לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2007, 21:28
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
ערכו של הזמן.

ראיתי שאנשים בפורום מתעניינים במידע רוחני מה שלא ידעתי עד עכשיו.
אז מידי פעם השתדל להביא מאמרים משעשעים ולא ארוכים מידי על הבטים בחיים.

הפעם ערכו של הזמן

תאר לעצמך, שיש בנק המזכה אותך בכל בוקר בסכום של 86,400 ₪.
היתרה אינה עוברת מיום ליום.
בכל לילה, כל סכום שלא הוצאת במשך היום נמחק.
מה היית עושה? מוציא כל שקל כמובן.

לכל אחד מאתנו בנק שכזה.
שם הבנק : ז מ ן.

בכל בוקר אנו מזוכים ב- 86,400 שניות. בכל לילה מה שלא נוצל לטובה, הולך לאיבוד. היתרה אינה עוברת ליום שלמחרת. אין אוברדרפט. בכל יום, נפתח החשבון מחדש. בכל לילה, מה שנותר נמחק. אם לא השתמשתם במה שהיה בחשבון - ההפסד כולו שלכם. אי אפשר לחזור אחורה. גם אי אפשר למשוך כנגד המחר. מוכרחים לחיות בהווה, על חשבון הזמן שניתן לנו בכל יום.

השקיעו את זמנכם, על מנת להשיג ממנו את מירב הבריאות, האושר וההצלחה בעתיד. השעון מתקתק, נצלו את הזמן, היום!

על מנת להבין מהו ערכה של שנה אחת - שאלו תלמיד שנשאר כיתה.
על מנת להבין מהו ערכו של חודש אחד - שאלו אמא שילדה פג.
על מנת להבין מהו ערכו של שבוע אחד - שאלו עורך של עיתון שבועי.
על מנת להבין מהו ערכה של שעה אחת - שאלו אוהבים המחכים לפגישה.
על מנת להבין מהו ערכה של דקה אחת - שאלו את האדם שפספס רכבת.
על מנת להבין מהו ערכה של שניה אחת - שאלו את האדם שניצל מתאונת דרכים.
על מנת להבין מהו ערכה של אלפית השניה - שאלו את הספורטאי שזכה במדליית כסף.

תבינו מהו ערכו של כל רגע ותוקירו אותו יותר, אם חלקתם אותו עם אדם מיוחד, אדם יקר. זכרו שהזמן אינו ממתין לשום אדם.

האתמול הוא היסטוריה.

המחר אינו ידוע.

היום הוא מתנה. אולי בגלל זה באנגלית קוראים לזמן ההווה: Present.

מקווה שנהנתם .

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2007, 18:48
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה ממש יפיפה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "ערכו של הזמן."

בקשר לניצול הזמן - חשוב מאוד איך מנצלים אותו. אני לפעמים חושבת לעצמי - למה לי להתעצבן או לכאוב או לכעוס? למה לבזבז את הזמן? אני לא רוצה להגיע למוות בצורה כזו. אני רוצה להגיע לשם כשאני יודעת שבאמת עשיתי דברים. עשיתי - הכוונה - התקדמתי רוחנית, עשיתי את התפקיד שלי. קשה לי להגדיר אפילו לעצמי מה בדיוק התפקיד שלי כאן או מה זאת אומרת "עשיתי משהו". כל רגע שאני יוצרת, מוציאה רגשות אהבה מתוכי, חושבת מחשבות חיוביות, מחשבות של השראה, הארה, רעיונות מקוריים וחדשים, מחשבות שמחות, כל רגע צחוק בשבילי - זה נקרא בשבילי ש"עשיתי משהו". כל רגע שהיה לי דחף ותחושה פנימית שזה הזמן לעשות משהו, ועשיתי בדיוק בזמן שהרגשתי שצריך לעשות - זה נקרא בשבילי ש"עשיתי משהו". מצד שני כל רגע שיש לי מחשבות שליליות, מגבילות, מחשבות שלא הכל אפשרי, כעס, עצב, כאב לב והדודנים שלהם - כל רגע כזה זה רגע מבוזבז מאוד מבחינתי.
היום אני מבינה פחות ופחות מהי בדיוק "התקדמות רוחנית". מידי פעם אני רואה בטלוויזיה קצת מהרצאותיו של הרב לייטמן על קבלה תלמוד עשר הספירות (זה סתם בשביל הכיף, אני לא לומדת קבלה), אז הבנתי שהרוחניות היא בעצם להפוף למשפיע, לנותן. זה המושג של "לתת", אבל זה לא בדיוק ה"לתת" איך שאנו מבינים אותו. זה הרבה יותר גדול מזה. וגם העיניין הוא שברגע שאתה נעשה רוחני אתה מרגיש ומודע למשהו מחוצה ממך. לרוחניות ע"פ המושגים של הקבלה אין כל קשר לעיסוק במיסטיקה או בכל דבר שקשור לאנרגיות, ישויות ועוד כהנה וכהנה. באחת ההרצאות הוא ענה למישהי שם שאם אנו שומעים את הדברים האלה (קבלה), זה אומר שאנו יכולים לעשות את כל התיקון שלנו כבר בגילגול הזה, ואני מסתכלת על העתיד, איך שאני חושבת שצריך להראות אדם מתוקן, ואני לא מאמינה לו. כי הדרך ניראית לי כל כך ארוכה שזה בלתי אפשרי לגמור הכל בגילגול אחד. הכוונה, בלתי אפשרי לי, לא בהכרח לאחרים.
טוב, אלו סתם הגיגים...
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר