לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2006, 21:47
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "אתה מדבר על קומנדו סמבו מול ספורטיבי"

אני לא מבין מאיפה אתה לוקח שסיסטמה או קדוצניקוב הם בזיוניות ביחס לחיי אדם .

אם אתה מדבר על סרטון שהופיע בפורום אומנויות לחימה בתפוז שם מראים חייל שמנתרל חייל אחר מנשקו כאשר האקדח טעון , אז אין לזה קשר לסיסטמה או קדוצניקוב . זה חלק מסרט תעודה על חיילי קומנדו רוסיים (הוא מדבר שם משהו על יכולת תגובה במצבים אמיתים או משהו כזה) , שכן ,הם מטורפים על כל הראש , אבל זה לא סרטון על סיסטמה או קדוצניקוב (ואם אתה יכול , תכתוב להם את זה בפורום בתפוז) .
אם כבר , מה שאני מצאתי דפוק בסיסטמה זה שאת התרגילים שלהם הם עושים לאט לאט . אני אישית לא יודע אם להאמין לזה או לא . ישנו הרבה אומנויות לחימה מרוסיה שנוצרו בכוונה להרוויח כסף ע"י מישהו שלמד איזה כמה תרגילים בצבא , ומיד הכריז על עצמו גראנדמאסטר . מה שכן , גם סיסטמה וגם קדוצניקוב (ואולי זה אותו דבר בכלל ?) עובדים על עיקרונות דומים מאוד לעיקרונות של אייקידו . קדוצניקוב הוא פיזיקאי ואת כל התרגילים שלו הוא מבסס על ביופיזיולוגיה של הגוף .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר