לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2006, 17:05
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אחחח בנות... חח צריך עזרה..

מה קורה אנשים? הייתי פעיל פה פעם ונעלמתי לתקופה...
אמממ מי שזוכר אותי זוכר בחור פסימי, קרו לי רק דברים רעים! חח אבל הדברים קצת השתנו...

טוב אז גמרתי עם הרצון למות, דיכאונות קלינים, ריבים עם חברים וכו'...
עכשיו משהו יותר גרוע- בנות!

חח יש לי כמה דברים וזה יכול להיות ארוך אז ראו הוזהרתם.

דבר ראשון: אמממ אני בן 17, כיתה יב'. אף פעם לא הייתה לי חברה רצינית.
אני רוצה מישהי, היא הילדה אחת הכיפיות ומתוקות שהכרתי ויש לנו גם דברים משותפים, אנחנו מסתובבים עם אותם אנשים ואנחנו ידידים טובים יחסית...
לפני כמה ימים הבנתי שהיא רוצה מישהו אחר, חבר שלי אמר לה: שניה את עדיין רוצה את ההוא? היא ענתה לו: לא יודעת, בימים האחרונים לא ממש... עכשיו הקטע הוא שאותם ימים אחרונים שהיא דיברה עליהם זה הימים שממש התקרבנו.. אבל אני לא יודע אם יש קשר...
עכשיו הקטע הוא שהכרתי מישהי אחרת, היא בערך הזמינה אותי לצאת... כאילו זה בא בזה שאמרתי לה אני מזמין אותה למסטיק היא אמרה שהיא מעדיפה ארומה ואז קבענו לצאת חח...
עכשיו אותה מישהי נראת פי מיליון יותר טוב ממני, אני לא מכיר אותה כל כך טוב לא דיברנו הרבה, היא הייתה במסיבה שעשיתי לפני שבועיים ומאז אנחנו מדברים פעם ב... קיצר אני לא יודע מה לעשות... מצד אחד, אני רוצה יותר את הידידה, אני מכיר אותה יותר טוב וכיף לי איתה. אבל אני לא יודע אם יש בכלל סיכוי, ואם יש סיכוי- הוא יהרס אם אני אצא עם ההיא. ובאסה לי אם אני אציע והיא לא תסכים חח אני ארגיש מזה לא נעים לידה...
מצד שני- ההיא ממש חמודה אבל אני בקושי מכיר אותה ולא יודע חח מבאס לצאת עם מישהי שנראת פי מיליון יותר טוב!

אוקיי אז דבר שני: לפני שבוע הייתי בטיול שנתי לאילת... עכשיו היינו בשיט וישבתי עם אחת מהשכבה שלי שבקושי הכרתי... עכשיו אני סתם מסתכל בספר טלפונים אני רואה שהיא רשמה לי ת'מספר שלה... מה היא מצפה שאני אעשה??!

מה אומרים??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 17:34
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אחחח בנות... חח צריך עזרה.."

בואנה יש לך מלא אפשרויות ואתה לא הכי מבין רמזים הא

יש לך את זאתי שבדוק רוצה אותך(זאתי שרשמה לך את המספר)..יש לך את זאתי שקבעת איתה בארומה ויש לך את הידידה...אפילו אם אתה לא ממש מכיר את הבנות תנסה לפחות..אולי תמצא שמישהי מהן מוצאת חן בעיניך מאוד ותשכח מהידידה שלך..
אגב הבעיה עם ידידות..ברגע שאתם מכירים ואתם הפכים לידידים יותר מידי טובים היא מפסיקה להתייחס אליך כאל חבר באופציה אלא בתור ידיד שהיא תוכל לספר לו על הזיונים שלה עם מישהו אחר(כמובן שזה לא תופס לגבי כל הבנות..יש בנות שיעדיפו להיות עם חבר שלהם שפעם היה ידיד ממש ממש טוב שלהם)..

בהצלחה ואל תחשוב יותר מידי על הידידה שאתה מכיר ורוצה...אולי תכיר בנות חדשות שימצאו חן בעיניך...וגם אם לא,זה שתצא עם אחת מהן יכול לעורר קנאה די חזקה בידידה שאתה רוצה וזה יכול לעבוד לטובך..

בהצלחה!

נוב 07.

ישן 30-10-2006, 17:57
צלמית המשתמש של ShaMaMa

אמממממ
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "בואנה יש לך מלא אפשרויות ואתה..."

זאתי שרוצה את המספר לא בדוק רוצה אותי, לא יודע קרה מיליון פעמים שבנות רשמו ת'מספר זאת הייתה פשוט דוגמא כי לא יודע מה לעשות במצב הזה... ולא כולם רצו אותי אני לא אתפלא אם אף אחת לא רצתה...

זאתי שקבעתי איתה לארומה- לא יודע מה יסגר איתה... היא גם גרה רחוק (בישוב נידח חח) ואין הרבה אפשרויות להגיע אליה... וזה מבאס מישהי רחוקה...

ואותה ידידה- אני לא הולך להיות הידיד הכי טוב שלה, לפחות לא בזמן שאני רוצה אותה כי זה יכול להיות ממש מעצבן להרגיש משהו לידידה טובה (הייתי בסרט הזה נגמר בזה שהתנתקתי מכל החברים בגלל זה חח סיפור ארוך)
ולה אני תמיד זורק רמזים והיא גם משתפת פעולה... אבל יש דברים שאני לא יודע עליה והיא מספרת לחבר שלי ואין לי מושג מה הם... חח

ישן 30-10-2006, 18:03
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אמממממ"

בנות בדרך כלל לא רושמות לכל אחד את הטלפון שלהן סתם ככה...

לא כדאי לך לחפש בכל דבר את השלילי כמו זאתי שגרה רחוק וזאתי לא נראה שהיא דלוקה עלי וכו..
לך תדע...אם תתאהב בזאתי שגרה רחוק טיפה אז??אתה בי"ב בימינו יש אוטובוסים ומכוניות להמון אנשים..זאת לא סיבה לפסול בנאדם..
אולי זאתי שלא נראה לך שהיא דלוקה עליך היא כן דלוקה ויפתח מזה משהו טוב?

וגם אם כלום לא יקרה תאמין לי שאם הידידה שלך תשמע שאתה יצאת עם בת אחרת (בהנחה שהידידה שלך דלוקה עליך) היא תקנא מאוד וזה יכול לעבוד לטובתך...ככה תראה שאכפת לך(היא תשאל אותך מלא שאלות כמו אם אתה אוהב אותה או איך היה ואם אתה חושב שיכול להיות משהו רציני וכו וכו וכו)..
לא תדע עד שלא תנסה נכון?
שוב,בהצלחה ואל תחשוב שלילי!

נוב 07.

ישן 31-10-2006, 08:06
צלמית המשתמש של WhiteStyle
  WhiteStyle WhiteStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל WhiteStyle
קודם כל תנסה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אחחח בנות... חח צריך עזרה.."

לך על מי שאתה רוצה אם אתה רוצה את הדידיה שלך תנסה אין לך מה להפסיד מקסימום היא תסרב לך

ואז כבר תיראה לבד מה בא לך
תמיד תיהיה את זאתי שהזמינה אותך לארומה אמרתה שהיא ניראת טוב אז מה איפכת לך

אבל תמיד תלך על זאתי שאתה רוצה, כי היופי זה לא הכל, אם לא תנסה איך תידע?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img200.imagevenue.com/img.php?image=th_38624_d40_122_64lo.jpg]

לגלריה (: - /http://ilya_pics.photolight.co.il
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img510.imageshack.us/my.php?image=d40eg8.jpg]

ישן 11-11-2006, 02:18
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06

בידור..אולי תהנה קצת לפני הגיוס? :

ידידה- לא כאילו מה?, אתה בחור כבר גדול לא יודע מזה לא?, פשוט לא?, שמח שעברת את הדיכאונות ותקופה קשה(לא שאנחנו מכרים קרובים)...אבל בלשון ציווי על תעשה את זה!!!...כי זה הימור ואתה יכול להפסיד הרבה יותר משתרוויח וגם אם תרוויח(לא סביר להניח) זה ייגמר וככה גם הידידות המופלאה שלכם, בשני המקרים הידידות תיגמר אז שאל את עצמך...כדאי?

ז'ת שרשמה לך תמספר- סו פאקינג וואט?, אני חושב שזה נדוש קצת לא??
כל הפאקצות אוהבות להפגין נוכחות במיוחד ברשימת טלפונים, זה לא דבר נדיר בכלל...ולא מצביע על שום דבר בתחום הרומנטי.

הבחורה פי מליון- מישהי חדשה זה הכי סבבה אחי וכבר קבעתם אז על תהרוס לעצמך לא חראם?
עצה קטנה לפני הפגישה צא מהקטע שהיא נראת יותר טוב מימך פי מיליון ואפילו אם היא נראת דוגמנית של סיקרט ואתה ג'עוף זה לא אומר כלום וואחד כלום תרים קצת תביטחון העצמי שלך כי בנות מעדיפות גברים עם קצת ביצים.
ואם כל כך מפריע לך הקטע החיצוני תידע לך שראיתי כבר הרבה מלכי אשפתות עם בחורות מהממות ואני חוקר את זה עד היום!!!!!
ישן 11-11-2006, 12:52
צלמית המשתמש של ShaMaMa

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "בידור..אולי תהנה קצת לפני..."

אממממ
בנוגע לידידה- אתה צודק, באמת עדיף לשמור על הקשר שיש ביננו מאשר להרוס אותו עם כמה חודשים של אהבה.

זאתי שרשמה ת'מספר- שוב אתה צודק, זה ממש חסר משמעות וגם איתה הייתי מעדיף להשאר ידיד...

זאתי שקבענו לצאת- הבעיה היא שהיא גרה רחוק, וגם האוטובוסים מהישוב שלה לעיר מגיעים פעם ב...
אז קבענו לצאת 3 פעמים ובשלושת הפעמים משהו התפקשש... וזה היה נראה כאילו היא לא רוצה מי יודע מה כבר כי בכל זאת עברו שבועיים וההתלהבות מהעניין ירדה... זה נראה לפעמים כאילו היא משחקת- רוצה, לא רוצה...
היא רצתה לבוא אליי יום ראשון ישר אחרי בצפר אבל יום שני אני ניגש לתיאוריה ויום שלישי יש מבחן במתמטיקה אז זה בעיה... וה' יודע מתי עוד יצא לנו להפגש...
אז באמת שאני לא יודע מה לעשות במצב הזה...

ישן 11-11-2006, 14:34
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06

מה זאת אומרת מה לעשות..?
להישאר דג לא לדבר איתה יותר בחיים לנתק קשר בגלל שזה קצת פדיחות שניסתם וזה נקטע כל כך מהר, ואז כל יום להיסתכל עליה מרחוק או לחשוב איך זה היה יכול להיות, ולכתוב על זה פוסט חדש בפרש "אחחח למה לא הלך לי?"

או

ללכת אליה,להיתקשר לדבר ברצינות להגיד לה שאתה רוצה להיפגש על קפה ושיהיה מעניין ומצחיק ושממש בא לך להכיר אותה ותבין אם היא לא תרצה...
עכשיו יש 30% סיכוי שהיא תגיד לא! או תתרץ משו...וזה קצת כלוש אם אתה שואל אותי כי בכל ז'ת היא יזמה לקפה...
ואם בכל ז'ת היא תגיד לא, תוכל לפתוח פה פוסט חדש תחת השם"אחחח באמת שניסתי למה לא הלך?"

בשני המקרים אחי אתה לא לבד (אני מרגיש חמוד היום)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר