לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2006, 11:28
  InnerConfusion InnerConfusion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.06
יהודים יקרים צריך עזרה - בקשר לסרט שעת אפס

אתמול הייתי בהרצאה של גדולי מחזיר בתשובה הרב אמנון יצחק, את האמת הפעם היה לא כל כך מחזק, אבל היתה הרצאה טובה ברוך השם.
בהרצאה חולקו (בחינם כמובן) דיסקים של הסרט שעת האפס, מזמן רציתי לראות את הסרט, ראיתי באותו לילה את הסרט התחזקתי פעמיים! אבל כששמעתי בסוף את הילד הקטן שר "שמע ישראל" לא הצלחתי להתפאק התחלתי להזיל דמעות.
אני ממש מבקש יהודים יקרים תעזרו לי למצוא את השיר, איפה אפשר להשיג אותו? לפחות אם תגידו לי מה השם של השיר ומי הזמר, יעזור לי מאוד.
השיר מתוך הסרט שעת האפס.
הוא נמצא בסוף הסרט, את השיר פותח זמר מבוגר בשמע ישראל ואז מתחיל ילד קטן לשיר בסגנון דיכאון שימו לב בסגינון דיכאון מזרחי, בתודה מראש, רומן.
חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 18:29
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
עלבון לאינטיליגנציה הגובל בחוצפה וחילול ה'!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "חובה חובה חובה לראות את הסרט"

לפעמים אי אמירת כל האמת גרועה משקר - הנה מה שלא מספרים לנו בסרט:

1. הרקע להקמת המדינה והתנגדות החרדים - אז רוב הזרם החרדי אמר שאסור לעלות בחומה ויש לחכות למשיח בחו"ל. (ועד היום דרך אגב מחזיקים הרבה מהזרם הזה על סוגיו באותה דעה).

2. הפוליטיקה הישראלית בעיני יוצרי הסרט היא משהו שטוב להתרחק ממנו (במקרה הטוב) או להכנס לתוכו רק כדי לקבל תקציבים לטובת המגזר שלהם (איך התבטא פעם ח"כ מהזרם "זה כמו ועד בית") ולא באמת לנסות להשפיע בדברים לאומיים ובכך להפוך את הפוליטיקה לדבר יותר מקודש.
כלומר כלפי חוץ - בוודאי שהם יציגו עמדה "עקרונית" בנושא לאומי כלשהו, אבל כשזה מגיע לת'כלס - גורמים לגירוש גוש קטיף תמורת תקציבים יחודיים! (ואחר כך עוד משתמשים בגירוש גוש קטיף לומר "אמרנו לכם"!!! כמה חוצפה ורעות רוח צריך כדי לעשות דבר כזה).

המטרה לא מקדשת את האמצעים!
אתם רוצים להחזיר בתשובה? מצויין!
אל תעשו את זה בהתבססות על חצאי אמיתות וחילול ה' כמו שמוצג בסרט הזה.

איך כן?
תנו דוגמא אישית - תתגייסו בהמוניכם לצבא (אל דאגה אני בטוח שאם תרצו בכך יקימו יחידות שלמות שיהיו בהם רק בנים).
אל תפקירו החלטות לאומיות ביד רשעי ישראל רק כדי לקבל את ההטבות הסקטוריאליות שלכם.

רק אחר כך תעיזו להציג צילומים ממלחמות ישראל ולהשתמש בזה כדי להחזיר בתשובה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר