לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2014, 15:32
  merbdirk merbdirk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.14
שימוש בחוסמי עורקים בצבא

שלום,

אמנם זו הודעה ראשונה שלי אך אני נוהג לקרוא בקביעות בפורום מאז 2006, אז צריך להתחיל מתישהו

שמי אדיר, סטודנט לרפואה בטכניון וכחלק מפרויקט שלנו (עם עוד 3 מחבריי ומהנדס) המשתתף בכמה וכמה תחרויות יזמות אנו עובדים על חוסם עורקים חדשני שאמור להיות זול יותר, מהיר יותר ופשוט יותר להנחה יחסית לחוסמי העורקים בקיימים כיום בשוק.

כחלק מהתהליך אנו נדרשים לברר מהו הצורך הקיים כיום ב"שוק" שיכלול מן הסתם את צה"ל - צורך חוסמי העורקים הגדול במדינה.
רציתי לשאול בבקשה, האם ידועים לכם היקף השימוש בחוסמי עורקים במלחמות/מבצעים האחרונים ? האם אתם יודעים מה היקף השימוש בח.ע. מסוג CAT בצה"ל ? כמה חוסם עורקים רגיל מגומי עולה לצבא ? האם ראיתם במהלך שירותכם חוסמי עורקים אחרים (לא גומי ולא CAT) בשימוש בצה"ל ?

זכורה לי מצגת שפירטה את נתוני הפציעות ממלחמת לבנון השניה שכללה פירוט על הפעולות הרפואיות שבוצעו בשטח, האם מישהו יודע האם ניתן להשיג אותה ?

אודה לכל עזרה בכיוון,

תודה ושבת שלום,
-אדיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2014, 22:28
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
קודם כל, מומלץ לשרשר תגובות אל מי שאתה עונה לו ספציפית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי merbdirk שמתחילה ב "תתפלא כמה אנשים לא יודעים..."

(בשביל זה קיים כפתור ה"תגובה" בכל הודעה - לוחצים עליו, והתגובה משורשרת - כמו זו שלי עכשיו).
עכשיו, אני לא מבין ממש בנושא - אבל כן יש לי רעיון (אולי? אם לא בוצע כבר בעבר) בשבילך: הרי כששמים ח"ע, צריך לכתוב על הפצוע את השעה ששמת לו את הח"ע. אז למה שלא לעשות את הח"ע מגומי שמהרגע שמשתמשים בו, משנה את צבעו לאורך זמן - נניח, מצבע כחול לאדום - כאשר הגוון של הצבע מצביע על כמה זמן ה-ח"ע בשימוש, בדומה לנייר לקמוס שמודד רמות pH.
זה לא חייב להיות ה"חידוש" במוצר, אבל בוודאי זה יכול להיות פיצ'ר שימושי

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר