לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 16:28
  שפי שפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.03
שרפתם - שילמתם

שלום לכולכם,

אני לא הולך לדבר איתכם על מצעד הגאווה, זה לא חשוב לי כל כך אם אתם בעד או נגד, ואין לי שום כוונה לשכנע אתכם לכיוון זה או אחר. אני הולך לדבר איתכם על ונדליזם על הרס ועל אלימות.

זה נמשך כבר כמעט שבוע. כל ערב יוצאות קבוצות חרדים לרחובות השכונות החרדיות בירושלים, מבעירים, זורקים אבנים על שוטרים, והורסים מכל הבא ליד - וזה נורא. זה נורא שאנשים שמתיימרים לייצג את הדת היהודית, ולחיות לפיה, מיצרים כל כך הרבה הרס ואלימות שלא היו מבישים אף פוגרום ביהודים שנעשה בחצי הראשון של המאה הקודמת. זה נורא שמלבד אולי לחישה הססנית, לא נשמע גינוי אמיתי מצד רבנים כנגד האלימות וההרס הזה. זה נורא שישנם רבים שחושבים שזוהי דרך לגיטימית להביע דעה, ובה בעת להפחיד, לאיים, לזרוע הרס וללבות את הרגשות. וזה נורא – שאנחנו הולכים לשלם על זה!

הנזק שנגרם הוא בהיקף של מליון שקל – כמעט 1.2 מליון, וכפי שזה נראה כרגע זהו כסף שהולך לצאת מכיסם של אזרחי ירושלים שומרי חוק, עובדים, המשלמים מיסים וארנונה. אבל בעצם למה שנשלם? למה שנשלם, כשידוע בדיוק מי אשם בכך? הרי לא היו אלה כלל אזרחי העיר ירושלים, שיצאו, והרסו ושרפו. וגם אי אפשר לומר שאלה שכן עשו זאת יצגו את העיר ירושלים ואת תושביה. אבל אנחנו יודעים מי הם. אנחנו יודעים מי הרבנים, מי כתבו ותלו את השלטים ומי בדיוק אחראי לכל האלימות החורבן והונדאליזם. ואני אומר שרפתם – תשלמו!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

התושבים הטובים של ירושלים בטח לא צריכים לשלם את הנזק.

אנא העבירו את המייל לכל מי שאתם יכולים. אם תעבירו אותו (למשל ל 10 אנשים או יותר) אולי תרוויחו 1.2 מליון. אם לא - לא נורא, לא יקרה שום דבר. אני לא אעשה לכם שום פולסה-דנורה או משהו כזה

; )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2006, 12:52
צלמית המשתמש של אשת דשא
  אשת דשא אשת דשא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
חחחחחחחח הצחקתם אותי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שפי שמתחילה ב "שרפתם - שילמתם"

נראה לכם שהם ישלמו משהו????
הם הרי חיים על חשבנינו שנים....
אני מודעת שזה לא כולם כאלה אבל המיעוט החרדי שהתפרע גורם לי להתאכז שוב מהדתיים הקיצוניים...
אני יודעת שאני הולכת להרגיז יותא מידי אנשים עכשיו אבל אני כבר לא יכולה לסבול את ההתנהגות השפלה הזאת!!!
כבר שלוש שנים מתקיים מצעד גאווה בירושלים... אז למה דווקא השנה זה לא בסדר????
זכותם של האוכלוסיה ההומולסבית לצעיוד בכל מקום שהם רוצים ובכל עיר שהם רוצים....
הם לא התכוונו להכנס לשום שכונה דתית....
בכל מקרה בגלל ההתנהגות המתועבת של החרדים ריחפה מעל ראשם סכנת חיים ממשית... אז הם נאלצו לוותר על המצעד ולעשות עצרת....
לי אישית נמאס מהכפייה הדתית.. בגלל המיעוט הזה של החרדים אנחנו צרכים להתכופף כל פעם ולרקוד לפי החליל שלהם... ...
אני אומרת דבר אחד.. צאו מזה... הומוסקסואליות היא לא תועבה והיא לא מחלה... סך הכל נטייה מינית שונה....
כולם עושים הכל על מנת שהם ירגישו נוח ויחיו את החיים שלהם בלי דאגות.. אז למה אזרחים רגילים שהקהילה ההומולסבית שייכת אליה לא יכולה לחיות את חיה כמו שהיא רוצה?????

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר