לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2006, 17:44
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lihi12347 שמתחילה ב "בעיית בטחון עצמי"

תעשה חיפוש בפורום, עבדו על זה פה הרבה...

הנה דברים שאפשר למצוא ב'חפש':

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=213693&highlight=%E1%E8%E7%E5%EF+%F2%F6%EE%E9#post1366026
ציטוט:
תראה, המשפט - "מי שמתבייש, מתייבש" ; הוא לא קלישאה, הוא נכון עד מאוד ורלוונטי מאוד לסיפורך .

להתבייש זה פשוט, רק שזה לא מקדם אותך לשום מקום (ובוודאי לא למקום שאתה רוצה להגיע אליו - אליה) .

לדעתי, מכאן יש לך שתי ברירות :
להמשיך להתבייש, לאכול את עצמך על כך ולפספס הזדמנות לפתח איתה קשר .
או - להגיד : על החיים ועל המוות ולהתחיל איתה . וזה אומר - להגיד לה מדי בוקר : "בוקר טוב", להתעניין בשלומה, לגשת לשוחח עמה בהפסקה ובהמשך אף להציע לה לצאת אתך וע"י כך - לשבור את המחסום של הביישנות; ויפה שעה אחת קודם .

האופציה השניה היא קשה יותר, אך הרבה יותר מעניינת ומסקרנת .
במקרה הכי גרוע והיא לא תהיה מעוניינת - לפחות תדע שניסית ולהבא - יהיה לך קל יותר .

בהצלחה ואשמח לשמוע עדכון
רחלי .

תעשה טובה תחפש, עבדו על זה פה הרבה. חבר סתם לחזור על זה.....

נערך לאחרונה ע"י nadive בתאריך 01-11-2006 בשעה 17:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2006, 03:55
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
תיראי....

אני לא פסיכולוג אז לדעת מה הסיבה אין לי מושג

אבל אני יכול לתת לך כמה עצות ממני...מהניסיון..

קודם כל בת כמה את?את בטח אני משער בסביבות גיל ה-15

אז ככה:
אניבערבר הרחוק(גיל 12-13) גם ההיתי ככה עכשיו אני בן 16 הייתי ביישן לא מדבר לא כלום אבל לאט לאט עם השנים(עזבי את הקטע של הבנות,בנים במקרה שלך)הבנתי שאני מפסיד את התקופה הכי יפה בחיים שלייייייייי!!הילדות שלי הולכת פארששש ולאט לאט התחתלתי להשים זי** אחד על כולם ועכשיו אני כבר ממש ממש ממש לא ביישן למדתי שלא צריך לדפוק חשבון לאפאחד ושכולם כמה שהם חברים והכל או אפילו אנשים שאתה לא מכיר לא ממש אמורים לעניין אותך ואת ההתנהגות שלך ואני מתכוון בכל דרך אפשרית..למשל:

עישון-סתם דוגמא-כל החברים שלי מעשנים ואני הולך למסיבות ואנשים מעשנים ליידי והכל טוב אבל אני בחיים שלי לא נגעתי בסיגריה\נרגילה\באנג חיחי אני יושב עם חברים שלי שהם פותחים ראש מדברים והכל מזמינים פיצה צחוקים וזה אבל לא מעשן וככה גם סיגריות...אני מבקש סיגריות מאנשים בשביל חברים שלי אבל אף פעם לא עישנתי סמתי זי** על כולם

ועוד דוגמא התנהגות--אני יכול ליהיות הכי סאטלןןן בעולםםם כאילו את תיהי איתי ואת תשתיני מצחוק(וזה לא בא מקטע של לעשות דאווינים עליכם וכאלה למה זה ממש ממש לא מעניין אותי) אבל אני יכול ליהיות הכי מצחיק ומצד שני אני יכול ליהיות גם איש שיחה ולעזור למי שצריך וכו'

אני יוצא למשל למכולת עם בוקסר יחף ובלי חולצהה....

במסיבות אני רוקד כמו מטורףףףף

מבינה??זה יתחיל בדרכים הקטנים ולאט לאט את תיראי שזה כיף ותתמכרי

כמובן שיש כמה דברים חשובים לכל אחד שאליהים הוא מתייחס בכבוד אצלי לדוגמא זה המשפחה המורחבת(דודים דודות וכו') שאותם אני מכבד מאוד ואנשים מבוגרים שעליהם בחיים לא הסטלבתי או צחקתי

אבל תתחילי ככה תיראי תשימי זי** אחד על כולם תעשי מה שאת רוצה מתי שאת רוצה איפה שאת רוצה וכמה שאת רוצה מה שנוח לך-תעשי ואל תחשבי מה יהיה אם תעשי ככה ואיך יחשבו עלייך בחבר'ה ומה יגידו השכנים ומה תיהיה התגובה של המכבי אש מהעיר שלך תעשי מה שתירצי!

ולכן בא השיר של גלי עטרי:"קחי מה שתירצי מי ייסרב לך קחי את העולם כולו מי יוכל לאמר לך לא..."
"...תעשי רק מה שאת אוהבת רק מה שאת חושב שיהיה לך טוב"

מקווה שעזרתי בדעתי שיהיה בהצלחה ואם את צריכה עוד עזרה או משהו כולנו פה..ותעדכני..יומטוב

ישן 10-11-2006, 14:59
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
למרות שציטטו אותי כבר :), משהו קצת יותר רלוונטי לך...

ניסית פעם פשוט להגיד "על החיים ועל המוות" ולנסות ?
אני לדוגמה - בתקופת החטיבה הייתי מאוד מאוד מאוד ביישנית, עם הזמן פשוט למדתי שאם אני לא אקח צ'אנסים ואהמר, אני יכולה להפסיד הרבה דברים .
והשיטה היא פשוט לספור עד 10, לשנן לעצמך שאין לך שום סיבה רציונאלית לא להיות בטוחה בעצמך ופשוט (כן, זה פשוט) "ללכת על זה" .
במקרה הכי גרוע - זה לא יצא לך בצורה שבה דמיינת את זה/ תתקלי בסירוב, אני יודעת שזה לא נעים אבל זה רק יחשל אותך להמשיך לנסות עד שתצליחי .
מה גם - שעדיף לנסות ולהיכשל מאשר לא לנסות בכלל ולא לדעת אם זה יכל להצליח .

חברה שלי לימדה אותי פעם שיטה טובה - אם מפחדים להסתכל בעיניים ולא יודעים מה לעשות עם הידיים כשמתחילים לדבר עם בחור שממש מעוניינים בו, פשוט לשחק עם הטבעת שעל אחת האצבעות וזה עוזר להתרכז (תנסי, זה עובד ) .

בשורה התחתונה - בטחון עצמי בנוי בחלקו מאיך שהחברה תופסת אותנו אבל הנתח הגדול הוא מהצורה שבה אנו תופסים את עצמנו; אם תשנני לעצמך את האמור, אני בטוחה שעם הזמן תתגברי על הביישנות והכל יבוא לך יותר בקלות .

בהצלחה מתוקה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-11-2006, 22:35
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
לפי דברי פסיכולוגים רבים

רוב הבעיות שלנו נובעות מין העבר ,שאני אומר בעיות אני מתכוון לרגשות שלך כלפי עצמך
מה שעושים במצב כזה מחפשים תשובה .
כידוע שלכול שאלה יש את התשובה הנכונה לשאלה
לכן אם תשאלי למה א מתנהג ככה תקבלי שבגלל ש א קיבל יחס שונה בעבר
הוא מתנהג בצורה ב ג או ד .
אחרי שתגיע לתשובה שזה תהליך בפני עצמו תצטרכי למצוא דרך לפתור אותה
ככה ש למשווא נוספה עוד אלמנט .
שאלה---->תשובה---->פיתרון (שלב סופי) לכי בעקבות הדרך
את השאלה את צריכה לשאול את ,התשובה את צריכה למצוא ואת הפתרון רק את יכולה לפתור .
ככה שאף אחד לא יכול לעזור לך חוץ מאת עצמך .
כול מסע דורש זמן שבסופו רואים תוצאה ,שזה כבר האפקט התוצרתי של התהליך .
מקווה שעזרתי יום טוב ומשגע

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 22-11-2006, 01:50
צלמית המשתמש של ASANTA
  ASANTA ASANTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.02
שלח הודעה דרך ICQ אל ASANTA
דעתי בנושא

המצב שאת נמצאית בו משקף עוד הרבה מאוד אנשים ובני נוער בפרט.
קראתי את התגובות מעלי ועל רובן אני חולק, מהסיבה הפשוטה שאת ביישנית ואנשים הציעו לך פשוט לשבור את הביישנות הזאת ולהתחיל יותר להיפתח כלפי החברה בין עם זה לפתוח בשיחה, להכיר אנשים וכו', אבל בואי לא נשכח שדיבורים לחוד ומעשים לחוד.
הרי את בעצמך הצהרת שאת ביישנית ולכן כל מה שיגידו לך יהיה קשה לביצוע כי ישנו איזשהו מחסום שעומד מולך....
ביישנות זה חלק מהאופי אבל מצד שני זה משהו שאפשר לנסות לאט לאט להיתגבר עליו אבל אסור לך לשכוח שזה תהליך שיכול לקחת חודשים ואפילו שנים עד שתגיעי ליעד שאליו שאפת.....
אז בטח את שואלת מה אני מציע אחרי הכל? ובכן אל תקפצי למים העמוקים ואל תנסי להיפתח החוצה על ימין ועל שמאל כי יכול להיות מאוד שדווקא הצעד הזה יגרום לך להתבייש יותר ולגרום לך להיות יותר סגורה כלפי חוץ אם תגיעי למצבים מביכים שלא היית רוצה להיקלע אליהם......
את ציינת שאם אנשים פונים אליך אז את זורמת בשיחה אז זה כבר צעד חיובי כי להבא מי שפתח איתך בשיחה תרגישי יותר ביטחון לפתוח גם איתו בשיחה מההיכרות שלך איתו בעבר.
זה דוגמא אחת...אבל יש עוד אלף...קחי את הדברים הקטנים האלו ותנסי בראש לפתח אותם...ככל שתציבי לעצמך יותר מטרות בבוא הזמן המחסום של הביישנות יקטן......
ותמיד תזכרי שבחיים אם יש משהו שאת מאוד רוצה את חייבת לנסות ולהשיג אותו.
ב-ה-צ-ל-ח-ה!

ישן 22-11-2006, 12:41
צלמית המשתמש של gal_dahan
  gal_dahan gal_dahan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל gal_dahan שלח הודעה דרך MSN אל gal_dahan
גם אני מזדהה איתך בכל הקטע הזה של חוסר ביטחון..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Sivan# שמתחילה ב "אני ממש מזדהה איתך ."

בתקופה של התיכון לא למדתי עם בנות (כןןן מה נעשהה?? הייתי בבצצפפרר מזורגג שלל בניים בלבדד!!) וזה דבר שהוריד לי מאוד את הביטחון..כי אחרי הכל לא יצא לי להכיר הרבה בנות בתקופה הזאת...
אני התחלתי לעבוד בכל מיני מקומות שאתה רואה שם בנות..אתה מדבר איתן כי אתה חייב! הן עובדות איתך או שהן צריכות ממך משהו (לדוגמה במלצרות..) וככל שהייתי מדבר עם יותר בנות ומכיר כמה שיותר ככה הביטחון שלי היה עולה והייתי מרגיש פחות לחוץ בדיבור איתן..מה גם שבתקופת התיכון המראה שלי מאוד הפריע לי ועשה אותי יותר חסר ביטחון כי פחדתי ממה שיחשבו עליי בנות שאני אדבר איתן..
אחרי שהבנתי שלא כל הבנות סנוביות ושרובן נחמדות מאוד ושמות עלייך לא משנה איך אתה נראה וכל זה התחלתי להיות יותר פתוח וזה גרם לי להשתנות בכל העניין הזה והתחלתי עם בנות בעצמי!

לכן אני חושב שאת צריכה לנהוג כמוני ולהתחיל לדבר עם בנים..לא חייב לדבר עם כולם במכה..פשוט להתחיל בקטן..כמו שזאביק אמר (גם כאן אני מחזק אותך חח לא'דע מה יש לי היום) ותראי לאן זה מתקדם..אולי תתחילי לצאת עם בנים מהיכתה שלך וכאלה...רק בתור ידידים כמובן וזה יעזור לך לביטחון העצמי שלך

מקווה שעזרתי לך

וסיוון למה את לא עושה מה שביקשתי ממך???? מה כבר ביקשתי?? חחח אני מקווה שבסופו של דבר תעשי את זה

נערך לאחרונה ע"י gal_dahan בתאריך 22-11-2006 בשעה 12:43. סיבה: נזכרתי למה הגבתי לסיוון בכלל חחח
ישן 22-11-2006, 19:38
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
לדעתי קודם כל..

תבדקי עם עצמך ממה זה נובע.. תנסי להבין עם עצמך למה הביטחון העצמי שלך נמוך..
וכשתביני עם עצמך ממה זה נובע תוכלי גם לתקן את זה... כלומר.. אם זה נובע מכך שאתה
לא מרגישה בנוח עם המראה החיצוני שלך.. או משהו בך.. פשוט תנסי למצא ולתקן את
הגורם לבעיית הביטחון העצמי הנמוך שלי... וככה תוכלי לפתור את זה..
עוד דרך להתמודד עם זה.. לעשות דברים שמעלים לך את הבטחון.. להסתובב עם אנשים
שיש לך ביטחון כשאת איתם... פשוט למצא את הדברים שנותנים לך ביטחון ולהעזר בהם..

בהצלחה! :]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר