לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2006, 12:46
  משתמש זכר ido_r ido_r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
למה נפלתי דווקא איתה?

התחלתי עם מישהי קשר.
לא יודע מה מושך אותי בה, אני פשוט נמשך אליה.
לפי דעתי היא מדהימה, לא מושלמת אבל בדיוק מה שאני צריך.
יצאנו כמה פעמים והתנשקנו כמה פעמים, אבל יש בעיה.
הנה קצת רקע על הסיפור.
אני גדול ממנה בשנתיים, היה לה חבר שנתיים (מן אהבת ילדות כזאת), והם נפרדו לפני איז 4 חודש משהו כזה, היא התגייסה לא מזמן.
עכשיו אני, עוד לא קרה לי שהתחלתי משהו וזה נמשך יותר מידי זמן.
אני נראה דיי טוב לטעמי ועוד הרבה אמרו לי את זה. בדרך כלל יצא לי שבנות התחילו איתי. (בלי להישמע יותר מידי סופר אגו).

אבל הבעיה הגדולה שדווקא איתה לא הולך לי. דווקא היא שאני כל כך רוצה עושה בעיות.
כל פעם יש לה את התירוצים המפגרים שלה, לפעמים היא לא עונה לטלפונים ואז היא נותנת תירוצים כאלה.
אז אני שואל אותה את רוצה שלא נדבר כי אין לי בעיה עם זה, ואז היא אומרת לי שהיא כן רוצה שנדבר.
שאני מזמין אותה לצאת היא אומרת שהיא יוצאת עם חברות ואז אחרי שאני יוצא עם חברים היא מתקשרת או שלוחת הודעה ושואלת מה אני עושה.
עכשיו באמת שאין לי כח לכל המשחק הזה, אמרתי לה תגידי את רוצה משהו או לא רוצה, והיא כל הזמן מושכת את הזמן עם זה.
יש משפט שאומר קשה איתה ועוד יותר קשה בלעדיה.
אצלי הוא הולך ככה קשה בלעדיה עוד יותר קשה איתה.
עכשיו באמת שאני כבר לא יודע מה לעשות, חלאס הלכו לי כל הרעיונות כבר.
אני כבר הגעתי למצב שאני מתנהג כמו סמרטוט איתה, כל פעם מוותר וכל פעם שהיא אומרת משהו אני שותק. באמת שאני מעדיף כבר לא להיות איתה מאשר להיות סמרטוט.

רק רציתי לשתף אותכם קצת בבעות שלי.
תודה על ההקשבה חבר'ה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 16:29
צלמית המשתמש של rambul
  rambul rambul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.06
אם אין אני לי - שבי לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ido_r שמתחילה ב "למה נפלתי דווקא איתה?"

הבעיה שלך שאתה מאוהב במישהי שלא זורקת קצוץ לכיוון שלך.
צרת רבים לא מנחמת במקרה הזה כלל. כוותיק שחווה את הגילגול הזה מספר פעמים אני מבין מה שעובר עליך ומזדהה איתך לגמרי. כבעל נסיון אני ממליץ לך לעשות את מה שעושים כשפושה נמק חס ושלום באחד מהגפיים - כורתים.
אתה יודע למה כורתים? כי אם לא - הנמק הזה מתפשט מהר מאוד, כל הדם בגוף הופך לרעל וסוף המתנגד לכריתה שחור משחור.
אז כורתים ומחכים... כשכורתים לא מתקשרים אליה וזה כאב הכריתה, יכול לשגע אותך ואתה חייב לחרוק שיניים ולהחזיק מעמד.
עכשיו, אם היא לא יכולה לנשום את אויר העולם לריאותיה בלעדיך, היה סמוך ובטוח שהיא תרוץ אחריך יחפה על גחלים ותתחנן שתחכה לה.
התסריט הסביר יותר הוא שתתהלך עם הגדם הארור, פניך מיסרות וכולך כואב ודואב והיא תחגוג איפהשהו עם מישהו. ולא שזה לא בסדר! זה טבעי לחלוטין ויש להכיר בכך.
והנה יעברו הימים, יחלפו השבועות ויום אחד תסתכל בכאב על הגדם הזה ותפער פיך בתדהמה! בלי שהרגשת צמחה הגפה הכרותה ליד או רגל לתפארת ובעצם זה כבר לא כואב לך יותר כלל...
יום אחד אתה הולך ברחוב ומי באה מולך?... בעצם רגע!!... איך קוראים לטמבלה הזאת?... תאמין לי שתפרוץ בצחוק ותמשיך ללכת ברחוב שורק למישהי אחרת.
אמן כן יהי רצון
ישן 09-11-2006, 23:25
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ido_r שמתחילה ב "למה נפלתי דווקא איתה?"

שניה...

אתה אומר שהיא בצבא ואני משער שאתה גם\או לפחות היית חייל?

אז תחשוב על זה שניה יש מצב שעכשיו שהיא מתגייסת טריה קשה לה בהתחלה להיסתגל למערכת הצבאית והיא משקיעה בזה יותר זמן מאשר ביחסים שלה איתך אחי.

והתוצאה היא שאין לה זמן, ודווקא שהיא מפנה(נקודה חשובה היא כן רוצה היא מפנה לך מקום, שולחת לך הודעות מתעניינת) לך זמן אתה עסוק....

כמו הרבה אנשים פה במקרה של הבנים אתה צריך ליזום וללכת אליה ובעיקר ללכת לקראתה או שתיבחר בגישת חיים שלי שהיא גם לא כל כך נוראה "אדישות נצח"....אבל השאלה אם אתה בנוי לזה..ואם היא באמת שווה את זה שתאכל את עצמך...

אחי אם זה כל כך נורא ואין מה לעשות ניסת הכל ושום דבר לא הולך.......... בחיים אבל בחיים על תיהיה סמרטוט(גישה לכל החיים!)

נ.ב.
Rambul
ממש אהבתי תתגובה הראשונה שלך זה מקורי?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:48

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר