לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 22:30
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
"הישראלים גנבו לי את הכסף"

פעמים רבות עולה בתקשורת דמותו של הישראלי המכוער שגורם נזק בחו"ל. כעת מתברר כי גם אסון הצונאמי שאירע בשבוע שעבר בדרום אסיה לא מנע מצד ישראלים להראות את הצד השלילי.

אלכס די, יהודי אנגלי שהוריו ישראליים וחיים בתל-אביב, שהה בעיר ראצ'ה שליד פוקט כשהצונאמי הלם בחוף. הוא וחבריו ברחו אל ההרים, ויום לאחר מכן, כשהחלו לרדת ורצו לחזור, הזהירו אותם כי עדיין מסוכן.

ואז ראה אלכס שני צעירים שנראו לו ישראלים. הוא פנה אליהם והם סיפרו שהם אכן מארץ הקודש, ושהם הולכים ל'הציל' את הציוד שלהם שנשאר בבית המלון. כיוון שאלכס שהה באותו המלון, הוא ביקש מהם שיביאו לו את הציוד ואת הדרכון שהשאיר בכספת.

"הם אמרו לי, 'כולנו יהודים ואנחנו צריכים לעזור זה לזה'. בטחתי בהם, בעיקר בגלל שהם יהודים, אחרת לא הייתי נותן להם את הקוד לכספת", אמר אתמול. "זוג נוסף של יהודים מפריז שמעו אותנו מדברים וביקשו משני הישראלים שיביאו גם להם שרשרת עם מגן דוד שנשארה במלון", הוסיף.

אלכס העריך ששני הישראליים הם בני 22 עד 23. "הם נראו לי בטוחים בעצמם וחשבתי שבגלל שהם היו בצבא יש להם הכלים להתמודד עם מה שקרה שם". אבל היתה זו טעות: אחרי שחיכה לשניים יום שלם, הבין שהם לא ישובו. יום לאחר מכן הוא חזר לווילה בה שהה, ומצא אותה הרוסה לחלוטין מהאסון. מנהל המלון נתן לו את הדרכון והטלפון הסלולרי, אולם הארנק שלו שבו היו 500 ליש"ט (4,000 שקל), לא נמצא.

"מצאתי את הכספת פתוחה על הרצפה ואז הבנתי שהם גנבו לי את הארנק. אני חושב שלעשות את מה שהם עשו בנסיבות האלה זה נורא מגעיל. לגנוב אחרי אסון כזה, שכל כך הרבה אנשים מתו בו. בטחתי בהם כי הם היו יהודים וחשבתי שאנחנו יכולים לסמוך אחד על השני במצבי משבר".

אלכס סיפר לאמו את הסיפור ואמר שמדובר בצעירים ישראלים, אולם הוסיף כי כשסיפר את הסיפור לחברים אירופאיים, לא ציין שמדובר בישראלים אלא באירופים. "הייתי נבוך", אמר אתמול.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/849/346.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר