לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2006, 19:10
  shirF shirF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.06
רוצה לגשת שוב למבדקי צוות אויר

הגשתי כבר שני ערעורים ושניהם לצערי נידחו. עכשיו לא בראש שלי לותר.
אז לפני שאני שולחת ערעור שלישי אני רוצה להסדיר כמה עניינים.

את הבשורה שגם הערעור השני שלי נדחה קיבלתי אתמול, במכתב מהמדור הפסיכוטכני (לא מהלשכ"ג) וצוין שם בין היתר הפקס של המדור. יש אפשרות לשלוח את הערעור ישירות לפקס הזה או שזה חייב לעבור דרך הלשכ"ג שלי?
-הבנתי שמי ששולח "יותר מדי" פקסים עלול לקבל טלפון לא נעים במיוחד מהלשכ"ג, או לחילופין מכתב בו אומרים לו להפסיק לשלוח פקסים. זה נכון?

מעניין אותי לדעת אם יש סיבה מסוימת בגללה חלקנו מקבלים מבדקים חוזרים לאחר ערעור אחד בלבד, וחלקנו (אני) צריכים לשלוח ארבעה, חמישה ערעורים עד לקבלת הזימון החוזר. יכול להיות שזה קשור לביצועיי במבחנים? (הם היו עד כדי כך חלשים?)

ועוד משהו קטן. במכתב מצאתי רשום "בקשתך נבדקה שוב, בכובד ראש, על ידי הח"מ..."
מה זה ח"מ?

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2006, 21:38
  SpiritKK SpiritKK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shirF שמתחילה ב "את המבחנים הפסיכוטכניים עברתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shirF
לא חושבת שנראיתי מבואסת או משהו כזה אבל היא אמרה שאם זה נורא חשוב לי אז אני יכולה להגיש ערעור.
היא לא היתה אומרת כזה דבר אם לא היה סיכוי, נכון?

הייתי במבדקים אתמול(ונפלתי אחרי המבחנים, אני ממש מיוחד) וגם לי המאבחנות אמרו שיש אפשרות לערער. הן גם אמרו שבגלל שזה יהיה הערעור השני שלי(הגשתי חריג כדי בכלל לקבל את המבחנים, מכיוון שאני קב"א 53) הסיכוי שיאושר פחות- אבל שווה לנסות. אם זה באמת חשוב לך והם יראו את זה, אני מאמין שהם בסופו של דבר יאשרו. הרי להביא אותך למבחנים לא כרוך באיזהשהו מאמץ לוגיסטי משמעותי בשבילם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shirF
-הבנתי שמי ששולח "יותר מדי" פקסים עלול לקבל טלפון לא נעים במיוחד מהלשכ"ג, או לחילופין מכתב בו אומרים לו להפסיק לשלוח פקסים. זה נכון?
תודה

הפקידים מלשכ"ג ממש לא הולכים לישון בלילה עם מחשבות על המלש"בים ששלחו להם פקסים באותו יום. לזה ששלח לך את הדחייה את רק עוד שם ברשימה.

תפקססי, תטלפני, ותנדנדי כמה שצריך. הרי זה השירות שלך, והכי חשוב שתעשי בו את מה שאת רוצה והכי מתאים לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר