לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 18:26
  MdS MdS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.03
בעיה שנתקלתי בה...צריך עזרה :)

קודם כל שלום.. אולי לא מכירים אותי בפורום הזה... אבל אני כל הזמן בודק פה עבודות ומסתובב בפורום.
פשוט לא מצאתי\הכנתי שום עבודה ברמה מתאימה להצגה.
בכל מקרה אני מעוניין לבנות אתר בפלאש... אבל כמו שכולם בתך יודעים זה בעיה כל פעם לעדכן דרך ה- SWF
וגם כן שאין לי מושג להפעיל ASP JV אוו HTML דרך הפלאש...
חיפשתי כמה דרכים ומצאתי משהו של קישור לקובץ טקסט... מדריך אחד שהבנתי אבל לא בדיוק יצא...
אז שתי שאלות:
מישהו יכול להרחיב על הנושא לתת מדריכים לזה (איפלו באנגלית) כל דבר שיעזור לי להבין ולהצליח לעשות דבר קזה...
והשניה זה: האם כאשר אני מקשר בין קובץ טקסט לפלאש... אז אני יכול לרשום תגיות פונקציות וכדו' ב JV ASP HTML וזה עדיין יריץ אותם? ואם כן אז איך מכיוון שהבנתי ששומרים את הקובץ כ- TXT
ולא בשום סיומת אחרת.. שזה קצת בעיה (למשל צריך סיומת HTM)

נושא שאני ממחש רוצה לדעת תודה על כל עזרה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2005, 23:26
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
זה לא חייב להיות TXT
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MdS שמתחילה ב "בעיה שנתקלתי בה...צריך עזרה :)"

העיקר שמה שזה ייצור בסוף יהיה בפורמט המתאים (כלומר שם המשתנה שווה לערך וגם שם המשתנה האחר וכו') אתה יכול ליצור את הדפים גם בASP או ב PHP, אבל לעומת זאת HTML פשוט לא בנוי לזה ולכן גם JavaScript.

בכל מקרה אתה יכול לקרוא בHELP של FLASH על load Variables יש שם הסבר די מפורט עם דוגמאות חוץ מזה יש 2 דרכים לעשות את זה, 1 עם משתנה שקוראים לו LoadVariables ועם פונקצייה כזאת תבחר מה שאתה רוצה.
אם לא תבין משהו משם אז תשאל פה.

(בתור הערת אגב אם אתה רוצה הרבה משתנים ולשמור בקבצים חיצוניים הרבה נתונים אז תלמד XML)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר