לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 08:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל - שחרורו של פילנט ע"י בג"ץ:

אתמול ישבו על המדוכה שלושב שופטי בג"ץ, ושחררו חייל ש-ס-י-ר-ב להשפט ע"י מפקדו וביקש משפט
צבאי - אבל נשפט ונכלא בכ"ז...
הבחור עתר לבג"ץ ושם ישב הרכב חריג שבחריגים: רובינשטיין ואדמונד לוי כשניים מתוך שלושה
שופטים בהרכב. שני שופטים אלה, שבאופן טבעי לא מזוהים עם אנ"ש (ולכן גם הוכנסו לעליון, בתור ה2
מ15 שמעידים שהמערכת נקייה מפוליטיקה...), פסקו בצורה הגיונית שיש צורך בהליך תקין, בטרם
זורקים אדם לכלא - אבל נציג אנ"ש, חשין (האיש ששרון חייב לו את הפער העצום בבחירות, תודות
להתערבות הפוליטית הגסה שלו...), החליט שלעזאזל עם הענייניות - הנה עוד צ'אנס להוכיח איפה אנו
עומדים - ופסק אחרת, בדעת מיעוט.
למרבה השעשוע, זכינו במצב שבו לענייניות היה רוב על הפוליטיקה (זה יקרה פעם למליון במצב שבו
יש רק 2 מ15 שהם "מבחוץ"), וכך הצליח הבחור לקבל את זכותו להשפט באופן נורמלי, כפי שמחייב
חש"ץ. לא נותר אלא להודות לחשין שנכח במקום והזכיר לנו - שלא כל יום פורים, ופעם הבאה זה לא
יחזור על עצמו (ברק ובייניש לא יתנו לכאלה הרכבים להתקיים בעתיד...).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2005, 17:55
  cold_lazarus cold_lazarus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
יללן שכמוך מחלק לי ציונים?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "וואו, ניסית לטעון טענה של ממש - בצורה צולעת להחריד, אבל לפחות ניסית:)"

כתב-התביעה נגד החייל לא מולא כראוי ולכן הליך המשפט נפסל (בדומה להליכים אזרחיים בהם כתב-האישום מוכח בדיעבד כשגוי). פסיקה משפטית-מנהלתית נטו.

אבל בתודעתך מחרחרת הריב התעוררה סכנה שמא יתפתו ליבות החסידים לפקפק בחזותו "הסמולנית" של בג"ץ - ומיהרת לדברר את פסיקת השופטים, להעניק ציונים למוסריותם ולעמדותיהם הפוליטיות ולנמק את פשר "המאורע" (זיכוי ימני, ר"ל). השטויות שאתה מפיץ פה בדר"כ לא מגרות אותי להגיב, אבל כשאתה עובר מדיברור של משתתפי פורום לדיברור דבילי של שופטים (ועוד של מי, של חשין?!) לא יכולתי להתאפק.
אם אתה היית מבין דבר או חצי דבר בחשין-לוי-רובינשטיין, לא היית כותב מניפסט עלוב שכזה.

ישן 13-01-2005, 18:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
טוב, שוב נתקעת ללא טיעונים, אבל אני אמשיך לעמוד לצידך, מול כל המלגלגים...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי cold_lazarus שמתחילה ב "יללן שכמוך מחלק לי ציונים?"

בסופו של דבר יגיעו אלה שיודעים על מה הם מדברים, ואז תוכל לנטוש את משמרתך, ולקבל ח"ח על
עמידתך הנחושה בעוד נושא שעליו אתה יודע בערך כמו על גידול אצות...
הפסיקה הייתה אכן עניינית, כפי שכתבתי (אבל בטח פספסת את זה, בזכות הבנת הנקרא המשובחת
שלך...), אלא שאותי שעשעה עמדתו של שופט המיעוט חשין, שהצליח בכ"ז לפסוק שיש לדחות את
העתירה. איכשהו זה נעלם מראייתך החריפה, כמו כל דבר המצריך חשיבה נקייה
מכיוון שאני יודע שעד שקראת את דבריי, לא שמעת כלל על חשין, רובינשטיין או לוי, אני יכול לגחך
בהנאה על נסיונך הפתטי לדברר אותי (ואף להשתמש במושגים שלי - ושל נוטה - במסגרת זו...).

בכל אופן, קבל ח"ח על אומץ לבך לנהל דיון שלם, שבו הצלחת להוכיח באופן מוחלט שאין לך מה לומר,
ואתה עומד על זכותך המלאה להוכיח זאת, להנאת הצופים

לא נורא, בקרוב יהיו חילופי משמרות, ואולי יתפוס מקומך מישהו שיש גם משהו לבשר, שקשור לנושא,
לשם שינוי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר