לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2005, 09:27
  Slash Viper.. Again Slash Viper.. Again אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Slash Viper.. Again שלח הודעה דרך AIM אל Slash Viper.. Again
hello all

for those of you that don't know me - I'm Ron, I'm 16, I moved to California 4 months ago, and I live in a small town called Oak Park, with not alot of israelis in it.

anyhow, I wanted to share with you my problem.
Before I left Israel, I always said that I'm looking forward to live in a different country.
I kept saying that Israel sucks, that america will probably be better.
But then I got here, and that's when I found out how stupid I am.

I miss Israel alot. I miss it so bad that it's tearing me apart.
Don't get me wrong, I'm doing OK here, I got some friends (israelis mostly) and the social stuff is pretty good, but now I have come to hate this place so much.

I soon found out that Americans are hypocrant, arrogant and shallow people.
They all seem very polite at first.
"Hi!, wassup? I'm.... what's your name?"
and stuff like that.

but than, at lunch break or something, they will never say hi to you, or talk to you, becuz they are with their friends and you are simply not cool enough.

remember in Elementry school, when you had the Mekubalim, and the Lo-Mekubalim?
they still have it here in High School.
well, it's not REALY like that, it's just that people are divided into groups here, it's not like in israel, where everybody is friends with everybody.
and it's not becuz it's big, my High School is rather small.

It aslo seems as if they are all going to the same place.
Everybody is going to this college, or that University......
If you don't go to high school here, you can get arrested.

Now, I already knew a long time ago that school is not for me. I don't want to go to college, and I don't want to have a desk job with some annoying Boss, telling me what to do.
I want to be a musician. It's the only thing I want to do in my life.
But it looks like there is no place for people like me here.

Nobody is special here. they are all the same.
well this is the GREAT America, the giant super-power that controls the world.

I want to go back, while it's still fresh.
I just don't know how.

wow that was a long megila..... hhhhh
just wanted to take the Even off my chaze.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2005, 12:35
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
Hello Ron
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Slash Viper.. Again שמתחילה ב "hello all"

first of all i am going to write u the answer in hebrew for the comfortable of everyone here (or at least the most of our members) so tell me if u can read it and if not i wil right u my answer in english (i believe that u can read but not write in hebrew right?)

אז שלום רון הפעם בעברית מכתבך עניין אותי ותפס לי את העין אולי בגלל שלהרבה אנשים יש את החלום הזה של לעבור לאמריקה למקום חדש ולהתחיל מחדש ולהצליח ולא תמיד זה הולך ולפעמים אנשים נשארים שם כי הם מתביישים לחזור בייחוד עם לא הלך להם, ולדעתי וזה אחד הדברים שאהבתי במכתב שלך שהוא מבהיר עד כמה למרות שיש פה לא מעט דברים שאנחנו לא סובלים והרבה פעמים רוצים לעוף מפה, מגלים שבעצם לא כל כך נורא לחיות פה ושום מקום הוא לא מושלם והרבה פעמים חו"ל נראה מקסים אבל לרוב כשזה בטיול ושאנחנו נהנים, אבל לחיות שם ולהפוך את זה לחלק מהחיים זה סיפור אחר.
אבל לא בזה אני רוצה להתעסק אלא במצב שאתה נמצא בו והוא שאתה לא מרוצה מאיפה שאתה נמצא (בארץ מאוד רצית להיות בארה"ב ועכשיו שם אתה מאוד רוצה לחזור להיות פה) כיוון שאתה תלמיד ונראה לי שעברת לשם יחד עם המשפחה ואולי עקב החלטה של המשפחה (תקן אותי אם אני טועה) לא נראה לי שיש לך אפשרות לחזור ארצה (ואם כן אולי אפשר לחשוב על זה אבל רצוי לחשוב על זה עד הסוף). לדעתי צריך להפיק את המקסימום מאיפה שאתה נמצא אחרת לא תהייה מרוצה לא משנה איפה שתהייה, בכל מקום יש את החסרונות והיתרונות ומה שאני מציע לך זה להתסכל על היתרונות של המקום.
אמרת שיש לך שם חברים שם ובגדול הולך לך לא רע (לפי מה שהבנתי ממך) מה שאני הייתי מציע לך זה לעשות אולי רשימה של היתרונות במקום הזה ואפשר גם של החסרונות ואז אולי תגלה שבכל זאת היתרונות הם רבים על החסרונות וגם אם לא או שזה בדיוק שווה אני הייתי מציע לך להתרכז ביתרונות ואז המצב יראה הרבה פחות עגום
אמנם את התיכון והבית ספר סיימתי ממזמן ואני מאמין שסך הכל המצב לא השתנה יותר מידי (אולי רק התדרדר לצערנו) גם בתיכון היה אנשים יותר ופחות מקובלים ואולי שם יש הפרדה יותר גדולה לקבוצות אבל אף אחד לא אמר שאתה צריך למצוא חן בעיני כולם פשוט תמצא לך את החבורה שאתה מרגיש בה הכי נוח ומסתדר איתם ותהנה לך איתם.
אני מניח שבכל מקום יש את הצבועים האדישים החברותיים והנחמדים ולא שבמקום אחד יש את האנשים המגעילים ובמקום אחר כולם נחמדים, גם בישראל יש אנשים צבועים שיגידו לך שלום מה נשמע ויהיו החברים שלך עד שיקרה משהו ותגלה שתקעו לך סכין בגב והכל היה הצגה וגם איפה שאתה נמצא יהיו לך חברים שהם ידידי נפש שיהיו איתך בכל מצב, רק צריך לחפש אותם ובגדול לקחת הכל בפורופורציה ולא להבהל מהמצב החדש ששינה את עולמך בטח באיזה 180 מעלות
גם בקשר להיות מוסיקאי או הרצון להיות כזה אני בטוח שניתן להגשימו בין אם זה דרך לימודים בבתי ספר למוזיקה ולא חסרים כאלו בארה"ב ובין אם זה להתחיל לעבוד בתחום למרות שאז נראה לי שזה ידרוש עבודה קשה או לפחות להפעיל קשרים, הצעה שלי אם יש מי שמוכן לממן לך (הורים וכדו') וזמן גם יש לך (כיוון ששם אין לך צבא) חפש לך בתי ספר שיתאימו לחלום שלך בתי ספר למוזיקה שבה גם תוכל עוד לרכוש השכלה וגם להתפתח בתחום המוזיקאי ואולי דרך זה יגלו אותך ותוכל למצוא עבודה

בכל מקרה אני מאחל לך שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון ממך
ואם חשבת שאתה כתבת מגילה מקווה שלא נבהלת מאורך התשובה שלי
so long

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-03-2005, 14:54
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
שלום לך רון...

בראש ובראשונה שלום לך.
כמו תמיד יש את charm שמייעץ עצות נחמדות וטובות ואכן המילים שלו חזקות ביותר ובדרך כלל אין מה להוסיף, רק שהפעם אני חושב שאני יכול להוסיף קצת ולנסות לעזור וזאת בשל כך שאנחנו נמצאים באותו מצב, גם אני נמצא במצב דומה לשלך לאחר שאני כבר למעלה משנתיים שוהה בחו"ל. שלא נדבר על כך שבמשך שבע השנים האחרונות יצא לי להסתובב הרבה בעולם,דבר שהכריח אותי להסתגל למקומות לאנשים לחברה ולעולמות שונים.
ברור לי שזה לא קל, ושכל מקום הוא שונה מקודמו ויש בו חסרונות ויתרונות לעומת מקום אחר. ושבתכל'ס אם אתה ישראלי אז תמיד בכל מקרה בכל מדינה ובכל מצב תמיד תרצה לחזור לארצנו הקטנטונת שמהרבה בחינות אין לא היה ולא יהיה כמוה, ולכן הגעגועים אליה עזים.
עכשיו אחרי כל ההקדמה הזאת, אני חייב לומר לך את העצה שלי שאיתה אני עובד ורץ קדימה. שתדע לך שלכל מקום בו הלכתי תמיד הרגשתי טוב נהניתי ולפעמים רציתי גם לחזור וזה בשל כך שאני דאגתי לזה. מה שאני מתכוון לומר שהכול תלוי בך - במי שמגיע למקום. כשאתה מגיע למקום חדש יש הרבה דברים שאמורים להפריע או להציק לך, אבל אתה צריך לקחת את הדברים הטובים שיש במקום החדש ואיתם לרוץ קדימה. הרי זה ברור שלא תשיג דבר או מקום שהוא יהיה משולם מכל הבחינות, וגם כל ההתחלות קשות הן, וממילא הייאוש או העצב והביאוס לא מוסיפות שום דבר, אתה צריך להתמקד בייעד שלך ולעשות את ככל שביכולתך ומהצד שלך שהדברים שקשורים אליך לפחות מבחינתך יהיו בסדר, ומה שמסביב תנסה גם כן ואם לא הולך אז תנחם את עצמיך שזה מקום אחר שונה חדש והכול יכול להיות, בתקווה שהזמן יעשה את שלו ושאתה תצליח בזה עוד בהמשך.
ואני רק מחזק את דבריך ואומר שהבעיה העיקרית שתמיד תהיה לך ותשאר לך - זה הקטע שאמריקה או איפה שתהיה בעולם -לעולם לא יהיה ישראל, ובטח שהאזרחים לא יהפכו לישראלים שאן כמותם הן בטוב והן בר....
לגבי החברים, אני לא יודע בדיוק מה המצב ואיך אתה מתפקד איתם, אבל השיטה הטובה ביותר זה במקום חדש ובנכר זה להפוך להיות חלק מהם, במקום תמיד לראות למה הם לא דומים לחברה שלך בישראל תנסה להיכנס לנעליים שלהם ולראות מה הם הדברים שמעניינים אותם, מה הדברים שעושים להם את זה ועם הזמן שתהפוך להיות בקטע שלהם אז הכול יילך לך בסבבה, הם יתעניינו גם במחשבות וברצונות שלך, ותאמין לי בכל מקום אליו תלך, כמו שכתב charm - יש חברה נחמדים מוצלחים וטובים, אז תחפש אותם ואני מקווה שעוד תמצא אותם, מקסימום אני אשמח להיות חבר שלך.
לגבי המוזיקה, וכל מה שמסביב, שתדע לך שכפי איך שזה נשמע ונראה ארה"ב זה אחד המקומות הטובים ביותר להצליח בהם זה ארה"ב, הן מבחינת בתי ספר למוזיקה ובכלל בגלל ששם תמיד מחפשים את תגליות, אז אני אכן מאחל לך בהצלחה, תחפש מועדונים טובים, תשיר שם מיד פעם תרביץ הופעות ומי יתן ושיבואו עליך ימים טובים.
מאחל לך הצלחה בכל מכל כל...
חברך בחו"ל.
ישן 07-03-2005, 18:32
  GoldFish GoldFish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל GoldFish שלח הודעה דרך AIM אל GoldFish
Ronchi

First,
YOU DIDN'T SAY GOODBYE TO ME WHEN YOU LEFT!
Ok,
I know you, and your'e right, School's not (always) for you, your'e a Sahbak, not Amerikaki.
Why do I say that?
You grew up here, in Ramat Hasharon, and grew to a different society than the american society, grew up to different social agreements and etc.
Your'e the new kid, new kids are always mystrious and unknown (specially when your'e an israeli new kid).
Let me put it this way, when my cousin came to Israel (she's 22, grew up in Jersey) she told me that although i'm just 6 months older than her brother, i'm more mature and less a "teenager" than him.
Meaning?
YOU COME FROM A DIFFERENT PLACE, DIFFERENT LIFE, DIFFERENT HABBITS.
There is always a period of time in which your'e blending in the new enviorment,
Don't try to change the enviorment to fit your'e habbits, that will only make things worst,
Just try to blend in, Maintain your'e identity, Maintain your'e habbits and behavior, just try to fit in. Find out what and who's best for you and just go ahead and make a move.
Don't be that kid from the movies who's sitting by himself in lunch breaks waiting for the drama to happen, MAKE IT HAPPEN!
People don't say hello? don't wait for them to say, go and say it by yourself.
It's not easy to direct you from here, you have to do it by your own....

Anyway Ronni,
You have my Icq (19702510)
My Aol (Dagi23588)
My email (s_j@zahav.net.il)
And my messenager (DagiDish@hotmail.com)
Just contact me and we'll talk.
ישן 07-03-2005, 20:41
  Slash Viper.. Again Slash Viper.. Again אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Slash Viper.. Again שלח הודעה דרך AIM אל Slash Viper.. Again
ok - one tguva to everybody :)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי GoldFish שמתחילה ב "Ronchi"

I guess your all right.
I should give it some more time

before I left, people (grown-ups) kept telling me that things will not work out at first, but I should give it at least a year.
I didn't give it enough time yet, but I feel down already.

I know I can't realy go back without my family, cuz what? I'm gonna live at my grandparents's house? That's not very practical.
I guess the only option for me is to go through this. ein li breira

Shai - goddamnit man, I'm sorry I didn't say goodbye.
the last days were realy busy for me, but still I'm sorry.

you are totaly righ!. that's what my friends told me. I'm not used to this type of enviorement.
I grew up in a society with alot of freedom in it, and now I'm here, in the most strict place you could find in america.

also I think, being in a war-torn country, with many enemies and crisis, makes you grow up faster.
Here in the U.S.A, and especialy where I live, most of the people have never seen war.
deffinetly not the kind of war we have in Israel everyday...
one of the results is that alot of the older high-school students act in a very childish and stupid way.

bahhhh america sucks!!!
PEOPLE! Don't ever say that Israel sucks and that you wanna live someplace else!!!
Living in America as a foreigner is no picnic.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר