לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2006, 23:09
  a_pilot a_pilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
לסבית\דו-מינית או אולי סטרייטית?

היי (:

בזמן האחרון יש לי קצת בעיות עם הגדרת הזהות המינית שלי- מה שנורא חשוב לי לעשות.
עד לא מזמן הייתי בטוחה שאני לסבית מה שהתבטא בכך שהתאהבתי בבחורות ואני נמשכת לבחורות. גברים לא גרמו לי לשום רגש ולפעמים אני אפילו מרגישה סלידה מהם. אבל בזמן האחרון התחלתי "קשר" עם איזה גבר ואני נהנית מכל שניה. אני מרגישה שאני מתחילה להתאהב בו, חושבת עליו המון ואפילו מדיימנת אותנו במצבים אינטימיים ולא נרתעת מזה כמו בעבר.

הוא עירער את מה שחשבתי על עצמי וההתאהבות בו היא הדבר הכי מוזר שקרה לי, כי אני פשוט מרגישה שאני לא יכולה להתאהב בו- יש לי מחסום כזה בגלל שחיזקתי בעצמי את התחושה שאני לסבית.

כרגע, אין לי מושג אם זו אכן אהבה או שהוא סתם גורם לי לאיזשהי תחושה שתחלוף במהירות. אני מפחדת לנסות לפתח את הקשר הזה כדי לא לפגוע בו בסופו של דבר אם אני אכן לסבית וכל זה הוא סתם תעתוע. פרט לזה חשוב לי להגדיר את הזהות המינית שלי.

רציתי לשמוע את דעתכם ולקבל חיזוקים או סתם עצות...
תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2006, 06:32
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי a_pilot שמתחילה ב "לסבית\דו-מינית או אולי סטרייטית?"

שלב קשה, תראי גם אני קצת סולדת מבנים וברור לכולם <בנים ובנות כאחד> שבנות זה פשוט מין יפה, הגוף הנשי מושך.

אבל מצד שני לאהבה אין מין, גזע או דת, כשמתאהבים- מתאהבים בבנאדם וכמובן שרוצים לחלוק עם הבנאדם הזה את גופנו.

אל תמהרי לשלול את האופציה של להיות לסבית או סטרייטית, חבל שתשללי מעצמך את האפשרות החופשית לבחור, תזרמי עם האהבה שלך ותתנסי גם בקשר כזה, סקס טוב או לחלופין אהבה גדולה יכולה להיות גם עם בנים וגם עם בנות, צריך רק לבחור בבנאדם הנכון, המון פעמים שמעתי על בנות שהגדירו את עצמן לסביות במשך שנים ובסוף התאהבו והתבססו עם גבר.

טוב לך איתו? את אוהבת אותו? אז תנסי, גם ככה את בשלב מבלבל.. את לא רוצה לפגוע בו אז פשוט תעשי את הדברים לאט לאט בקצב שלך עד שהכל יהיה ברור לך ותחליטי משם אם להמשיך את זה או לא.

אין דבר כזה בעיני לסביות או סטרייטים, לכולם יש משיכה מסויימת לשני הצדדים, השאלה היא מה יותר חזק ומי הנבאדם השני.

בהצלחה!

ישן 29-10-2006, 10:16
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי a_pilot שמתחילה ב "לסבית\דו-מינית או אולי סטרייטית?"

היי.

סיפור קצר- בכיתה י' שלי נהיה לי חבר. אהבתי אותו והייתי מאוהבת בו בכל ליבי. באמת בחור מקסים שאני מאחלת לכל אחת לפגוש ולהכיר.
נפל הפור, ונפרדנו, ביוזמתי, לאחר שנתיים וחצי קסומות לחלוטין.
התגייסתי, והתאהבתי במישהי מהקורס שלי. היינו יחד כמעט שלוש שנים. מאז אני רק עם בנות.
איך היית מגדירה אותי? הרי הקשר הראשון שלי היה מדהים ומעורר קנאה. כנראה אני פשוט נמשכת יותר לנשים, או משדרת עם נשים על אותו גל מחשבתי.
העניין הוא לתת צ'אנס להכל, ורק אז לקבל החלטה. אני יודעת, עניין הזהות המינית מאוד מטריד בטח ובטח כשלא יודעים מהי. אל תלחצי, תני לדברים לקרות. יכול להיות שיצמח מזה קשר מופלא ובסופו תגיעי למסקנות כאלו ואחרות, וזה גם יכול להיות סופו של המין הגברי עבורך, וזה כמובן גם יכול לקרות בלי קבלת החלטה מצידך, שכן לא תמיד הדברים ברורים.

בכל מקרה- שיהיה בהצלחה, ובאמת כדאי להיות טיפה יותר פתוחה לרגשות של עצמך ופחות לנסות לתייג את עצמך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר