לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 12:14
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אמרו לי משהו שהרס לי את החיים"

חחחח המומינים קרועים אבל אהבתי..פינה חשובה בליבם של הרבה מבוגרים היום...
אז ככה הסידרה מקורה בפינלנד וגם הספר(ארץ קרה)...
אז ככה הספר בא הרבה מאוד זמן לפני הסידרה ובספר על פי מה שזכור לי (וקראתי אותו לפני שנים)...סונפקין באמת חולם חלום ליד איזה עץ במקום שכוח אל,בו הוא נרדם...

עכשיו המומינים הסידרה שאתם אוהבים באמת נפסקה מתיישהו באיזה פרק מסויים לא איזה פרק ספציפי או משו אבל אם למישו יש את כל הפרקים ששודרו בארץ תוכלו לראות פתאום פרקים שהקול של סניף משתנה גם הקול של מומין טרול והאנימציה פחות חמה יותר מסורטת יפנית פחות מושקעת מבחינת צבעים ואוירה...לדעתי באמת לא הגיעו כמה פרקים חשובים לישראל(לא שהם הרסו לי תילדות או משו כן!?)....אבל בספר סנופקין באמת חולם חלום..

וזה נחמד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2006, 12:36
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אמרו לי משהו שהרס לי את החיים"

ובקשר לתגובה של void

אחי נראה לי יעניין אותך יותר מסרים של נאצים וקומוניסטים בסידרה יותר מוכרת שקוראים לה "smurfs" ובעברית זכה ננסים==> הלא הם הדרדסים!!

אז מה לעזעזל הדרדסים קשורים לקונספירציות ושטויות ?
אז ככה זו סידרה עתיקה מאוד עוד ממלחמת העולם השניה או בתקופת המלחמה הקרה(לא זכור לי כבר)..לקונספירציות:

קומוניזם- כולם חיים בחיי קיבוץ שהשליט הטוטלי הוא דרדס אבא אשר לובש מגבעית אדומה להבדיל משאר הדרדסים ומייצג בכך את הדגל האדום של רוסיה.
הדרדסים חיים חיים משותפים מושלמים להבדיל מבני האדם החיים בכפרים וזה בא להראות לנו הקהל הצעיר כמה נפלא וחם הוא עולם הקיבוצים המושלם שכולם יכולים לגור בפטריה והדלת של דרדסית תמיד פתוחה..

נאציזם- להבדיל מהתאוריה הקצת מופרחת למעלה אני יותר מסכים לתאוריה הז'ת משום שגם נראה לי שהיוצרים היו צרפתים פרו נאצים או הושפעו מעט מן הדעות באותה תקופה...
זה מאוד פשוט הסידרה היא פרו נאצית הדרדסים הם גזע כחול בעלי דם כחול כיאה למלכים ולגזע הארי....ישנו מנהיג חכם יודע כל מלומד ומנהיג אחיד שהו הינו הפיהרר...
מה שמחזק תגישה הז'ת הוא הוצאת שם רע ליהודים בסידרה..(כן חמודים שלי הסידרה לא בעברית וככה גם לא השמות)...
האמת העצובה שגרגמל הוא הינו היהודי הממוצע בעיני הנאצי הגרמני גרגמל הינו קריקטורה מהלכת של יהודי יש לו אף גדול הוא רוקח ועוסק בדברים המרחיקים אותו מן הקהילה הכפרית(כמו שיהודים נהגו לגור במקומות משלהם)...דבר נוסף לגרגמל יש שיער שחור (בהמשך הסידרה דרדסית שותה שיקוי או משו בסיגנון והופכת לרעה וחוברת לגרגמל ושיערה הופך לשחור ומצביע על יהדות)...
לא מאמינים עדיין?
לחתול של גרגמל לא קוראים חתלתול לא חמודים שלי...השם שלו זה " Azrael"
כן טורף הדרסים הוא יהודי מפתיע?
הסידרה עצמה נוצרה בצרפת בשם Les Schtroumpfs
היא תורגמה להרבה שפות אבל השפה הראשונה שהיא הופיעה בה היא ניחוש?
אמממ--> Dutch

אז לכל אלה שתהו או שמעו אז כן זה אמיתי...מה לעשות...את מוזמנים לקרוא על זה באינטרנט...אני חוזר הסידרה הייתה פרו נאצית לא נאצית לגמריי...

סורי אם הרסתי למישו תילדות...יש מצב שאני טועה, אבל ז'ת התאוריה הקצת מבוססת שלי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר