לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2006, 01:42
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
איך לחלק אתה החיים שכולם יהיו מרוצים ?

אלהן .. ושוב אני רושם לכם - זה לא בדיוק בעיה אבל אתם תבינו בהמשך ...
כל סוף שבוע אני וחברה שלי יישנים אחד אצל השני פעם אני אצלה פעם היא אצלי ...
נורא כיף לנו ביחד (אפילו שלמי שהספיק להכיר יש פה ושם אי הבנות קטנות ).
אנחנו גם מתראים כל יום - כל יום !! אנחנו לא יכולים לוותר אחד על השני זה ממש מחלה !
שאני עובד אני נוסע אלי או היא אלי ורואים אחד את השני אפילו שעה או שעתיים לא הרבה בכלל .. זה ממש התמכרות ונורא כיף לי עם זה מאוד !! אני לא יכול בלעדיה !
עכשיו מתחיל להיות החלק המעצבן .. האהבה סינוורה אותי אני לא רואה אף אחד כבר !
בקושי רואה את המשפחה שלי .. את ההורים והאחריות שלי שעובדות וחוזורת מאוחד ואני לא בבית ..
ואם היא אצלי והם כן רואות אותי הם תמיד רואים אותי איתה בבית ... אוכלים ביחד יישנים ביחד הכל !
למשפחה שלי זה קצת מפריע ואני שם לב.. כאילו אין להם בעיה עם חברה שלי .. אבל כואב להם שהם לא רואים אותי כי הייתי טיפוס מאוד בייתי ומפונק כזה כי אני האח הקטן ( שכבר קצת גדל)..
וגם בימי שישי ושבת הם לא רואים אותי עד שיש יום שכולם ביחד על המשפחה אני לא נמצא כי אני אצל החברה !! אבל ככה אני רוצה וככה אני אוהב וקשה לי לוותר על זה .... אבל חשובה לי המשפחה שלי גם מאוד מאוד יותר מכל דבר !!
מקום ראשון אצלי זה תמיד אמא !!!! ואחרי זה בא כל שאר הדברים.....
כולם אומרים לי שזה לא טוב להיות כל הזמן דבוק בתחת של השני ... אבל לי ולחברה שלי כיף ככה... אפילו שזה יכול בסוף להיות לא הכי טוב ואמרתי לה על זה פעם והיא לא קיבלה את זה יפה .. היא כעסה נורא על מה שאמרתי שכיוויכול אני לא רוצה לראות אותה הרבה ... וזה לא הייתה הכוונה !
הקטע שלי טוב ככה אבל אני חייב לארגן לי את לוח הזמן שככה כולם יהיו מרוצים .....
ואני לא יכול להגיד לחברה שלי טוב היום לא יישנים ביחד כי זה ניהיה דרך קבע ממש ! ושוב אני מדגיש שטוב לי ככה וכיף לי ואני מאוהב ומאושר עד השמים !!
אבל איך פותרים את התסבוכת הזאת...אני מקווה שהבנתם אותי זה קצת נושא שקשה להסביר אותו כי הוא מורכב אבל זה בגדול התמונה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר