לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2006, 06:38
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
כשאקרא בעיתון או אראה בטמבלויזיה

הישרעאלית את הידיעה אלפי חמושים נהרגו היום ומאות פלשתיניים נהרגו ונפצעו אדע שכעם יהודי החוזר לארצו ומולדתו עלינו על דרך המלך.
כשאקרא בעיתונים או אראה בטמבלויזיה הישרעאלית שיש תכנית התרחבות חדשה והקמת ישובים יהודים בארץ ישראל במקום החרבתם והשמדתם אדע שעלינו על דרך המלך אותנו הוריד רבין ממנה והפך את מדינת ישראל לחוכא ואיטלולא בעיני העולם שצוחק לנו אחרי גבנו.
כשאקרא בעיתון ואראה בטמבלויזיה הישרעאלית שאיראן הושמדה בעזרת מקדמי השלום של דימונה ואין יותר גרעין איראני אדע שעלינו על דרך המלך.
כשאקרא בעיתון או אראה בטמבלויזיה הישרעאלית שמרכז פרס לשלום ומרכז רבין נסגרו בהוראת ממשלה והכספים שלנו של הציבור שבוזבזו על רוחות רפאים ושימנו הרבה כיסים של פרוקטציונרים עוברים לשיקום נפגעי הטירור אדע שעלינו על דרך המלך אותנו הוריד רבין ממנה והביא לאלפי ועשרות אלפי משפחות שכולות נכים יתומים ואלמנות ופצועים וקטועים ושבורי נפש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2006, 10:25
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
מה עם הכסף למתנחלים האלימים? זה בסדר לתת כסף ליגאל עמיר ,עמי פופר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "כשאקרא בעיתון או אראה בטמבלויזיה"

ושאר חברהם?
האם לתת את הכסף של העניים למתנחלים בוילות פאר עם ים וגינות ענק , זה הציונות?
כאשר נבין כי האדם ולא האדמה הם המקודשים אז נהיה עם נורמלי , בלי אנשים כמוך כנראה.
רק לתקן טעות , בגין היה הראשון להחזיר שטחים והמציא את הנוסחה שלום= החזרת שטחים + אוטונומיה לפלשתינאים.

רבין , להזכיר לך , היה זה שהכין את הצבא לכיבוש ירושלים והכותל.. ( ראה מה עשו הרמטכלים האחרונים להכנת צה"ל למלחמה ותבין שמה שהוא עשה היה מדהים) אז אולי רק בגלל זה צריך להשאיר את מרכז רבין פתוח ולממן אותו....

יום יבוא ותהיה כאן מדינה דו לאומית המתנחלים והערבים עם שלטון יחיד של אייטולות ( בשלב זה אני כבר לא אהיה פה יותר)
ישן 04-11-2006, 10:54
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אבל מה לעשות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "מה עם הכסף למתנחלים האלימים? זה בסדר לתת כסף ליגאל עמיר ,עמי פופר"

ושכנינו מקדשים את האדמה? מתי תבינו שם בשמאל כי כולם בסוף מתים. כל ההבדל הוא כיצד אתה חי על אדמתך. האם בפחד או בהתרפסות? או שמא תעמוד זקוף ותגיד "זוהי אדמתי! הסתלקו!"? ותהיה בטוח כי המתנחלים לא לקחו את הכספים מעניים לטובת "וילות פאר עם ים וגינות ענק". השנאה מדברת מגרונך. בטרם אתה משתלח בציבור שלם - כדאי ותברר חלק מהעובדות. הוכח חד משמעית כי המתנחלים קיבלו לא יותר (ואפילו פחות) תקציבים מחלקם היחסי באוכלוסיה. ייתכן ודרך השמאל צודקת. ייתכן ולאחר שנוותר על הכל יהיה פה שלום. אך אם להתחשב בהסטוריה, הרי שכל שמצפה לנו הוא טבח ענק מצד "ידידינו".

ישן 04-11-2006, 18:39
  אליהו ר אליהו ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
אם כבר אז כבר - השטח הכבוש היחיד שיש כיום בידי ישראל הוא דווקא רמת הגולן, לידיעתך
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "האם אתה מכיר קיבוץ 1 שכולם עובדי מדינה?"

זהו השטח היחיד שהיתה עליו ריבונות מוכרת של מדינה כלשהי לפני מלחמת ששת הימים. לגבי כל השאר - כולל ירושלים (שריבונות ישראל לא מוכרת גם בחלקה המערבי), יהודה ושומרון ואפילו חבל עזה - כל אלה אינם כבושים לפני החוק הבינלאומי, אלא אך ורק לפי התקשורת הבינלאומית (והישראלית, כמובן) ולפי הפוליטיקה הבינלאומית - שמשפיעים על אנשים תמימים כמוך.

אתה לא מכיר קיבוצים שהוקמו על אדמות של אחרים? על נכסי נפקדים שמעת? חלק גדול מהקיבוצים שהוקמו לאחר העצמאות, הוקמו על שטחים של כפרים ערביים נטושים, חלקם בתוך הכפרים ממש - תוך התבססות על מבנים קיימים. אם זה לא "של אחרים", אז מה כן? לעומת זאת, רוב רובם (אני לא רוצה להתחייב ולומר "כל", לאור ריבוי התלונות לאחרונה, למרות שאני מאמין שהתלונות שקריות) של היישובים שהוקמו לאחר מלחמת ששת הימים - כולל היישובים שפונו והוחרבו בחבל עזה - הוקמו על אדמות מדינה שלא היתה עליהן כל בעלות פרטית. עשרה מטרים מול בית פרטי המוכר לי היטב - שהוקם על אדמת מדינה - עוברת גדר של יישוב ואין שום סיכוי להרחיב את היישוב אל מעבר לה, כיוון שמצידה השני ישנם שדות חקלאיים של ערבים, שאין לאף אחד מוכר לי כוונה לפלוש אליהן. חבל שאינך לומד עובדות לפני שאתה יוצא בהצהרות.
ישן 05-11-2006, 07:38
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
למה אתם לא מזכירים את ירדן??
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי אליהו ר שמתחילה ב "אם כבר אז כבר - השטח הכבוש היחיד שיש כיום בידי ישראל הוא דווקא רמת הגולן, לידיעתך"

המדינה הירדנית , שקיבלה את עצמאותה לפנינו , שלטה בכל המקומות מעבר לקו הירוק ומזרח י"ם .
נכון שבמלחמת השחרור כבשנו שטחים רבים אבל דאגו להעיף משם את הערבים ( אני חושב שהיו צריכים לעשות זאת גם ב-67 או לפחות ב-73 אבל לא עשו אז אין לנו ברירה לפחות עד המלחמה הבאה )
ואלה היו גבולות המדינה שהוכרו ע"י כל העולם בשנת 48.
רמת הגולן היא שטח כבוש , קצת הסטוריה, למרות שסוריה קיבלה את שיטחה מהצרפתים / בריטים ללא הכרה בנלאומית אמיתית כי קו הגבול סוכם בן המעצמות דאז בריטניה צרפת , ואני חושב שאת הרמה אסור להחזיר בעשרות שנים הבאות לפחות . אני מסכים שצריך לדבר עם הסורים אבל אם יהיה פינוי הוא צריך להעשות על טווח של עשרות שנים עם נקודות ברורות ובדיקה שעומדים בהסכמים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר