לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2006, 16:28
  dj antrahx007 dj antrahx007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.03
שלח הודעה דרך AIM אל dj antrahx007 שלח הודעה דרך MSN אל dj antrahx007
לעשות כזה דבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "טיול שנתי, יאללה עצות"

1 - לשים חומר משלשל בג'ריקנים
2-שכולם יושנים והולכים לחדר אוכל או לדיסקו אני יודע
אז תעשו מכה של פלאפוניםקטלני עשיתי את זה וישנו באוהלים יצאתי עם 2 פלאפונים
אחד 944 והשני צביקה פיק הזה ועוד 60 שקל חחח היה טוב
3-לקחת סטיק-לייט ולגזור לו את הראש אחרי שהפעלתם אותו תלכו לאיזה ילד שיושן עמוק תרטיבו לו את הבגדים ותעירו אותו ושהוא יראה שהוא זוהר הוא יקפוץ כמו משוגע
4-אם לוחקים אותכם לאן שהו תעשו טרור (לקחו אותנו לאיזה שיט ב2 ספינות איך שיצאנו מטף אחד ו2 כיסאות עפו למים.אחרי זה אונייה אחת חזרה ואחרי שהיא שפליגה שוב עוד 2 מטפים חחחחחח ושולחן)
וגם ברלד רב מכות אם חבר שלי כולם היו מסטולים וזה היה טובבבב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2006, 17:59
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
אתה אחד המפגרים!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dj antrahx007 שמתחילה ב "לעשות כזה דבר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dj antrahx007
1 - לשים חומר משלשל בג'ריקנים בוא אני יודעי לך שאפשר גם לקבל הרעלה מזה ולמות! החומר הזה הוא לא משחק.
2-שכולם יושנים והולכים לחדר אוכל או לדיסקו אני יודע
אז תעשו מכה של פלאפוניםקטלני עשיתי את זה וישנו באוהלים יצאתי עם 2 פלאפונים
אחד 944 והשני צביקה פיק הזה ועוד 60 שקל חחח היה טוב אם באמת גנבת ולא החזרת אז אתה אחד המושפלים, לגנוב לילדים מהשיכבה?!
3-לקחת סטיק-לייט ולגזור לו את הראש אחרי שהפעלתם אותו תלכו לאיזה ילד שיושן עמוק תרטיבו לו את הבגדים ותעירו אותו ושהוא יראה שהוא זוהר הוא יקפוץ כמו משוגע למרוח על מישהו זרחן?!?!?! זה אחד החומרים היותר מסוכנים ומסרטנים!
4-אם לוחקים אותכם לאן שהו תעשו טרור (לקחו אותנו לאיזה שיט ב2 ספינות איך שיצאנו מטף אחד ו2 כיסאות עפו למים.אחרי זה אונייה אחת חזרה ואחרי שהיא שפליגה שוב עוד 2 מטפים חחחחחח ושולחן) יופי רוצים לעשות לכם כיף ואתם משחיטים רכוש שהו פרנסה של מישהו, כל הכבוד!
וגם ברלד רב מכות אם חבר שלי כולם היו מסטולים וזה היה טובבבב

קיצר אתה אידיוט.

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

ישן 07-11-2006, 16:29
צלמית המשתמש של קורצר
  קורצר קורצר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל קורצר Facebook profile
אואו אחי יש לי מלא כאלה

זה מחוויות שלי ושל חברים שלי בטיולים השנתיים חחחח:
- משכת שיניים(די נפוץ.... עשו לי) במיוחד למורות
- הורדת שיער בשאווה זה מה שאני מתכנן על חבר שלי בטיול שנתי שלנו (תעשה על מישו ממש שעיר
- תפעיל את אזעקות העשן ,עשו את זה כמה ילדים ואז האחרים לא הם שילמו על הנזק
- אם יהיו שם עוד ילדים מבית ספר אחר תתכנו עליהם מכות ,קרה לנו בטיול שנתי של כיתה ט' אחחחח איזה מחזה מרשים פריקים וערסים מתאחדים כדי לזיין מישהו אחר במכות חחח (אפילו הזמינו משטרה חחחח)
- תגנוב לחברים שלך ת'כריות ות'שמיכות עשו לי ושילמו על זה במכות חחח

יש עוד מלא רק כרגע אני לא זוכר חחח

נערך לאחרונה ע"י קורצר בתאריך 07-11-2006 בשעה 16:37.
ישן 07-11-2006, 19:54
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
תעשו מה שאנחנו עשינו..

בכיתה י' :
אחד הקטעים הכי חזקים שיש, שעה אחת לפנות בוקר, לפי השעון של יס (היה לכולם טלוויזיות ויס בחדרים..) כולם יוצאים מהחדרים, עם סדינים/שמיכות וכל החרא הזה על הגוף, יוצאים החוצה מתחילים לרקוד ברחבה של החדרים וזה, באו מורים חח רצו לדעת מי זה כל אחד, פתאום, תוך כמה דקות, כולם נעלמו , הכי טוב .

בכיתה יא' :
היה אסור לצאת מהחדרים אחרי השעה אחת או משהו כזה, אז אני וחברים יצאנו טיילנו וזה, חרטטנו חלק מהמורים שהחברים שלנו הלכו לישון עם הבנות ואנחנו מחפשים אותם, ובסוף הלכנו לישון גם אנחנו, בלילה השני היה פחות נעים שהמורה לספורט חיפש אותי ואת חבר שלי בחדר של כמה בנות ודפק לנו על הדלת בשעה 5 לפנות בוקר, ואנחנו אומרים לו כזה שעכשיו באנו, והוא מחפש אותנו משעה 2 חחח.

בכיתה יב' :
סטטטטטטטטטטלות אש , ממש ממש אש
היה נדיר, לא עשינו משהו דפוק באופן מיוחד,חוץ מדברים רגילים ככמו שלא ישנו בלילות וחלק מהחברים שלי הלכו ב3 לפנות בוקר לאכול בפיצה מטר.. או שאני וחבר החלטנו איך שהגענו שאנחנו "צריכים" ללכת לטיול לקנות כפכפים, הלכנו בלי להודיע וזה, ושאנחנו חוזרים המורה שלי (המחנכת..) מסתכלת עליי עוד שניה הורגת אותי, חשבתי אנחנו מתים, היא באה אליי, "אני לא מסכימה לצאת בלי אישור.." וזהו, חח אני והוא בחיוכים של רצח וזה, וישבנו עם המנהלת על המדרגות ליד החדרים באכסניה באילת דברנו איתה עד איזה 4 לפנות בוקר, ברגיל שהיה רק צחוקים.

תכלס, הכי חשוב שתהנו, אבל תשמרו על פרופורציות, לנו אמרו אסור לשתות אסור זה אסור זה, שתינו, עישנו, הכל היה סבבה, המורים ידעו והעלימו עין, כי הכל היה בסבבה כזה, בלי הרבה שטויות, אין טיול שנתי שלא היה בו אלכוהול

(ח-פ-ר-ת-י..)
ישן 10-11-2006, 09:16
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
חוויות מהטיול.

אוווווווו זה היה טיול כיףףףףףף...

ביקרנו בכפר של דרוזים וילדים קנו נפצים! (אחרי זה בלילה הייתה חגיגה).

עלק אמרו לנו לא להביא משקאות חריפים אפילו רד בול אסור היה להביא, אז אנחנו באים לאכסניה, ופתאום קולטים בקבוק יין בתוך המקרר, אתם קולטים? הם מספקים לנו את מה שאסור להביא, אז שתינו ואחד הילדים זרק את הבקבוק דרך החלון כמו הומו, יום למחרת נכנסת המורה ואומרת כזה "איך היה היין ששתיתם?" אנחנו כזה בשוק, איך היא יודעת, ואז היא אמרה שראתה מחוץ לחלון ת'בקבוק, ובגלל שזה היה שם לפני שבאנו היא לא עשתה לנו כלום.

אחרי האוכל אנחנו חוזרים לאכסנייה, ושני חברים שלי נעולים בתוך החדר, אנחנו צועקים "יזונות פתחו" אבל לא! הם לא פתחו, אתם קולטים חצי מהשכבה מול החדר ואנחנו כולנו עצבים מתים לזיין אותם מכות, קיצר אז הם כבר פחדו לפתוח שלא נהרוג אותם, חבר אחד שלי הצליח לברוח (שאחרי זה קיבל ממני אישית מכות) ואחד פתח את הדלת וננעל בשירותים, חצי מהשכבה בחדר שלנו וזה, אז עכשיו בא הקטע המצחיק! הוא בשירותים וננעל, מה יכולנו לעשות? חבר שלי לקח AXE וריסס מתחת לדלת, אתם קולטים אותו מתחיל להשתעל וזה, לצעוק יבני זונות דיי, ואנחנו אומרים לו אם אתה לא פותח אנחנו חונקים אותך.
בסוף הוא יצא...
היו מלא מכות רציניות היה צחוקים...

אחרי זה הלכנו לחדר של הבנות, ועשינו כמו סרט פורנו כזה (לא באמת)
אחת צילמה ואנחנו כזה עשינו יענו מתחת לשמיכות עושים סקס, זה פשוט קורע חבל"Z!!!

אחרי זה הלכנו לבריכה וחשבתי שיהיה קר אז לא הבאתי בגד ים (ואחרי זה התחרטתי מאוד!!!)...

danDS אגב היה איתי בחדר (אם שכחתי משהו ואתה קורא תוסיף)...

הכרתי ילדה מאוד חמודה שקוראים לה יוליה

ועוד משהו שאני לא יכול לספר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:48

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר