לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2006, 18:09
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "[QUOTE=rafi-8]אני לא מסכים..."

חברה אז תשמעו משהו.. גם אתה וגם הזאב..

מי שלא יודע אני גר בצפון.. בעכו.. ואנחנו מוקפייים בערבים מכל הצדדים... ועד עכשיו לא היה תקל אחד עם ערבי.. אני לא מתכחש לזה שאני ימני בדעותיי והייתי רוצה לראות בארץ הזאת אנשים שמשרתים בצבא בלבד.. או שלפחות מכירים בה בתור מדינה.. ושלא הייתי רוצה לראות את כל חברי הכנסת הערבים האלה שהולכים לסוריה ומשתפים פעולה על האויב ולא עושים להם כלום.. מנגד בואו אני יספר לכם שלאבא שלי מתוקף תפקידו יש לו הרבה חברים ערבים.. ורוב החברים שלו הרבה הרבה יותר טובים מהרבה יהודים שאני מכיר גם אם הם לא עשו ברית מילה, והם הולכים למסגד להתפלל.. אבל מה לעשות שהרוב לא ככה אז בשביל זה אני לא מכליל את כללל הערבים שאני מדבר עליהם כמו שאני מדבר עליהם..

נ.ב - ליברמן לשלטון.!! חחח

נערך לאחרונה ע"י rafi-8 בתאריך 28-10-2006 בשעה 18:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 13:04
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אני מקווה שעל כך תיחסם גלובאלית
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "אפרופו ליברמן, איזה משפט גאוני אמרה היום אישה חכמה..."

אני בוש ונכלם על כך שיהודי במדינה הזאת משווה בין ניאו נאצי אנטישמי לבין יהודי חבר כנסת והשר לענינים אסטרטגיים.
זהבה גלאון נציגת השמאל היא בסה"כ עוד אספסוף וחלק מייצג של השמאל החלש והמיותר בישראל.אנשים כמוה גורמים נזק לממשלה ולא רק זה אלא שהיא תומכת בפשיסטיים הערבים שיושבים בכנסת הכוונה לכל הבשארות למיניהם (שיוציאו את המפלגות הערביות מחוץ לחוק כבר,אין צורך בשונאי ישראל בכנסת ישראל זאת חלמאות לשמה!).
לכל אלה שיזעקו,השמאל בישראל יוביל אותנו היהודים לאבדון בעזרת וויתורים ושלל הסכמים עם הפלסטינאים שנוגסים יום אחר יום בבשרה החי של מדינת ישראל.אנו צריכים ימין חזק,כלכלה חזקה וביטחון חזק,מדינת ישראל היא מדינת היהודים ואין בה מקום לגיס חמישי-רק ראו כמה שנאתם של ערביי ישראל גדולה אלינו הצורך לפגע בתוך ישראל ולהקים תאי טרור רק גדל לצערי הרב-בבחירות הבאות עשו את הבחירה הנכונה ובחרו בממשלת ימין חזקה ברשות ליברמן ונתניהו ביחד נצעד לעתיד טוב יותר של הבטחת הרוב היהודי בארץ ישראל.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 30-10-2006 בשעה 13:06.
ישן 28-10-2006, 21:26
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "זה מעגל שלא ייעצר, מחבלים..."

[/IMG]
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Barbos7
זה מעגל שלא ייעצר, מחבליםרוצחים אזרחים וחיילים, וחיילים רוצחים אזרחים ומחבלים.

ואם אתה תוהה, צה"ל הרג יותר אזרחים פלשתינאים מאשר מחבליםשרצחו אזרחים ישראלים.

מחבלים נחושים לרצוח אזרחים וחיילים!, חיילים מנטרלים מחבלים שנחושים לרצוח אזרחים!

ילד תסלח לי, אבל אתה מבלבל את השכל!

למישפט השני שכתבת אני בכלל לא יגיב, כי אין מה להגיב כאשר במציאות מחבלים לוקחים עימם אזרחים לפעולות טרור- שיגור קסמים מערים אזרחיות מיושבות והומות, סיורים בשטח עם ילדים, נעזרים בנערים לסחיבת אמל"ח, מחייבים ומלמדים ונועצים בילדים להתגרות בחיילים בדרכים אלימות, יורים מבעד למקומות מאוכלסים ומסתירים אמל"ח בבתים אזרחים מיושבים.

צה"ל וחיילו מגנים על שלום אמא שלך וכל בית ישראל, תודה לו! ויותר מיזה, במקום לחשוב "כמה שמאלן אני יכל להיות ומה לא בסדר במה שישראל עושה, תחשוב איך אתה יכל להתגייס לצה"ל בתור לוחם ומפקד ולשפר את ערכי צה"ל, אפילו לערכים יותר הומניטרים.

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

נערך לאחרונה ע"י ראג'אר בתאריך 28-10-2006 בשעה 21:36.
ישן 30-10-2006, 13:17
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אתה חתיכת כלום!
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "באתי להגיב על דברייך, אבל אז..."

לא ראוי שיגנו עליך,תעבור לגור בכפרי המשולש אולי שם ישמרו עליך. זה פשוט עצוב שאזרח ישראלי יהודי נחוש בדעתו לא לשרת בצה"ל ממניעים "הומניים" מי ששטף לך את המוח עשה את זה טוב מאוד כנראה,צא על 21 קבל התנהגות רעה-חמורה.
נמאס כבר מכל הסיסי למיניהם שבורחים מהצבא כי הורג פלסטינים,הורגיפ פלסטינים כדי שלא יבוא איזה סמיר עם קלאצ' או נדיה עם מטען ותעלה אותך השמיימה,רגע יש בקוראן הבטחה לשמאלנים לקבל גם בתולות?-אם לא אז למה אתה טוען שצה"ל רוצח כי הוא חיסל את סמיר לפני שהוא הרג 25 איש והרס משפחות שלמות.
תחשוב בהגיון,גיוס לצה"ל הוא מבין הדברים המשמעותיים שעוברים על בן עשרה,מעין מסלול שמעצב אותך ומוציא אותך אחרת,וגם אם אתה שמאלן נראה אותך מה תהיה אחרי שתתגייס לצה"ל תעשה קו חי"ר ושבועיים במעצרים בקסבה אולי זה ישנה אותך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר