לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2007, 16:43
  תומר תורג'מן תומר תורג'מן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.07
זה כל הסיפור שהיה וכנראה נגמר . על הילדה של חיי

בכיתה ט היא ניסתה להיות ידידה שלי .
היא שאלה אותי כל יום מה העניינים ?
אני חשבתי שהיא מנסה להתחיל איתי אז כתבתי לה מכתב אהבה ובו אמרתי לה מה אני מרגיש כלפיה .
היא אמרה לאותה חברה שלה שסיפרתי קודם שהיא תחשוב על זה .
אחר כך שכבר לא יכולתי לחכות כי חשבתי שהיא שכחה מהעניין ניסיתי שוב לתת לה מכתב והיא התעצבנה עליי ואמרה : " תעזוב אותי כבר אתה והמכתבים המטופשים שלך "
מאז אני בהלם ופוחד לגשת אליה .
אבל בסוף כיתה י' ביקשתי ממנה סליחה על שהיא נפגעה ממני והיא סלחה ואמרה שלא חשוב היא לא נפגעה ושאלה אם אני רוצה להגיד לה עוד משהו .
אבל באותו זמן נדחף לנו איזה ילד באמצע השיחה ולא ביקשתי ממנה את המספר טלפון שלה כפי שרציתי .
ואז זה עבר ונגמר .
בכיתה י'א ראיתי אותה הרבה זמן עם מישהו ואחרי שראיתי שהיא יושבת לו על הברכיים הבנתי שזה חבר שלה ( והוא באמת היה חבר שלה ) .
לאחר שהם נפרדו היא שוב ( כמו בכיתה ט ) ניסתה להתיידד איתי הבעיה שאין לי מושג למה לא שיתפתי פעולה בדיוק!!
ואני אוהב אותה מכיתה ט עד היום ולא חשבתי על אף אחת אחרת מכיתה ט .
אני אולי לא באמת אוהב אותה כמו שאתם פה אומרים לי אבל אני צריך להיות אתה כדי לדעת .
ורק שתדעו שהיא באותה שכבה איתי זאת אומרת שאני איתה גם בטיולים שנתיים ותאמינו לי 3 שנים הספיקו לי להבין שאני אוהב אותה למרות הדברים הלא כל כך יפים שלה .
אני פשוט מאוהב בה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
והנה עכשיו יש לה שוב חבר וזה לא אני , כי אני אפס .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 18:02
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
כי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תומר תורג'מן שמתחילה ב "זה כל הסיפור שהיה וכנראה נגמר . על הילדה של חיי"

כי לא רצית שוב להיפגע אז לא ניסית זה טבעי.
חשבת שאולי יקרה שוב מה שקרה בכיתה ט' שהיא מתחילה אתה תמשיך ולא יקרה כלום והיא תתקרר ולא תרצה אז הפסקת.
עכשיו תחשוב על העתיד אתה לא יודע עוד כמה זמן היא תהיה עם החבר אם הם באמת אוהבים ומסתדרים אני מניח שהם יהיו הרבה זמן,וגם אם הם יפרדו יקח לה אולי זמן לשכוח אותה בקיצור אני חושב שהתעמקת בה יותר מדיי ועכשיו אתה שקוע אז או שתצא ממנה ואם אתה לא יכול פשוט תחכה עד שהיא תפרד מהחבר הזה ותיגש לדבר איתה כמו גבר(ולא בגישה של אני אפס כי אז באמת אתה תיצא כזה) ואם לא ילך אז לא ילך עדיף מאשר להישאר מאוהב ולאכול את עצמך?

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר