לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2006, 17:13
  Helpinguser Helpinguser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
עדכון - המצב לא השתנה

בהקשר לתאר'ד הזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=228807

רוב הדכאונות עזבו אותי, אבל לא שיניתי בעצמי כלום.
לקחתי כמה שיעורי נהיגה, אבל עדיין לא מספיק יקח איזה כמה חודשים עד שאני אתחיל לנהוג בעצמי.

הגעתי למצב שאני עדין לא רוצה כלום וזה לא מפריע לי - ומצד אחד אוליי ממש קצת .
אני יכול לשבת בבית שעות לא לעשות כלום, לשבת במחשב או סתם לשכב ובלי לצאת מהבית בכלל ולא אכפת לי כבר. - כל יום אפשר להגיד שהוא זהה אצלי.
אין לי רצונות לכלום, למשל הייתה לי יום הולדת 18 לפני מס' שבועות (לא חגגתי כרגיל)
ההורים שאלו למתנת יומהולדת , עוד לא החזרתי להם תשובה , מצדי שלא יקנו לי כלום , גם ככה אני לא ממש רוצה משהו.
לפעמים יש ימים שנמאס לי מזה כבר.
אני חושב שאין לי מספיק רצון להשתנות או לשנות משהו בי (למרות שהאופי שלי מאוד מתסכל אותי, ויוכל גם לתסכל אותי בעתיד).
האופי העצלן שלי גם גוזל ממני את זה.
אני מקווה מאוד שהצבא ינענע אותי חזק ויגרום לי לקחת את החיים ברצינות, ולקחת אחריות על דברים ולא לברוח מכל דבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 17:43
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אחי שמע...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Helpinguser שמתחילה ב "עדכון - המצב לא השתנה"

אני גם בכיתה יב'...
אני יכול לספר לך שהמצב הזה אצלי נמשך שנתיים... לא הייתי יוצא מהבית הייתי מסתגר בתוך עצמי...
כמו שאמרת.. פשוט לא היה חשק לחיים, לא מעוניין בשום דבר שהם יכולים להציע לי... אין רצונות, אין שאיפות אין כלום!
המצב הזה נמשך אצלי שנתיים, הייתי שוקע בדיכאונות, חושב על כל הרע! ניסיתי לשפר את המצב אבל אף פעם לא באמת ניסיתי... המצב הזה הוביל אולי ל2 ניסניונות התאבדות...

פתחתי פה המון אשכולות וביקשתי מאנשים עזרה, אף אחד לא באמת הבין אותי, לא הבין למה מישהו ירצה למות. אז זהו שאף אחד לא מבין שאם אתה לא נמצא במצב הזה אתה לא יכול להבין!

אז בסדר, אני מבין אותצך, אני מבין את המצב שאתה מרגיש פשוט ריק ללא שאיפות וללא רצונות אמיתיים.
שאני הייתי במצב שלך (ואפילו יותר גרוע) גם אני התעצלתי להשתנות... פשוט לא האמנתי שדברים יכולים להשתפר אז לא טרחתי לנסות... אבל יום אחד אחרי שקרו לי כמה דברים עם החברים החלטתי לקחת את עצמי בידיים, במקום לקבור את עצמי בבית החלטתי לצאת, להנות! שמע אתה יכול להתגבר על כל הקשיים שלך רק אם יש קצת רצון!
אני רציתי לפתוח דף חדש אז התנתקתי מהחברים שלי, הכרתי אנשים חדשים, שיותר מתאימצים לי, שאוהבים יותר מה שאני אוהב, שיותר קרובים אליי. אז הולכים מכירים אנשים, מכירים בנות! צא למסיבות, תשתכר לפעמים כדי להשתחרר, אולי מה שחסר לך זאת אהבה? אני עד שלא מצאתי מישהי שאני יכול לאהוב לא יצאתי מזה לגמרי! אז לך תכיר מישהי חמודה שתוכל למלא לך את היום ואת הלב!

אז די! מספיק להקבר בבית! אל תחשוב שהצבא זה מה שיעזור כי הצבא זה לא הכל! ואם לא תתחיל לצאת עם אנשים זה יהיה לך יותר קשה לצאת עם אנשים בתקופת הצבא.
אני בזבזתי שנתיים על דכאונות ומרמור חסר תכלית! באמת שאני מצטער על השנים האלו והייתי מת להחזיר את הגלגל אחורה ולעשות כל מה שלא הספקתי! הרבה אנשים יש להם חוויות מהתקופה ולי יש רק זכרונות רעים! אז תפוס את עצמך בידיים, תתעורר לחיים! אתה מבזבז פה זמן שתצטער לך עליו אחר כך!

אם יש לך עוד שאלות או משהו אתה יכול לשאול פה או בפרטי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר