לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2006, 10:36
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ג' שם בדוי שמתחילה ב "- בגיבוש כולם שווים. - אכן,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג' שם בדוי
- בגיבוש כולם שווים.
- אכן, טירונות ואימון מתקדם בבא"ח, אחרי זה עלייה ליחידה באיזור בית ליד, ושם מתחילים טירונות יחידה ואת שאר המסלול...

הייתי יכול לרשום תגובה מצחיקה כזאת ומתנשאת על מה שכתבת. הייתי יכול לרשום כמה שאין לך מושג. והייתי גם יכול לעשות ממך צחוק. ומצד שני - היית יכול גם לא לרשום על דברים שאתה לא סגור עליהם מלכתחילה. זה לא עושה אותך יותר גבר אם אתה עונה על שאלות.

לענייננו, הקב"א שלך נלקחת בחשבון במכלול הציונים שלך יחד עם הציון שלך בגיבוש צנחנים ובגיבוש יחטיות וכו'. לא ידוע לי על קב"א מינימלית ואני מאמין ש50 זה מספיק.
בהצלחה בגיבוש. אם יש עוד שאלות - בה"פ.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2006, 10:44
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ניקוס שמתחילה ב "[QUOTE=ג' שם בדוי]- בגיבוש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ניקוס
הייתי יכול לרשום תגובה מצחיקה כזאת ומתנשאת על מה שכתבת. הייתי יכול לרשום כמה שאין לך מושג. והייתי גם יכול לעשות ממך צחוק. ומצד שני - היית יכול גם לא לרשום על דברים שאתה לא סגור עליהם מלכתחילה. זה לא עושה אותך יותר גבר אם אתה עונה על שאלות.

לענייננו, הקב"א שלך נלקחת בחשבון במכלול הציונים שלך יחד עם הציון שלך בגיבוש צנחנים ובגיבוש יחטיות וכו'. לא ידוע לי על קב"א מינימלית ואני מאמין ש50 זה מספיק.
בהצלחה בגיבוש. אם יש עוד שאלות - בה"פ.

תודה רבה על המענה!
מצטער גם על כל השאלות זה פשוט נורא חשוב לי לדעת כל פרט קטן לפני ביצוע.
במידה ומבחינת נתונים אני לא אתאים, האם ישנו סיכוי שאם סימנתי מגלן בעדיפות ראשון, ועדיפות שניה פלס"ר או עורב, יתחשבו בשאר הבחירות שלי? כי ממה שהבנתי כדי להגיע לפלס"ר צריך קב"א פיקודית (48+).
האם לגיבוש צנחנים שעשיתי (דגש על הגיבוש צנחנים, לא היחטיות) יש משקל כבד ביחס לגיבוש יחטיות? אם אפשר לדבר באחוזים זה גם יעזור.

תודה מראש!

ישן 29-10-2006, 10:55
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Ran669 שמתחילה ב "[QUOTE=ניקוס]הייתי יכול לרשום..."

אני ממש לא יודע את האחוזים בין הגיבושים או בכלל בין כל הנתונים. והאמת? כל מספר שתשמע הוא בגדר הנפצה, או לפחות ככה אני הייתי מתייחס אליו.

יתחשבו בך? או שכן או שלא. תסמן מגלן, תעשה את המקסימום שלך ותקווה לטוב.
ישנה חשיבות (יחסית גדולה) לבר אור, במיוחד לריצה.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

ישן 29-10-2006, 01:07
  האמרית האמרית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
מגלן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ran669 שמתחילה ב "יחידת מגלן."

אני יושבת בבסיס שסמוך למגלן רחוק מאוד מאוד אלפי שנות אור מבית ליד... דרומה בלי למסור מיקום מדוייק...לגבי טירונות אין לי מוסג איפה אבל מסלול בבסיס של מגלן...
רצוי קב"א גבוהה מהסיבה הפשוט ביחידות מובחרות מחפשים להשאיר קבע...
בכל מקרה הם עוברים מלא לא הייתי רוצה בעד שום הון שבעולם להיות בשיעור של קצין כושר קרבי שלהם... הם רצים בגשם אני מסתכלת עליהם ואומרת לעצמי כמה היו צריכים לשלם לי כדי שאני אעשה את מה שהם עושים...והתשובה היא הרבה...זה קשה אבל כיף (לפחות ככה זה נראה להצד)....
"עם רדת ליל בדממה בוטחת יטרוף מגלן האש את טורפו" זו הסיסמה שלהם וזה אומר הרבה... זו יחידה ששווה להגיע אליה... והם ממוקמים באיזור אשדוד.....
ישן 29-10-2006, 06:43
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי האמרית שמתחילה ב "מגלן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האמרית
אני יושבת בבסיס שסמוך למגלן רחוק מאוד מאוד אלפי שנות אור מבית ליד... דרומה בלי למסור מיקום מדוייק...לגבי טירונות אין לי מוסג איפה אבל מסלול בבסיס של מגלן...
רצוי קב"א גבוהה מהסיבה הפשוט ביחידות מובחרות מחפשים להשאיר קבע...
בכל מקרה הם עוברים מלא לא הייתי רוצה בעד שום הון שבעולם להיות בשיעור של קצין כושר קרבי שלהם... הם רצים בגשם אני מסתכלת עליהם ואומרת לעצמי כמה היו צריכים לשלם לי כדי שאני אעשה את מה שהם עושים...והתשובה היא הרבה...זה קשה אבל כיף (לפחות ככה זה נראה להצד)....
"עם רדת ליל בדממה בוטחת יטרוף מגלן האש את טורפו" זו הסיסמה שלהם וזה אומר הרבה... זו יחידה ששווה להגיע אליה... והם ממוקמים באיזור אשדוד.....

האמת שדיי הרתעת אותי לגבי העניין, מכיוון שאני לא יודע בדיוק מה הקב"א שלי אני רק יודע שהיא מעל 50, אני לא יודע כל כך אם זה טוב מספיק כדי להתקבל לשם, וזאת התשובה למעשה שאני מחפש.

אפשר בבקשה לקבל תשובה חד משמעית?

ישן 29-10-2006, 15:21
  חתול מסטול חתול מסטול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
שמע חבוב

בוא נלך רגע ע"פ ההגיון הפשוט ולא ננסה להתחכם יותר מידי.

מגלן היא יחידה ברמה גבוהה מאוד נכון? נכון. לכן, מן הסתם, המגבשים ומי שאחראי על הקבלה ליחידה
יעדיפו תאנשים האיכותיים ביותר שהם יכולים לקבל ליחידה שלהם, על מנת שתבצע את הפעולות בצורה הטובה ביותר.

בגיבוש לא מסתכלים על הקב"א. בגיבוש מסתכלים על התפקוד של הבנאדם במגוון של פרמטרים,
ועליהם הוא מקבל ציון.בסוף הגיבוש יושבים ומחליטים מי עובר ומי לא.
נגיד בקיצור שאם יש לך מה שצריך בכדי לעבור גיבוש ובנוסף יש לך קב"א גבוה, הסיכוי עולה.
אם אתה שפיץ אך מה לעשות הקב"א לא משהו, אין ספק שזה יקטין את סיכוייך .
תמיד תזכור שמחפשים תבנאדם ולא את המספר. אני מכיר המון חמורים עם קב"א 56 שאני אישית לא הייתי מוכן לצאת איתם לשום קרב, בחיים.

לכן ,לפי דעתי , אם יש לך קב"א גבוה אין זה אומר שמקומך ביחידה מובטח , אך עם זאת - במידה ויש לך קב"א גבוה הגדלת בצורה משמעותית את סיכוייך להתקבל ליחידה.
ישן 29-10-2006, 22:00
  משתמש זכר Malchi Malchi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
קצין אימון גופני של מגלן

הוא אחד האנשים היותר טובים שיש בצבא, לא יודע אם אפשר להגיד את השם שלו
אבל שנה שעברה מגלן לקחו הרבה תחרויות באליפות צה"ל בכושר קרבי, ניצחו במרוץ רעננה
הקפת התבור.
לגבי מגלן עצמה,אני יכול להגיד מאחותי שמשרתת שם בתפקיד די מרכזי, שהיחידה היא יחידה מאוד
מאוד מעורכת בצה"ל והאנשים בה הם איכותיים.
לגבי איך להגיע ליחידה, ישנה האפשרות לעשות גיבוש מטכ"ל, לסיים ולא לעבור להתגייס לצנחנים
לגשת לגיבוש יח"טיות ויש סיכויים לא רעים שביום הראשון של הגיבוש ואף ממש בתחילתו החבר'ה של
מגלן ייקחו אותך לראיון וזאת בעקרון הדרך המהירה ליחידה (במידה ועברת את הראיון והבעת נכונות
להגיע ליחידה).
אני מאוד מקווה שעזרתי ואתם מוזמנים לתקן אותי אם כתבתי דברים לא נכונים
ישן 30-10-2006, 11:55
  Slider_Z Slider_Z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Malchi שמתחילה ב "קצין אימון גופני של מגלן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Malchi
הוא אחד האנשים היותר טובים שיש בצבא, לא יודע אם אפשר להגיד את השם שלו
אבל שנה שעברה מגלן לקחו הרבה תחרויות באליפות צה"ל בכושר קרבי, ניצחו במרוץ רעננה
הקפת התבור.
לגבי מגלן עצמה,אני יכול להגיד מאחותי שמשרתת שם בתפקיד די מרכזי, שהיחידה היא יחידה מאוד
מאוד מעורכת בצה"ל והאנשים בה הם איכותיים.
לגבי איך להגיע ליחידה, ישנה האפשרות לעשות גיבוש מטכ"ל, לסיים ולא לעבור להתגייס לצנחנים
לגשת לגיבוש יח"טיות ויש סיכויים לא רעים שביום הראשון של הגיבוש ואף ממש בתחילתו החבר'ה של
מגלן ייקחו אותך לראיון וזאת בעקרון הדרך המהירה ליחידה (במידה ועברת את הראיון והבעת נכונות
להגיע ליחידה).
אני מאוד מקווה שעזרתי ואתם מוזמנים לתקן אותי אם כתבתי דברים לא נכונים

הכל טוב ויפה חוץ מהקטע שאין דבר כזה שלוקחים על היום הראשון אנשים למגלן .
אם אני הייתי טייס ואני רוצה ללכת למגלן אז ישר יקחו אותי?!
מה קשוררר..
לפי דעתי זה כל כך לא הגיוני.

ד"א
נותנים שאלון העדפות בגיבוש יחטיות? ואם כן לפני הגיבוש או בסופו?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר