לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 17:21
  kryptoguy kryptoguy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
רק לי אמרו ששיתוף פעולה זאת הדרך פעולה הכי טובה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העיתונאי שמתחילה ב ""האם ישראל תפציץ את איראן?""

לישראל צבא חזק לאמריקה צבא חזק היא עכשיו בונה בסיסים ענקיים בעיראק שזה כמה צעדים מאיראן ישראל יכולה להתמודד מול סוריה ואיראן ביחד אם ארה"ב תעזור לנו ואנחנו נעזור לה, ומה עם מדינות כמו צרפת וגרמניה הם לא מפחדים מהאיום האיראני? להכריז על איראן שיתוף פעולה צבאי של כמה מדינות להתחיל להתכונן למלחמה שאיראן רק תראה את ההכנות ותפחד ואולי הקוף יוותר על הגרעין אחרי הכל הוא יבין שזה או גרעין או איראן כבושה+הרוסה, העולם יראה הרבה יותר טוב בלי האיום האיראני לא הגרעיני ולא שאר הצבא שלו. אם הרוסים יהיה בשקט מה שאני מאמין שיקרה יש מצב לקבוע הישגים למלחמה הזאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2006, 20:39
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
רק להנהגה האיראנית יש תמונה מלאה על מתקניה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ghostrider23 שמתחילה ב "תגובה בוגרת"

אף איש מודיעין רציני לא יצא בהצהרה דומה לשלך, כי אתה יודע רק מה שאתה יודע. תרשה לי לפקפק בקיום של מודיעין מדוייק כפי שתארת אפילו לגבי חלק מהמתקנים. אתה יכול לטעון שיש לנו מידע מספיק לפעולה כנגד מתקנים מסויימים שאנחנו מעריכים שהם קריטיים, אבל כל מדינות המערב מודות שאין בידיהן תמונת מודיעין מלאה או אפילו טובה. לא הוצגה לצבור בארץ או בעולם שום ראיה להבט הצבאי של התכנית האיראנית, ומאידך הקהילה הבינלאומית מופתעת שוב ושוב מהיכולות הטכנולוגיות של הפרסים. שתי העובדות הללו הן בעצמן הוכחה לקוצר ידו של המודיעין במערב ובישראל. הטענות שלך פשוט לא רציניות ולכן זכית לתגובתי הקודמת.

נערך לאחרונה ע"י Sam Weller בתאריך 10-11-2006 בשעה 20:41.
ישן 10-11-2006, 21:05
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אז שוב אני חוזר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ghostrider23 שמתחילה ב "מספר הערות"

אתה יודע רק מה שאתה יודע. המתקנים הרלוונטיים שיש לנו מודיעין עליהם הם ככל הנראה רק חלק מהמתקנים הרלוונטיים. זו צריכה להיות נקודת ההנחה של איש מודיעין.

לציבור לא צריך לספר הכל, גם לא את הרב, אבל כשנשיא ארה"ב מבקש לגבש קואליציה בינלאומית להטלת סנקציות על איראן הוא נדרש לפחות לבדל אינפורמציה שניתן לחשוף כדי להכשיר את דעת הקהל. עד כה איש לא סיפק בדל אינפורמציה כזה. תאמר שיש אינפורמציה כזאת אבל היא כולה חסויה בגלל חסיון מקורות - אזי זה רק מחזק את הערכתי שהמידע הקיים מוגבל מאד, שכן כדי ליצור תמונת מודיעין מלאה מהסוג שאתה מדבר עליו יש צורך ביותר ממקור אחד, ולא ייתכן שכל המקורות רגישים עד כדי כך.

הזלזול שאני מביע אינו מופנה כלפי קהילת המודיעין הישראלית אלא כלפי רוח הדברים שלך, ועם זאת כאשר רואים את הרקורד של המודיעין הישראלי בשנים האחרונות יש סיבה רבה לדאגה וסקפטיות.
ישן 11-11-2006, 19:34
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
מה לגבי ה SA15 שהפרסים אמורים לקבל מרוסיה?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ghostrider23 שמתחילה ב "מכ"מ נ"מ"

MOSCOW (Reuters) - Iran has signed a deal to buy Russian tactical surface-to-air missile systems, a Russian newspaper reported on Friday.

Iran is to buy 29 TOR-M1 systems, designed to bring down aircraft and guided missiles at low altitudes, said the Vedomosti daily, citing Russian defense sources close the deal.

The deal is the biggest sale of Russian defense hardware to Iran for about 5 years, the newspaper said. It did not say how much the order was worth.

Defense industry officials could not immediately be reached for comment.

Tehran is under intense international pressure after failing to convince the United States and others its nuclear scientists are working on fuel for power stations rather than bombs.

Russia is helping Iran build a nuclear power station at Bushehr.

http://today.reuters.com/news/newsAr...-IRAN-ARMS.xml

מישהו יודע מתי הם אמורים לקבל אותם? ואם כן, לא כדאי לעשות משהו לפני שהם יקבלו אותם? לא יהיה קצת קשה עד בלתי אפשרי לפעול נגד איראן כשזה יקרה?

ישן 24-11-2006, 11:11
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
נ"מ איראני, למיטב ידיעתי.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ghostrider23 שמתחילה ב "מכ"מ נ"מ"

טילי Sayyad-1 (כנראה העתק מקומי של ההוק, למרות שיש טענות לשילוב טכנולוגיות בינו להין SA-2/3).
Feimeng 90 הסיני (HQ-7 בשמו השני, למעשה שיפור של הקורטל).
SA-5 הסובייטי.
Misagh 1 (העתק מקומי של הQW-1 הסיני).
RBS-70 השוודי.

ויש להם את ה Skyguard של נורתופ גרומן.

ישנן לא מעט שמועות/עסקאות שמדברות על רכש של SA-15 ,SA-16 ו S-300, אבל הן כנראה לא יצאו לפועל.

אמנם מערך הגנה אווירית מתפקד, אבל כבר קראתי על מערכי הגנה אווירית מסוכנים יותר.
מעניין אם יש פה מישהו שטס מהצד השני של הטילים האלו ויכול לאושש/להפריך את התרשמותי.

ישן 23-11-2006, 12:52
  moshayov moshayov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.06
לדעתי יש מספיק אמצעים
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ghostrider23 שמתחילה ב "הכוונה היא"

לעניות דעתי ישראל יכולה לבצע מבצע כזה. מכיוון שאין לנו את הפריולגיה שיש לארה"ב לבצע הפצצות מסיביות שימשכו כמה ימים. על חיל האוויר לתכנן מבצע הפצצה חד פעמי על כל אתרי הגרעין באירן בו זמנית. לפי מה שאני קורא העיתונים ישנם 12 אתרים שצריך להשמיד. אם נקח החשבון 4 מטוסי הפצצה לכל אתר אנו צריכים 48 מטוסים. נוסיף לזה שלחלק מהאתרים צריך יותר חימוש לכן צריך 60 מטוסי הפצצה. בנוסף צריך עוד לפחות 40 מטוסי ירוט להגנה על המטוסים. סה"כ 100 מטוסים שצריכים להגיעה בו זמנית ל 12 מטרות האירן. אופן ההפצצה יהיה כך המטוסים ישגרו טיל שמתביית על מכ"ם להשמדת המכ"מים של סוללות הנ"מ. כאשר ההפצצה תתבצע מגובה רב ע"י פצוצות מונחות GPS. חיל האוויר האירני ינסה להתנגד אבל הגלל כמות המטוסים שלנו הוא לא יוכל לעשות הרבה ורוב המטוסים שלו יופלו ע"י המטוסים המחפים שלנו.
לרשות חיל האוויר ישנם 25 מטוסי F15-I שיכולים להגיע לאירן ולחזור ללא תדלוק. ב-2003 חיל האוויר התחיל לקלוט את מטוסי F16-I סה"כ צריכים להגיע 102 מטוסים עד סוף 2007 אני לא יודע כמה הגיעו עד עכשיו. לכן אני יניח שהגיע חצי כלומר 50 מטוסים. למטוסים אלו גם כן כושר טיסה הלוך חזור ללא תדלוק לאירן. להשלמת התמונה נוסיף עוד טיסת של מטוסי F-15C שתספק בעיקר חיפוי אווירי ויש לנו 100 מטוסים נדרשים.
פה הייתי מוסיף גורם נוסף הייתי מעביר שני צוללות לכיוון המפרץ הפרסי או לפחות לים הערבי. צוללות אלו צריכים להקיף את אפריקה אבל יכול להיות להם תפקיד חשוב בתחילת המערכה בשיגור טלי שיוט. על מתקני שליטה ופיקוד אירנים לצורך השבתתם זמן קצר לפני שמטוסים שלנו יגיעו. בנוסף מטוס שיפגע יכול לנטוש העל הים והטייס יאסף ע"י הצוללת.
אני לא רוצה לפרט מה האירנים יכולים להעשות לאחר המתקפה לדעתי לא הרבה. אני יפרט אולי יותר מאוחר. רצתי לדעת מה אתם חושבים על תוכנית התקפה כזו ואם היא אפשרית?
ישן 23-11-2006, 17:20

התמודדות עם חיל האוויר האירני
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[QUOTE=moshayov] חיל האוויר..."

על פי פירסומים יש לחיל האוויר האירני בין 200 ל300 מטוסים אני לא יודע מה הקשירות שלהם כנראה לא מלאה. במקרה של התקפת פתע של ישראל כאשר אין כוננות מיוחדת של חיל האוויר האירני אני מניח שהם יכלו להעלות לאוויר לא יותר מ50 מטוסים. במצב כזה 100 מטוסים שלנו מול 50 שלהם. לא נישכח גם שהמטוסים מפוזרים על פני כל המדינה הגדולה של אירן. כאשר גם האיכות וגם הכמות לטובתנו אני מניח שהתוצואת יהיו לטובתנו. גם מבחינה היסטורית של חיל האוויר בכול המלחמות תראה שבקרבות אוויר חיל האוויר בדרך כלל מנצח על ה-0. בפעם האחרונה שהיו קרבות אוויר גדולים בין חיל האוויר שלנו לחיל האוויר הסורי במלחמת לבנון הראשונה התוצאה היתה 100:0 לטובת חיל האוויר.

נכון עבורו יותר מ20 שנה מאז אבל לדעתי היתרון התכנולגי רק גדל. הבעיה תהייה התמודדות עם נ"מ לכן הצעתי להשתמש בטילים לטווח רחוק כמו הפופאי לפגוע במכמ"ים ולהפציץ מגובה רב בעזרת פצצות GPS או בשמם המקצועי GDAM. העבדות בצד שלנו יהיו במקרה הטוב 0 במקרה הרע עד 5 מטוסים מופלים. מה שצריך להדעיג זה יעלות הפצצות. אם חיל האוויר יעשה שעורי בית כמו שצריך כנראה שהיעלות תהיה טובה. ובמקרה הפחות טוב לבצע גל שני ואפילו שלישי עד להשמדת כל המטרות שהוקצו.
ישן 23-11-2006, 18:14
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי moshayov שמתחילה ב "התמודדות עם חיל האוויר האירני"

אני לא רואה שום סיבה להאמין לפרסומים זרים בנוגע לכמות המטוסים של האירנים,אתה אף פעם לא יכול להיות בטוח במאה אחוז שהם לא קנו מרוסיה טייסת או שניים או אולי יותר.
אפשר לדעת איך הגעת להערכה שהם יצליחו להעלות לאוויר רק 50 מטוסים?אני די בטוח שיש להם כמה מכמי"ם שיתריעו להם על המטוסים המתקרבים.ובעיניין הפצצות והטילים,אתה שוכח שהמטוסים נושאים כמות מוגבלת של תחמושת,וסביר להניח שהיא תגמר לנו לפני שהם לפני שטילי הנ"מ והמטוסים יגמרו לאירנים,וזה יחדור על עצמו גם בגל השני והשלישי...
חוץ מזה,ההשוואה שלך בין חיל האוויר האיראני לסורי היא לא מציאותית-הסורים כמעט ולא משקיעים בחיל האוויר שלהם(אתה יכול למצוא כתבה על זה באתר של חיל האוויר)ומעדיפים את כוחות הנ"מ שלא השתתפו בקרבות(לפי מה שאני יודע).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י ofir_arzi בתאריך 23-11-2006 בשעה 18:16.
ישן 24-11-2006, 11:32
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

כמה השגות...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "אני לא רואה שום סיבה להאמין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ofir_arzi
אני לא רואה שום סיבה להאמין לפרסומים זרים בנוגע לכמות המטוסים של האירנים,אתה אף פעם לא יכול להיות בטוח במאה אחוז שהם לא קנו מרוסיה טייסת או שניים או אולי יותר.

נכון, אבל זה כל המידע שיש לנו. אלא אם כן אתה רוצה לחלוק איתנו את מה שראש להק אוויר האיראני סיפר לך אתמול בבית הקפה...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ofir_arzi
חוץ מזה,ההשוואה שלך בין חיל האוויר האיראני לסורי היא לא מציאותית-הסורים כמעט ולא משקיעים בחיל האוויר שלהם(אתה יכול למצוא כתבה על זה באתר של חיל האוויר)ומעדיפים את כוחות הנ"מ שלא השתתפו בקרבות (לפי מה שאני יודע).

מסכים לחלוטין.

וכדי לתת את שתי הסנט שלי לערמה:
ח"א האיראני-
F-14 טומקט - כ- 20. מיושנים מאוד, כנראה משומרים רק כאצבע משולשת שניתן לזקוף מול ארה"ב כל שנה.
מיג 29 (נרכשו מהודו ב 03) - כ- 30-40 ע"פ פרסומים שונים.
Mirage F1-E - כ- 20-30
סוחוי 24 - כ- 20-30.
סוחוי 25 (אין עדויות לרכש, אבל יש עדויות להשבחה שלהם בגרוזיה ב 03. כנראה שרידי צבא עירק, היו דיווחים על עריקת טייסים עם הכלים במהלך מלחמת המפרץ).
Azarakhsh - ייצור מקומי, היכולות לא ידועות, כנראה יוצרו רק פרטים בודדים.

תוכניות רכש שפורסמו:
סוחוי 27 - רכש מול הרוסים, בתהליכי מו"מ כנראה.

ישן 25-11-2006, 18:27
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

הצהרות
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ghostrider23 שמתחילה ב "הם לא הולכים לקבל s 300"

אני אשמח לקבל את המקור להצהרה הזו, היו כמה שמועות שהם במאמץ לרכוש S-300, אבל כמו שציינתי לא מצאתי הוכחות לרכש. אבל עדיין, העדר הוכחה הוא לא הוכחה להעדר...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ghostrider23
הם לא הולכים לקבל S-300 זו הנפצה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ghostrider23
ובנוגע לשאר הדברים שאמרת לא הייתי חושב שהיא כל ככך טובה (ההגנה האווירית שלהם)
כן, גם אני חושב ככה. ההשקעה שלהם היא בפרוש יותר בים וביבשה.

ישן 26-11-2006, 10:34

חיל האוויר האירני
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "כמה השגות..."

תודה לך על ההברה.
מי שרוצה לקרוא במדיוק על חיל האוויר האירני יכול לקרוא בלינק הבא:
http://www.globalsecurity.org/military/world/iran/airforce-equipment.htm
נסכם את הדברים כך יש לאירנים מטוסי פנטום ו F-5 ישנים. המטוסים היחדים שיכולים לסכן את המטוסים שלנו הם ה-25-40 מטוסי MIG-29. מטוסי המירז F1 הם מדור אחד קודם למטוסי ה F-15 ו F16 של חיל האוויר. ומטוסי ה- F-14 שלהם במצב ירוד מאוד וגם למעט שיש להם כנראה שכבר אין את טיל Phoenix לטווח רחוק.
בימנו שבוא המנצח הקרב אוויר נקבע לפי מי שגילה ראשון את האויב. שהמטוס הוא פלטפורמה שיש בא ל"א מתקדם מכ"ם בנוסף לטילי אוויר אוויר מתקדמים. יש לחיל אוויר עדיפות הכול הקתגוריות האלו. יש לזכור שהתקפה ישראלית כפי שכבר תיארתי קודם יהיו יותר מ-100 מטוסים בו זמנית מעל המטרות באירן ל25 מטוסי MIG-29 יהיה קשה לעצור כזו התקפה.
הסכנה העיקרית למטוסים היא ממערוכות הנ"מ כדוגמת Tor-M1 שהיום בבוקר התפרסם שהרוסים מוכרים לאירנים או ה-S-300 שלא הבנתי כבר מרוב פירסומים אם יש או אין להם.

כמו שזה נראה עכשיו המשימה אפשרית. כי אם קשה מאוד ותצטרך למתוח את יכולות חיל האוויר עד הקצה.
ישן 25-11-2006, 23:33
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
תגידו, למה אתם לוקחים הכל מילולית?
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי liran123 שמתחילה ב "גם אני שמעתי על דבר כזה. רק..."

מה הספירה הזו כן שקל, לא שקל, כן 100 ק"מ או לא....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-01-2007, 18:58
  boozi :] boozi :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי טלמור שמתחילה ב "עם החזבאללה לא הצלחנו ועם אירן כן ???"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טלמור
מדהים איך נמחקה לה מהתודעה מלחמת לבנון השנייה,,,,
מה עם התייחסות למכה השנייה האירנית של מאות טילים בליסטים???

מה הקשר בין מחט לתחת(סליחה על הביטוי^^), באמת שזה לא קשור במקרה הספציפי הזה.

ובקשר לנ"מ, כאשר לפי מה שידוע לי הוא מסוגל להשמיד אויב ממרחק של 12 ק"מ, ברור שיש לנו נשקים שמסוגלים להשמיד עוד הרבה מחוץ לטווח ! פצצות SPICE הם של 60 ק"מ לפי מה שידוע לי, פופאי 120 ק"מ, וכמובן שיש עוד שלל נשקים, אני לא חושב שזאת הבעיה בקטע הזה, הבעיה היא יותר לעשות את זה מספיק מהר שהאיראנים לא יוכלו להעלות לאוויר כוחות רבים מאוד ואז המצב לא יהיה טוב, אני חשבתי שאולי עם 127 המטוסים שעומדים או לפחות יעמדו(שיגיעו כל הפ-16 למיניהם), ואני מאמין שאם מוסיפים לבזים גם מיכלי דלק תצורתיים לדוגמא אפשר יותר ואולי ברקים אני לא ממש מתמצא, אבל אפילו במינימום של ה127 אני מאמין שאפשר להקצות קבוצה קטנה של מטוסים להתקיף את המסלולים של שדות התעופה וכך לשתק אותו למשך כמה שעות של המבצע, אני לא יודע אם זה בגדר דמיוני אבל אני מאמין שזה אפשרי מבצע כזה, אני לא יודע אם אפשר להשמיד לגמרי את תוכנית הגרעין אני מאמין שלא, אבל אני כן מאמין שאפשר לשתק אותה להרבה זמן אם משמידים את המתקנים הראשיים, או את ה-12 שאמרו לפי מה שהבנתי כאן?.
ואז זה נותן מרווח זמן להחלטות אחרות.
ישן 01-01-2007, 21:34
  boozi :] boozi :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העיתונאי שמתחילה ב ""האם ישראל תפציץ את איראן?""

אני לא חושב שזה גדול עלינו לתקוף את איראן, אם שאמרת גדול התכוונת בלהצליח להתמודד עם התגובה שלהם-אחרי התקפה שלנו, אז אני בהחלט מאמין שאנחנו מסוגלים, יש לנו מערכת חץ שבהחלט תוכל לעזור ולסנן את מספר הטילים שנוחתים פה וזה כמובן בגיבוי טילי פטריוט שאמורים להיות גם יחסית מוצלחים אחרי השדרוגים, כמו כן אני מאמין שבהחלט יש לנו יכולת לפגוע בהם הרבה יותר ממה שהם בנו במצב מלחמה, כאשר הם מגיעים עם טילים, אנחנו מגיעים עם מטוסים וטילים(אומנם אין לזה אישור אבל זה סביר להניח לא?) וגם לגבי צוללות, וזה בשילוב של אמצעי הגנה, גם יעניק לנו מרווח זמן שהם בקושי יפגעו בנו עד שייגמר מערך ההגנה ואנחנו נוכל להזיק להם, בזמן זה המצב יוכל להשתנות, אולי ארה"ב תיכנס, אולי פשוט תהיה הפסקת אש, או שנוכל במרווח הזמן היחסי הזה לארגן את העורף למצב, יש הרבה דברים, ברור שיהיו נזקים ע"י טילים ולא הכל ינוטרל, אך עוד פעם, אני אומר שאנחנו מסוגלים לדעתי לנצח, אומנם יש מחיר, אבל יש את היכולת לנצח.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:44

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר