לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2006, 18:57
  adam2020 adam2020 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.06
כמה דוגמאות שיושבות לי עכשיו חזק על הראש
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "תתחיל לפרט."

-ייקור ביטוח האופנועים: בשביל מה זה טוב? ישראל, שקודם כל האקלים בה הוא בין הטובים בעולם לדו גלגלי ורוב תושביה ממוקמים במרכז הארץ (בעיקר בגוש דן) אמורה לעודד אנשים לעבור לדו"ג (פחות זיהום אוויר, פחות דלק, פחות פקקים, פחות בעיות חניה)

במקום זה הולכים ומייקרים את הביטוחים שהם גם ככה גבוהים (חמישים סמ"ק עוד בסדר סביבות 1750 ככה אבל 125 סמ"ק והופפ מחיר הביטוח קופץ פי 2.. חומר למחשבה

חוק הבארים, דבר ראשון אני רוצה לדבר על הוגה החוק, גב' רוחמה אברהם, דבר ראשון שעולה לי בראש כשאני שומע את שמה הוא.. מהה? מה היא עושה בכנסת? איך היא הגיעה לשם? למה היא טובה? מה היא תורמת? התשובה היא את חוק הבארים... איזו תרומה אדירה!! מה קרה? נהיינו שוויץ? אין חוקים אחרים להעביר? אין לי ממש מה להגיד בעניין.... כל אחד שייתרום קצת מדיעתו בקשר לחוק זה

ואחרון חביב שיושב לי חזק בראש, התקשורת, למה התקשורת נהייתה כ"כ שמאלנית ואנטי ציונית/ישראלית?
בתקופת ההינתקות כולם היו בעד ההינתקות, האמנם? אני גר באיזור ת"א ויש לי די הרבה חברים שמאלנים ואף לא אחד מהם או הוריו היו בעד.. מוזר שלפי הסקרים רוב המדינה הייתה בעד
אבל זה עבר... עכשיו, מפריע לי מה שקורה עם ליברמן, הבן אדם אוהב ישראל בכל רמ"ח איבריו ורק רוצה מדינת ישראל ליהודים ומדינה פלסטינית לערבים.. האם זה אומר שהוא גזען? האם זה הופך אותו לפאשיסט? לכם אולי זה לא מפריע אבל לי זה פשוט מפוצץ ורידים!!! אני לא יכול לעשות שום דבר בנידון...
והבעיהמס' 1 בארץ לדעתי, היא חוסר אכפתיות ואפתיות של האזרחים, אני רואה את חבריי שאין להם דיעה משל עצמם... הם ייבחרו במה שרוב העם ייבחר בו, זאת אומרת יילכו לפי התקשורת, אם התקשורת תגיד שמשהו טוב או מוביל בסקרים, הם ייבחרו בו! מבלי לבדוק פרטים ולקרוא בין השורות...

ככה יוצא שמפלגה כמו קדימה קיבלה לידיה את המדינה...

זאת דוגמה קטנה למה אני לא סובל אנשים במדינה (חוץ מארבעה חברים טובים שלי, כל מי שהיה איתי בגיבוש, משפחה, משפחה של חברים, וסתם אנשים טובים)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר