בלבד.

ואם בכל זאת הייתי צריכה לבחור, הייתי מעדיפה בחור עם פנים יפות (בכל זאת גוף אפשר לשנות בדרך טיבעית)

וואלה הלוואי ושרוב הבנות היו מחפשות שהבחור שלהם יהיה "רוצה בחור שיהיה פשוט חמוד ומתוק מבפנים"
המון בנות שאני נתקל בהם ומכיר דבר ראשון חשוב החוץ ואם הבחור לא יפה או חתיך אז אחד יכול לשכוח מהשני יהיה משהו.

והרבה בנות הם ככה.

אני שמח לשמוע שיש צדיקה אחת בשדום!

האופי יותר חשוב ברמת חשיבות קצת יותר גבוהה מאשר החוץ
70% אופי
30% חיצוניות!

אני חושב שבתכלס בסוף חיים עם האופי של הבנאדם ובין היתר החיצוניות שלו כיוון שגם על זה מסתכלים בין לבין.

ישן 02-02-2005, 14:37
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מאי. שמתחילה ב "[QUOTE=ClAsSiC..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מאי.
אהבתי

גם אני מעדיפה מישהו חמוד ומתוק לפעמים גם מי שלא נראה יפה ויש לו אופי .. האופי מחפה על היופי...
והפוך .. יש כאלה יפים שהם רק פותחים את הפה.. נגמר היופי....

ושלא יהיה שמנמוך...... איפה.. איפה הם כל הבחורים ההם....

"לפעמים גם מי שלא נראה יפה ויש לו אופי "
אני קצת לא ממש בטוח.. כאשר את רואה מישהו מול העיניים שלך את רואה את החיצוניות שלו. .. את המראה שלו! רק אחרי שתדברי איתו לאורך זמן תגלי את האופי שלו! אז איך את מסוגלת לבוא ולהגיד שהאופי מחפה על היופי? זה אולי לאורך זמן את תראי את זה וזה יקרה. אבל לא ברגע הראשוני.. כיוון שבאותו הרגע את לא מכירה את הבנאדם... ואם זה היה ככה אצל כל אחת אז כל מי שהיה ניגש אלייך היית מתחברת אליו ויוצאת איתו בכדיי להכיר את האופי שלו ולראות עם הוא טוב או שלא?!

וזה בעצם מה שאת אומרת בעצם.. רק שאני מתרגם את זה למציאות ולמעשי.

כאשר את רואה בחור בפאב או מועדון... אני בטוח שתגידי לחברה שלך... תראי איזה חתיך הוא ותחשבי לגשת אליו.. ועדיין אני לא ראיתי בחורה שיודעת לגלות למי יש אופי טוב ולמי לא!?
את זה מגלים רק אחרי הרבה זמן שנמצאים בחברת אותו בנאדם

אך שאני חולק על הדעה הזאת מכיוון שקל להגיד שהאופי מחפה על היופי, אך כאשר תראי בחור או תיתקלי בו תראי את החיצוניות שלו ואם הוא נראה טוב אז תחשבי להתחבר איתו או להתעניין בו.

ישן 16-01-2005, 22:02
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
***********לתותית*************
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי AutoFinger8 שמתחילה ב "איזה בנות משובחות יש לנו פה..."

שאלת אותי ממה נבעה השאלה אז הנה אני עונה לך :
קודם כל בשביל להסביר לך אני צריך לספר לך קצת על עצמי...
1. אני בן 17 וחצי יש לי גוף שווה ביותר רזה וחטוב ופנים סבבה (לא חתיך הורס אבל סבבה לפני דעתי לפחות)
2. יש לי חברה ורציתי לדעת למה היא נמשכת אליי פחות או יותר.. רציתי להכנס לראש שלכן לראות מה אתן חושבות ואני רוצה להגיד דבר אחד כולכן אמרתם דברים נכונים אבל זה ממש לא ככה בחיים כי החזות הראשית של הבן אדם היא הרושם שיחיד שיש לך בנוגע למישהו או מישהי שאת לא מכירה וזהו..
ככה שאם מישהו מכוער שאת לא מכירה אבל בעל לב זהב ניגש אלייך את ממש לא תסתכלי לכיוון שלו תאמיני לי...
בכל מקרה אחלה תשובות היו לכן פה ...
מי שרוצות להגיב עוד אז חופששיי תגיבו.
ישן 16-01-2005, 23:57
צלמית המשתמש של תותית

ממ... אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "***********לתותית*************"

אני עם מישהי כבר 3 שבועות. היא לגמרי לא הטעם שלי ואפשר לומר שאפילו ההפך ממנו, יש לה לב זהב ואני שלה ולא רוצה להיות של אחרת ולו לרגע.
אתה טועה, בנות אוהבות אישיות והן כן מסתכלות על בנים "מכוערים"... אני חושבת שהיופי הוא באישיות ולא במראה. אני בסך הכל אוהבת חיוך גדול ועיניים כנות בגלל זה אמרתי שחשוב לי גם פנים... אבל לא חשוב לי איך הפנים עצמן יראו... רק שאדע איך הבנאדם מרגיש כלפיי בהסתכלות לו בעיניים... שיחייך כשאני עושה לו טוב.
אז, מצטערת לומר לך אבל הראיית חיים שלך מאוד צרה וזה חבל. אני חושבת שהחברה שלך רואה בך יותר מגוף. ואם המצב הפוך, אז אתה נמצא במצב עגום.
בהצלחה בחיים.
תות.

ישן 17-01-2005, 09:28
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

כתבה אל תהיה כ"כ בטוח
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי AutoFinger8 שמתחילה ב "איזה בנות משובחות יש לנו פה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AutoFinger8
כל הכבוד על התשובות הדיפלומטיות!

אל תתפלא כ"כ.... כאן בנות (בלי להכליל) יכתבו לך את הדברים כמו שהיו רוצות להציג את זה?! בפועל בתת מודע בת תסתכל על החוץ שלך ואם האופי שלך טוב ואתה בחור טוב וממש אחלה ... בעצם מאותו הרגע שהיא הסתכלה עלייך ו"משהו..."לא יודעת" כזה.. ואז אתה מחוק ופסול מבחינתה!

קשה לי להאמין שבת תסתכל ויהיה חשוב לה יותר האופי. דבר ראשון תסתכל על החיצוניות וברגע שמשהו לא נראה תשכח מזה?!?!??!

ובת שתגיד לך שמה שחשוב זה בחור חמוד עם אופי טוב?! אני יזהר בקבלת התשובה.. כיוון שמשהו ניסתר מאחורי... (החשיבות העליונה של החיצוניות שחורצת את דינו של הבחור)

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 17-01-2005 בשעה 09:38.
ישן 17-01-2005, 15:49
צלמית המשתמש של תותית

בולשיט
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "אל תהיה כ"כ בטוח"

ועוד אחר כך אנחנו השיטחיות...

ממש לא נכון. וחבל שאתה חושב ככה. אני מכירה כמה בנות שנכון - המראה חשוב להן הרבה יותר... אבל לא כולן כאלה. והרוב גם משנות את דעתן אחרי "כוסון"\שניים..

יש לי חברה שהכרתי לה את הבחור הכי מקסים על אי האדמות. היא שנה וחצי בכתה לי למה אין לה חבר. הכרתי לה את החבר הכי טוב שלי! והיא ממבט ראשון פסלה אותו... מבחינתי? היא זו שנמחקה. ואתה יכול לשאול אותה עד היום אם אני מדברת איתה היא תגיד לך "לא, כי אני מסתכלת על היופי של הבחור לפני האישיות שלו והיא חושבת שאני מטומטמת" מה לעשות - אני מאמינה באישיות ואני מכירה הרבה שהאישיות חשובה להן יותר.

אתה חיי בעולם של הכללות, בעולם של מה שאומרים ולא מה שקורה על פניי השטח. תסתובב מסבבך, תסתובב בתל אביב..תסתכל על זוגות. אולי תבין כמה מה שאמרת הוא בולשיט אחד גדול.
חבל לי לשמוע שזו הראייה שלך לחיים.
בהצלחה במה שלא יהיה...
תות

ישן 17-01-2005, 17:23
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תגובה לתות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "בולשיט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תותית
ועוד אחר כך אנחנו השיטחיות...

ממש לא נכון. וחבל שאתה חושב ככה. אני מכירה כמה בנות שנכון - המראה חשוב להן הרבה יותר... אבל לא כולן כאלה. והרוב גם משנות את דעתן אחרי "כוסון"\שניים..

יש לי חברה שהכרתי לה את הבחור הכי מקסים על אי האדמות. היא שנה וחצי בכתה לי למה אין לה חבר. הכרתי לה את החבר הכי טוב שלי! והיא ממבט ראשון פסלה אותו... מבחינתי? היא זו שנמחקה. ואתה יכול לשאול אותה עד היום אם אני מדברת איתה היא תגיד לך "לא, כי אני מסתכלת על היופי של הבחור לפני האישיות שלו והיא חושבת שאני מטומטמת" מה לעשות - אני מאמינה באישיות ואני מכירה הרבה שהאישיות חשובה להן יותר.

אתה חיי בעולם של הכללות, בעולם של מה שאומרים ולא מה שקורה על פניי השטח. תסתובב מסבבך, תסתובב בתל אביב..תסתכל על זוגות. אולי תבין כמה מה שאמרת הוא בולשיט אחד גדול.
חבל לי לשמוע שזו הראייה שלך לחיים.
בהצלחה במה שלא יהיה...
תות

תות יקירתי,

אני מכבד את דעתך ומסכים עם הצורת תפיסה האישית שלך.
בדבריי רשמתי "בלי להכליל" כמוך יש בודדות . וכמו חברה שלך יש הרבה בנות שחיות במחשבה הזאת. זאת כל הכוונה שלי בדבריי.
אני לא אומר את הדברים עפ"י מה שאני שומע... אלא עפ"י מה שאני חווה בעצמי על בשרי.
אני נתקל ביום בלא מאט בחורות שדבר ראשון זה איך אני נראה .
אני ממש לא נראה רע! (דעת הסובבים אותי). אבל יש כאלה כמו החברה שלך ש.....

ישן 17-01-2005, 20:25
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "אל תהיה כ"כ בטוח"

אמרת שאם בחורה תאמר לך שמראה חיצוני לא משנה לה אז אתה תהיה זהיר ולאו דווקא תאמין לה, זו בעיה חמורה באמינות .
מצב היפותטי : נניח (ואני אומרת נניח כי לא פגשתי בך), ואתה לא בחור נאה כלפי חוץ ומודע לכך, אך הכרת בחורה שנראית טוב ומעוניינת בך; מה תחשוב אז ? -שיש לה מניעים נסתרים ? - יש לך מושג בכלל איך חוסר האמונה הזו תפגע לך במערכת היחסים ?
-משיכה וסקרנות, זו התשובה שלי לכל התהיות שלך למה אנחנו לפעמים בוחרים אנשים לא כ"כ נאים .
משיכה היא דבר שאי אפשר להסביר, משהו בהורמונים שלנו כנראה .
ולמה אדם אחד מוצא חן בעיני ובעיני האחר לא ? -כי זה עניין של טעם, ו"על טעם וריח - אין להתווכח !"

ולומר שרק בנות פוסלות על בסיס מראה חיצוני זו אמירה מתוך נקודת ראות מאוד צרה, שחייה אולי במאה הקודמת .
אני יכולה למנות לך עשרות בחורים שפוסלים על בסיס מראה חיצוני, מה תגיד עליהם ?

לסיכום יקירי- זה מאוד הגיוני (לאו דווקא לגיטימי) שבחור יסנגר על הצד שלו, אבל בוא נהיה ריאליים - חשיבות של מראה חיצוני משתנה מאדם לאדם וכל אדם בסופו של דבר- בוחר את מה שמתאים לו לפי הקריטריונים שלו (וזכותו) .

שיהיה ערב טוב והמשך דיון פורה

ישן 01-02-2005, 15:10
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
נינגה יקר...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ninja turtle שמתחילה ב "בואו נסתכל על זה ככה,"

אני חושב שמה שהבנות התכוונו זה שלא רק היופי משחק תפקיד למרות שאם חושבים על זה זה לא בדיוק עונה לשאלה שפתחה את האשכול כי הכותב של האשכול רצה לדעת על החיצוניות בלבד וזה הפך להיות דיון על מה עדיף חיצוניות או פנימיות (תקנו אותי אם אני טועה)

בכל מקרה לדעתי גם בנים וגם בנות אם יהיה להם בחירה מן הסתם יבחרו בבן אדם שנראה יותר טוב כדי לצאת ולראות איך הולך אבל אם לבן אדם יש רק את החיצוניות ואין מאחורי זה כלום דיי מהר יגמר הקשר ולכן החיצוניות נותנת נקודות זכות אבל לא קובעת להמשך

בעיקרון במציאות אין בדרך כלל את המצבים שיש שורה של המין השני שמשם ניתן לבחור אלא אם הולכים למשרד שידוכים או באתרי שידוכים שמשם ניתן לבחור
וכמו שאמרתי אם אפשר שהבן זוג יהיה גם יפה וגם אופה יענו גם יפה וגם בעל אישיות טובה אז למה לא?
ודבר אחרון יופי זה דבר מאוד משתנה לאחד הבחורה (לצורך הדוגמא) תראה לא משהו ולעומת זאת לבחור אחר אותה בחורה תראה מדהים וכמו שאמרו פה כבר "על טעם ועל ריח אין להתווכח"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר