לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2006, 13:15
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Loozi שמתחילה ב "צריך עזרה דחוף בנוגע לשינוי יעוד ביום הגיוס בבקום"

לא פתחת אשכול עם אותו הנושא כבר?
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=247745

בכל מקרה, כמו שענו לך כבר, זה דיי בעיה לגשת לקצין מיון ולקבל את מבוקשך בייחוד שאתה כבר מיועד לחטיבת כפיר.
או שתישאר בכלא ותחכה שמישהו ימשוך אותך מחטיבה כלשהי, או שפשוט תסתפק בחטיבת חי"ר לא פחות טובה ותנסה להגיע דרכה לעוקץ או לוט"ר.
בכל מקרה, אם יצא שמישהו מחטיבת הנח"ל, גבעתי, או גולני ימשכו אותך, קשה לי להתאמין שתספיק לעשות את הגיבוש יחטיו"ת. כי הגיבוש הוא לאחר 4 ימים מיום גיוסך.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2006, 22:46
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Loozi שמתחילה ב "אני תמיד יוכל לחזור ל-900 אם יביאו לי שיריון תותחנים או משו שלא בא לי..."

אסור לך לוותר..גם אם יאיימו עליך בכלא או כל מיני דברים...אם לא תקבל משהו במחזור הזה תתעקש לקבל דח"ש(שיש סיכוי גדול שיציעו לך את זה)..

תתעקש על כל חטיבות החי"ר:גולני,גבעתי,נח"ל..אולי יהיה לך מזל ויוכלו לשבץ אותך כבר במחזור הזה באחת מן החטיבות..

רק שוב כך בחשבון שיש סיכוי שתפסיד את היחטיו"ת..אתה מתגייס בין הראשונים מבחינת תאריך גיוס ככה שיש סיכוי טוב שאם יתנו לך מה שאתה רוצה תוך כמה ימים של סירוב פינוי אתה תספיק ליחטיו"ת...כך בחשבון שלא יתנו לך לאחר ששובצת בגדוד לעשות גיבוש יחטיו"ת(קשה מאוד מאוד להשיג זאת גם אם לא עשית את הגיבוש בכלל)..
לדעתי רד מהרעיון של צנחנים כי זה סתם יעכב אותך...הכל אותו דבר...תתעקש ואל תוותר ותכין את עצמך לכך שזה לא יהיה פשוט...

בהצלחה!

אגב,איך הולך boozi?הוא עוד במגלן??

נוב 07.

ישן 07-11-2006, 10:40
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Loozi שמתחילה ב "צריך עזרה דחוף בנוגע לשינוי יעוד ביום הגיוס בבקום"

אל תחיה באשליות.

לצנחנים יש גיבוש שצריך לעבור, ולגולני יש ביקוש גבוה מאוד. מחזורי הגיוס ליחידות אלו מלאים בדרך כלל בלמעלה מהתקן.

אתה יכול לדחות את גיוסך למחזור הבא (וגם אז לא בטוח שתקבל את מה שתרצה). או לשבת ב"מעצר בקו"ם" ממנו מעטים מגיעים ליחידות שהם רצו (המקרה הכי "מוצלח" שאני מכיר זה מישהו שרצה צנחנים וקיבל דוכיפת, וזה היה בשנות התשעים) והשאר משובצים במגוון תפקידים אקזוטיים בחיל הכללי.

בנוגע ל"טיב הבסיס" - בחירת יחידה לפי איכות בסיס הטירונים שלה היא דרך אידיוטית למדי לקבל החלטה - הטירונות היא רק חלק קטן מהשירות, ולאחריו מרבית היחידות נודדות בין מחסומים פסטורליים למוצבים ציוריים ברחבי השטחים המוחזקים, הנגב, גבול הצפון ורמת הגולן. בסופו של דבר כולם נתקעים בערך באותם מקומות, ועל כך יעידו הכתובות המשעשעות בחדר השירותים, בו תמצא עדויות לביקורי כל היחידות שהיו באותו מחסום/מוצב.
ישן 07-11-2006, 11:18
צלמית המשתמש של Loozi
  Loozi Loozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Loozi
ומאיפה אתה אומר את כל זה בבטחון כל כך מלא?!

אני לא חי באשליות אבל רוצה סיירת והדרך היחידה שלי לקבל סיכוי להגיע לשם זה להגיע לגולני, גבעתי, נחל...ואני לא מדבר על צנחנים...
ומה יכול ליהיות מצב שבסוף יתקעו אותי בשיריון או הנדסה?... עד אם גם אז אני אומר להם לא מתפנה עד איזה שלב אני יכול לא להתפנות ...
ולקבל דח"ש זאת לא אופציה מבחינתי 4 חודשים זה יותר מדי וגם ככה אני כבר מטפס על הקירות...חח
ופילוט אני מאוד מעריך מה שתה אומר...ו- BOOZI סבבה הוא במגלן אומר שקשה הוא אחד התותחים והמובילים שם הוציאו אותו לקורס חובשים בצריפין אז הוא עזב תיחידה ותטירונות ו"יתגייס" שוב עם המחזור שלנו ...הוא מאוד נהנה בקורס חובשים עם חברה סבבה משלדג מטכל שייטת אגוז ופלסרים למינהם...
בכל מקרה חברה רק תענו לי בקשה על השאלה שלי ורק מי שיודע....

ומה יכול ליהיות מצב שבסוף יתקעו אותי בשיריון או הנדסה?... עד אם גם אז אני אומר להם לא מתפנה עד איזה שלב אני יכול לא להתפנות ...

ישן 07-11-2006, 12:10
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Loozi שמתחילה ב "ומאיפה אתה אומר את כל זה בבטחון כל כך מלא?!"

תראה אני אישית מכיר מישהו שהיה אמור להתגייס למג"ב,הגיע ליום הגיוס שלו בבקו"ם וסירב פינוי ורצה רק לגולני ואחרי שבוע הוא קיבל את זה..וזה לא סיפור של חבר של דוד של בן דוד מדרגה שלישית..

הוא לא ויתר וכבר באותו מחזור(הוא התגייס ביולי06).
ככה שאם תרצה מספיק אתה תוכל להגיע לאן שאתה רוצה..אני מבין אותך שחשוב לך היחטיו"ת והכל..אם תתעקש על אחת מחטיבות החי"ר יש סיכוי שתקבל(צריך מזל בקטע הזה אין מה לעשות)..
יש לך יתרון שאתה מתגייס מוקדם וככה אם תשב נגיד שבוע במעצר בקו"ם ויפנו אותך אחרי שבוע יש סיכוי שתספיק להגיע לגיבוש יחטיו"ת...אם אתה באמת רוצה את זה ולא יתנו לך לאן שאתה רוצה כבר במחזור הזה תמיד אתה יכול לדחות למחזור הבא...העיקר תתעקש ואל תאמין לזה שיש לך אפשרות אחרי שתתגיס לחטיבת כפיר לעבור לגולני כי אין כזה דבר..ברגע שעלית לאוטובוס זה נגמר ושמה אתה תשרת...חטיבת כפיר היא מקום בכלל לא רע אבל אם אתה רוצה יחטיו"ת אתה חייב להתעקש על אחת מחטיבות החי"ר...ברור שבהתחלה יגידו לך שאי אפשר והכל אבל כמו שאמרתי לך...חבר שלי הצליח לעבור ממג"ב לגולני באותו המחזור ולא ע"י דחיית שירות..

בהצלחה!

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר